ИринаКа• 29 марта 2022

Разом не страшно! Тривожно-нічна

Доброї ночі! Доброї, бо ми тут. Я з тих, у кого на звуки сирени реагують не тільки вуха, а кожна клітинка. Спати, ігнорувати не можу. Особливо вночі, коли діти "за двома стінами", а я у той куточок не вміщуюсь і одразу йду на Порадницю. Ця тема для тих, кому не спиться і хочеться поспілкуватись, відчути, що ти не одна. Разом боятись не так страшно. Люблю вас, мужні українки!
Oliasas• 29 марта 2022
Ответ для1973
И к вам?(((
Та я тільки чула гул, летіло щось(

World Shop• 29 марта 2022
Ответ для1973
Боже храни Украину!!
Господи Всемогущий и Всемилостивый,помоги нам,Пресвятая Богородица ,моли Бога о нас
happy camomile• 29 марта 2022
Ответ дляgnomik724
а я еще и седею ко всему этому, перед войной на работе шутили, что я ведьма, почти 4 и ни одного седого волоса, а теперь абзац полный, реально треть головы почти, при том не волосинками, а прямо прядями
Это не беда,можно закрасить.Сейчас такие классные краски.
Oliasas• 29 марта 2022
Ответ дляWorld Shop
саме місто
Можете в лс відповісти?
Віта1• 29 марта 2022
Ответ дляWorld Shop
саме місто
Раніше не було так близько( я з області
World Shop• 29 марта 2022
Ответ дляOliasas
Можете в лс відповісти?
так,сестро пишіть
Нинзяго• 29 марта 2022
Ответ дляbuterfly_2013
Вже ніхто не каже, що наші.
За останній місяць прям дивно, що то не ми винні)))
no_pretensions• 29 марта 2022
Ответ дляВіта1
Раніше не було так близько( я з області
Цена в нас бахнуло
World Shop• 29 марта 2022
Ответ дляВіта1
Раніше не було так близько( я з області
ну я про що й кажу....

gnomik724• 29 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Каштани, дуже просять в укриття. Пишуть про якісь зверхмощні вибухи
да, что-то мощное, реально сосед сверху упал с кровати видимо, меня тоже подкинуло, а я дама сильно не худая
автор ИринаКа • 29 марта 2022
Хмельницька прильоти
Oliasas• 29 марта 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Зазвичай це фейкові фішки агресорів розсилати страшилки.
А сьогодні вже написали на офіційних джерелах (замість ’Загроза ракетного удару’) Сильні хаотичні вибухи
Жахіття
де?
gnomik724• 29 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Та хоч подивитися, доторкнутися, бо заростає) переляк переляком, а як згадаю, то чухається) Ми давно не бачились, з початку війни два рази. Один раз півгодини, другий одна ніч, але він був ніякий, бо пару діб не спав
ну, закончится война устроите себе медовый месяц
kirpichenko• 29 марта 2022
Ответ дляalyona_niki
Я уже на эти тревоги никак не реагирую , в моем городе она вообще поломана и не пищала с первого дня , а мой город разбомблен. Я спала под обстрелы , так как устала уже на седьмые сутки не спать. наблюдаю как люди на ЗУ в области , где ни разу не прилетало , бегут в бомбоубежища при каждой сирене и сидят там по три часа.
Многие те люди которые бегают,они приехали из горячих точек,вот и бегают.им страшно спать в квартире под серены.
zag• 29 марта 2022
Ответ дляromashka1988
Подкаштанник)
Нинзяго• 29 марта 2022
Ответ дляNifertity
Ракети не перестають запускати з Білорусії точно
Не пам´ятаю, як втратила на канал ТГ про Білорусь. Там моніторять запуски всього, що може летіти, їхати, повзти в нашу сторону. То сьогодні прям аншлаг.
gnomik724• 29 марта 2022
Ответ дляhappy camomile
я в курсе, моя дочка без 5 минут проф колорист, но все равно жалко, я волосы не красила пару лет
автор ИринаКа • 29 марта 2022
Ответ дляgnomik724
Чи сплячку нормальну, як ведмеді. Вже знаю, яку лапу доведеться смоктати, прости господи
Це вже істерика(
zp031078pig• 29 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Сейчас что-то большое и громкое летит
Вот что это? Часто слышу этот звук над домом, как сильная вибрация воздуха. Но только раз это закончилось взрывом.

Oliasas• 29 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Хмельницька прильоти
Сирени часто виють, то опа?
Не просто сигнал..
delika_tes• 29 марта 2022
Сьогодні да, знов піджарюють каштани, суки.
Сиджу у тамбурі, вигадую їм смерті і прокльони.
Реально тільки це мене трошки рятує від трясучки. Бо тіло само реагує, я те не контролюю, коли близько і гучно
kirpichenko• 29 марта 2022
Ответ дляhappy camomile
На сирены как раз вообще пофиг.А вот когда над бошкой летает,пофиг,но уже не настолько.Похоже,я скоро стану лысая.
Уже писали в одной из тем,мы уже все седые и лысые скоро.
ЧаЧаЧа• 30 марта 2022
З білораши паскуди
ТриАна• 30 марта 2022
Ответ дляНинзяго
Вот бы белорусские партизаны вывели из строя эту адову установку
Valeriya_fw• 30 марта 2022
Ответ дляkirpichenko
О, да, у меня уже залысины, седая, красотка вообщем ещё та))
viika65• 30 марта 2022
Ответ дляdelika_tes
и смех, и грех.
silma• 30 марта 2022
Ответ дляТриАна
Или склад бы там взорвался сам по себе
gnomik724• 30 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Це вже істерика(

с вами и правда не так страшно и значительно веселее)
malva08• 30 марта 2022
Пишуть в тєлєзі, що бригада, яка пробила у бєлгород, з Хмеля. Тому їм сьогодні прилетіло. От вам і помста блін((
zag• 30 марта 2022
Ответ дляVodoleya
Я боженьку прошу постоянно, чтоб он все ракеты им обратно разворачивал
Так хочется поверить в чудо!
Ну сегодня в Белгороде прилетело ихнее к им же