Колдунья-вещунья• 12 декабря 2021

Альтернатива хіміотерапии, хто " в темі" поділіться, будь ласка.

В мами рак яйників. Шість років тому опреації, "хімія" і 5 років нормального життя. Рік тому пожалілась на біль і знову операція, хімія, після якої на рік відмовилась взагалі в лікарню їздити. Влітку КТ і знову взялись за лікування, лімфавузлів багато у черевній порожнині, оперувати не доцільно, тому знову хімії, тромбоз, лікування тромбозу, ще хімія і знову КТ- погіршення. Багато вогнищ...Вчора були в лікуючого лікаря - сказала, що як мама відмовиться від хімії, то не заставляти. Знеболювати максимально, пити вітаміни і т.д. Тобто дала зрозуміти, що це вже все....У вівторок знову має бути хімія, але зі слів лікарки , кожна хімія тепер буде давати все коротший ефект...і судячи з КТ вона нічого і не дала.
Колись тут була тема, де дівчата описували альтернативні методи успішного лікування рідних. Буду вдячна тим, хто поділиться робочими методами з реальним результатом.
автор Колдунья-вещунья • 13 декабря 2021
Ответ дляBor bor
Автор, не по темі, але Вам казали лікарі про аналіз на мутації BRCA? Рак яєчника у будь-якому віці - це показ до цього аналізу. Краще мамі здати цей аналіз, а потім, якщо є мутація, то і Вам.
Не бачу такого в її обстеженях. Поцікавлюсь, дякую за пораду.
Bor bor• 13 декабря 2021
Ответ дляКолдунья-вещунья
Обов´язково! Якщо є мутація, то в групі ризику найближчі кровні родички (діти, батьки, сестри тощо). Не буду розписувати, але у фейсбуку можете пошукати генетика Дмитро Шапочка, він дуже багато дописів присвятив саме цій темі.