Мамзелькин• 12 октября 2021

Муж не даёт деньги

Я в декрете ребёнку 2 месяца ! Муж почти не даёт денег ( простить чуть ли не на прокладки надо . Решила идти на работу ( но начни дорого не потяну , что делать? Я устала так жить , по нормальному не понимает
Леплю из пластилина• 12 октября 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
А, что кофе стал за это время по другому усваиваться и не попадать в грудное молоко?
Меньше чем 1%. Читайте больше научных материалов, меньше слушайте педиатров доисторических времен.

Пингвинчик сизокрылый• 12 октября 2021
Ответ дляЛеплю из пластилина
Всасываемость кофеина в грудное молоко достаточно высокая. Более того, из организма грудничка он выводится в течение длительного времени. Если кормящая мама пьет кофе постоянно и в больших количествах, кофеин скапливается в организме крохи, оказывая на него негативное влияние. В разном возрасте у детей кофеин выводится с разной скоростью: недоношенные малыши — от 65 до 103 часов; до трех месяцев — 80-97,5 часов; старше 3 месяцев — 14 часов; старше 6 месяцев — 2,5 часа. Максимальным уровень кофеина в молоке становится спустя час после употребления напитка. Сцеживание не принесет результата. До тех пор, пока кофеин не выведется из материнского организма, часть его будет попадать в молоко. А на это у взрослого человека уходит в среднем до 5 часов.
Леплю из пластилина• 12 октября 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Дайте ссылку на эту информацию, что это за источник?
Гопница-Советчица• 12 октября 2021
Ответ дляУси-пуськи
Мене чоловік повністю утримував в декреті. З маніками-педіками-одягом і готівкою на власні потреби. І зараз також виділяє мені щомісяця гроші.
Тому для мене ситуація автора - дич якась. Коли треба клянчити на прокладки та одягатись в секонді.
Що можна витрачати, якщо по факту немає чого витрачати?
І я радила спочатку їй дізнатись сумму аліментів, які вона отримає і подумати чи на ті гроші вона проживе з дитиною, перед тим як приймати рішення.
Ваш чоловік явно не отримував 20 тис грн щомісяця, відповідно, міг дозволити собі спонсорувати Вас і Ваші забаганки. Тому це порівняння абсолютно недоречне. Чоловікові авторки піти красти і вбивати, щоб їй було комфорніе жити? Вона прекрасно розуміла рівень доходу чолоівка до декрету. І також розуміла, що після народження дитини мана небесна не посипеться на їх голови.
Самый умный• 12 октября 2021
Ответ дляЯ Главная
на это у Вас есть 86 грн в месяц
Удалено администрацией...
Уси-пуськи• 12 октября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Тобто при умові, що батьки будуть годувати, платити комунальні та допомагати ’ бідній дитинці, якій чоловік на каву з манікюром не давав’? А їм навіщо така радість?
Та навіть в такому випадку їй буде таки сутужно, адже дитині і одяг потрібен, і лікі, і каляски, і харчування ( якщо штучник).
Авторка не написала, що чоловік не дає на їжу, не платить за гарячу воду, не забезпечує взагалі. Їй бракує на ’ хотєлкі’. Але поглянемо правді в вічі, що з ЗП 20 тис не розженешся.
На немовля не піде 8-9 тис. Якщо не одягатии його в рейми-екко. І з 3х місяців не віддавати на розвивашки. До 2х років протриматись можна, поки не вийде на роботу. Одяг для немовляти дешевий і його валом навіть бу в ід.стані. візочки-ліжечка напевно куплені вже.
20 тис.це не той дохід, щоб жінка в декреті побиралась. Це не 10 тис.
Якщо чоловік так відноситься до дружини, значить в них вкрай паршиві стосунки, або він рідкісне гівно. І тому, краще в такому випадку шукати вихід з того шлюбу. Звісно при умові, щоб була можливість прожити. Немає такої можливості, значить поки терпіти і шукатии способи дистанційного заробітку.
Леди Г• 12 октября 2021
автор и наверное муж умолял о ребенке?
Подмигашка• 12 октября 2021
Ответ дляЖена сантехника
чмо какое-то. Он по закону должен вас в декрете содержать.
Едьте к родителям, ребенок маленький очень, вам нужен покой, полноценный сон и питание. На него на алименты.
Содержать - это кормить, одевать по сезону и предоставлять крышу на головой, а не кофе поить на улице
Пургену мне• 12 октября 2021
Ответ длядЫнька
Вы не на ГВ?
Какой кофе?
А по теме, просите 300 грн. на чай/какао.
И 3000 на игрушки ребенку и свои нужды.
Этого выше крыши.
Вы больная???нормальная игрушка около 700та

Леди_в_ночи• 12 октября 2021
Ответ дляМамзелькин
Это бред . Я могу выйти гулять с коляской и захотеть кофе тоже писать надо?
Автор, раз своих накоплений нет то берите на прогулку термос, так выгоднее.
По поводу мужа-ставьте ультиматум либо такая то сумма ежемесячно на руки либо развод.
Пингвинчик сизокрылый• 12 октября 2021
Ответ дляПургену мне
Где вы ходите? Нормальная игрушка (из безопасных материалов, с учетом требований к игрушке до 3-х лет, развивающая) может стоить от 100грн. В среднем 300-400 грн. Все что дороже это плата за бренд и понты.
Подмигашка• 12 октября 2021
Ответ дляpersonality
Вдягнути секонд для мене то страшний сон. Знаю шо тут повно адептів і зараз мене закидають тапками. З секонду.
Тому не бачу особливого приводу для гордості. 800 баксів на квиток в одну сторону знайшли, а 8 баксів на сорочку ні? Не розумію я такого.
Так рубашка же не одна нужна
Сорока белобока• 12 октября 2021
Подайте на алименты. До трех лет ещё и на содержание себя. Исковое есть в нете, указываете что все судовые издержки простите переложить на ответчика и все)
Пингвинчик сизокрылый• 12 октября 2021
Ответ дляЛеди_в_ночи
Именно так, либо кофе либо муж. После этого наступит счастье.
Уси-пуськи• 12 октября 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Значит своего ребенка вы не захотели лишать отца, а другим советуете? Или у вас муж идеал, БОГ и никогда вам не говорил НЕТ. Честно. За время декрета ни одной ссоры? Даже малюсенькой?
Мій чоловік далеко не ідеал. Як і я , зрештою. Звичайна ми сім´я. Зі своїми радостями та проблемами. Але Богу Дякувати я не дожилась до такого приниження, щоб клянчити в декреті на прокладки. І щоб чоловік на сімейній раді вирішував чи заслужила я на морозиво або філіжанку кави з подругою.
Уси-пуськи• 12 октября 2021
Ответ дляЛеплю из пластилина
Откуда у Вас такая интересная инфа? От советского педиатра?
100%
Тут можу лише погодитись стосовно розчинного шмурдяка. Але хороша натуральна кава , не зашкодить навіть вагітній.
Пингвинчик сизокрылый• 12 октября 2021
Ответ дляУси-пуськи
Вы автора знаете как себя? Можете быть уверены, что она не транжира и не делает необдуманных покупок не вписывающихся в семейный доход? Вы знаете куда были потрачены те самые 20 тыс зп, которые заработал муж?
Вы можете быть уверенной в том, что это не гормоны автор не преувеличила? Она то закинула удочку и исчезла.
Уси-пуськи• 12 октября 2021
Ответ дляЛеплю из пластилина
Та про що говорити, я не дивуюсь, коли половина педіатрів , садять годуючу маму на гречку в 21 ст.
Уси-пуськи• 12 октября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Отримував більше. Але й витрачала я на себе більше. Автору ж взагалі не дає нічого, я так зрозуміла. 20 тис. це не той дохід щоб не було в дружини кишенькових грошей на каву чи крем для обличчя. Тут просто таке відношення до неї.

Пингвинчик сизокрылый• 12 октября 2021
Ответ дляУси-пуськи
100%
Частично согласна. Кофе не повредит если женщина спокойна и ребенок на кофе не реагирует. Но у нас то не тот случай. Автор скандалит, нервишки шалят. Возможно от того что ребенок ночью не спал и она не высыпается.
Уси-пуськи• 12 октября 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
З її коментарів. Про брюліки чи мальдіви вона не писала. Звичайні базові потреби жінки.
Там-тарарам• 12 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
В кофте из секонда можно гулять только в Дубаях, тогда плевать откуда она. Вам не понять.
какая разница какие на мне кроссовки, если я гуляю в них по Парижу(с) (не помню кто сказал)
Уси-пуськи• 12 октября 2021
Ответ дляТам-тарарам
Скрябін, якщо не помиляюсь
Там-тарарам• 12 октября 2021
Ответ дляУси-пуськи
Скрябін, якщо не помиляюсь
а он не дурак был
Дама_с_коготками• 12 октября 2021
Ответ дляpersonality
Світ насправді не бінарний як ви його собі уявляєте. Є інші варіанти.
И с другими вариантами гарантий никаких. Появится фея и самый лучший добытчик перенаправит свою добычу в другие лапки.
Из Виа-гры• 12 октября 2021
Ответ дляМамзелькин
Около 20 ки
С такой зарплаты только кофе покупать. Хоть бы на необходимое хватило.
olena_shch• 12 октября 2021
а как вы договаривались? договоренности когда работают льа, когда вы в декрете. все это обсуждается до.
Кожугетовый ансамбль• 12 октября 2021
А до декрету у вас були свої кошти, заощадження?
Що такі чоловіки бувають вірю і знаю, бачила в близькому оточенні. Але вони не змінюються, тому співчуваю.
Але і так різко чоловіки не змінюються, раніше ви тільки свої гроші витрачали на одяг, манікюр і т.д.? Під час вагітності на огляди, узі, аналізи, пологи теж свої гроші витрачали чи чоловіка? Не засуджую і пізно повчати, але таки треба було фінансову подушку до вагітності забезпечити, 2 місяці дитині це дуже мало, щоб вже не мати коштів.
І дохід 20 тисяч на сім´ю це мало для манік´юру, кави на вулиці і т.д.
Наприклад, мій дохід в середньому 10 тисяч (не одружена і без дітей), то вдягаюся переважно в секонді, каву на вулиці не купляю, манік´юр роблю сама. Але при цьому я таки плюшкін, бо базового одягу мені вистачить орієнтовно на 2 роки, косметику для догляду і декоративну заздалегідь купляю по акції, то в найближчий рік можу цим не перейматися.
Gvenna• 12 октября 2021
Ответ дляМамзелькин
Сейчас можете поискать удаленку.
Но когда ребенок станет мало спать и много двигаться (с 5-6 месяцев), ваша работа без помощников схлопнется.
Gvenna• 12 октября 2021
Ответ дляМамзелькин
Я беру с собой из дому кофе в термосе на прогулки с коляской.