Докладніше:
і:
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляPmB
Дамочка, вас заносит. Вы не умеете читать?
Я якраз-таки вмію читати і в стлу обставин вмію розрізняти людей від швондерів
Oleksa1551• 03 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Пойду кофе пить, тут уже тетки с ума сходят некоторые)))
Понять нужно одно, что никто никому ничего не должен и не обязан. Не подходит- пройдите мимо. Подходит- берите и пользуйтесь с благодарностью. Дали бесплатно- благодарите, цените, миллион раз благодарите.
Ну а налоги платить с аренды, тоже не обязан никто?)))
Ответ длявиканастя
А где я писала, что они живут на социалке? Они живут на наживе с своих соотечественников. А с поляков берут бесплатные завтраки и обеды. И раз в неделю, какую то химию мыло и одежду, могут брать
Ну як до стіни, чесне слово. Європа не буде довго приймати безкоштовно, починається туристичний сезон. В Польщі ціни на житло теж не малі і теж підскочили. І не ’одна баба сказала’, а я тут живу, знімаю. Ледве знайшла - по завищених цінах з руками відриваюь. Хіба в зажопинську можна зняти, якщо там хтось здає. Я, наприклад, теж думала, щоб чоловік пішов жити до батьків, а нашу квартиру здавав. Тільки він не буде здавати людям з вулиці. Здасть по рекомендації за адекватну ціну, але квартира має 100 метрів, два сан вузли, менше року тому ремонт освіжили, частина нові меблі. Загалом довоєнна ціна на таку квартиру не дешева була. А такі як ви будуть розказувати - поїхали, щоб тут здавати і заробити. 🤦🤦🤦
Яка любов до обсирання чужого життя
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Взагалі-то, я не шукаю житло.
А квартиранти у мене зараз живуть безкоштовно. Комунальні тільки.
ЗУ.
І? А в мене і за комунальні не платять, бо як можна щось ділити в одному приватному будинку? На квартирі платять комунальні, там з перших днів живуть знайомі з Ірпіня. Але мені в голову не приходить розказувати іншим, як їм поступати з власним майном
Ответ дляVlada-Maria
Дивно, що в Гданську тисячі людей в день проходять через пункти допомоги, реєструються по документах, отримуючи допомогу - ні одного із ЗУ не зустріла
Так поедьте в хмельницкий и посмотрите своими глазами сколько пунктов и каких и потом будете говорить.Тут даже рестораны бесплатно кормят беженцев.Все вещи первой необходимости,одежда,лекарства,продукты-не худе,а то и лучше чем в Европе есть.Места для ночлега тоже и получше,чем лагерях в Европе
Ответ дляFeel good
Млять.
До чого тут сезон на морі?
Навіть далі читати не буду.
Люди не на курорт їдуть. А БІЖАТЬ від ВІЙНИ.
Біжать від війни Ваші співвітчизники.
Цих завищувачів ціни треба скопом звозити на екскурсію у Ірпінь, Маріуполь, Харків.
Може б щось дійшло.

До чого тут сезон на морі?
Навіть далі читати не буду.
Біжать від війни Ваші співвітчизники.
Може б щось дійшло.

Что у человека вместо мозгов отдых на море с войной сравнить..
Просто нет слов
Ответ дляПтица-синица
У меня 2 квартиры. С начала войны с одних беру только за коммунальные, вторые в конце марта предложили сами скинуть примерно по 60% от довоенной суммы. Хотя я им говорила, что даже если коммунальные платить будет нечем - живите. Я без накоплений в Польше (всё что было вкинула в крупную покупку за 2 месяца до войны, покупка осталась дома).
Вышла рвать бурьян и тягать деревья в агромагазине. Хотя я всю жизнь работала бухгалтером. Прорвемся. Ещё и регулярно деньги перечисляю проверенным людям в родном городе на армию.
А у таких как Вы мозгом правит ’золотой телец’. Никаких моральных ценностей больше не присутствует. Чем отличаются люди, завышающие в такое время цены на квартиры, от мародеров? Ничем.
Плюс сто.
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляjana.jana
Я не оправдываю тех,кто ставит завышенную цену,ну и люди пусть не снимают,кто их заставляет?Мер у нас очень классных,но это он перегибает.
Так про яку завишену ціну взагалі йдеться, коли є люди, готові її платити? Якийсь сюр
це все одно, що я зараз ррицду в магазин і буду вимагати хамон по ціні сосисок, бо в мене грошей нема, а хамон я хочу
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Я не про швондерство.
І не про мародерство.
Я про людяність і адекватність.
Ціни у воєнний час мають відповідати довоєнним з поправкою на інфляцію.
І це має регулюватися на рівні держави (місцевих органів самоврядуваеня).
Люди, громадяни нашої країни, співвітчизники, не від хорошого життя на ЗУ біжать.
А від війни. У нашій країні. НАШІ співвітчизники.
І не про мародерство.
Я про людяність і адекватність.
Всіх, хто втікає, дахом над головою забезпечують, на вулиці ніхто не живе. Все решта -по співвідношеню пропозиція-попит. Регулювання може бути тільки оподаткуваннням і реєстрацією, як підприємницької діяльності
Ответ дляVlada-Maria
Я не розказую.
Я призиваю владу на місцях у спокійних регіонах зу контролювати ціни на житло, по аналогії з продуктами і тп.
Не лише в Хмельницькому.
Думаю, як тепер це організуваии хоча б у власному місті.
Не лише в Хмельницькому.
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Во всех городах есть центры приёма беженцев. Бесплатные. Не понимаю, в чем проблема?
Так не бажають барині там жити, от і вся ’проблема’
Ответ дляcertus eventus
Оренда 1 кімн квартира вул. Щурата
Центральне опалення.
Ремонт. Вся побутова техніка.
Ціна 15000 грн.
без тварин категорично
Оренда 1-кім.кв.
🏷Вул. Малоголосківська
Спальня+кухня-студіо. ІО, є необхідні меблі та ПТ (двоспальне ліжко, диван; холодильник, ТВ)
❌Без тварин та дітей
🏷20000 грн.+кп
Львов)))) Мер боиться не покладая рук😂
И агентство берет ещё 100% за услуги
Центральне опалення.
Ремонт. Вся побутова техніка.
Ціна 15000 грн.
без тварин категорично
Оренда 1-кім.кв.
🏷Вул. Малоголосківська
❌Без тварин та дітей
🏷20000 грн.+кп
Львов)))) Мер боиться не покладая рук😂
И агентство берет ещё 100% за услуги
Малоголосківська це район новобудов. Квартира явно з новим ремонтом і меблями. На Шурата теж є нові будинки. Сестра до війни здавала в новобудовах квартири за 900 і 600 доларів, дво- і одно- кімнатні відповідно. А родичка, однокімнатну зі старими меблями і старим опаленням індивідуальним за 8000 грн в ближньому центрі. Там кімната, метрів 8, правда кухня велика. Але квартира, максимум для пари, навіть нема, де дитині диванчик чи ліжечко поставити, щоб ви розуміли розмір житла і цвн до війни.
Так що заробіть на новобудову, ремонт, меблі, а тоді віддавайте за три рублі. На цих оголошеннях ціни вищі ніж до війни, але не космічно вищі.
GeekTeaParty• 03 апреля 2022
Ответ дляhabba
Відкулючення від комунальних послуг проблему не вирішить. От якби конфісковували квартири в таких ’розумників’, ціни впали б на довоєнний рівень. Автівки ж конфісковують на блок-постах (вибірково, нажаль), якщо водій під алко чи забороненими речовинами.
Нет, скорее многие просто закрыли бы квартиры и не сдавали вообще. Ну и про то, что у нас есть частная собственность вообще промолчу.
GeekTeaParty• 03 апреля 2022
Ответ дляhabba
Если закон предусматривает наказание за преступление, вы тоже суду будете подобные вопросы задавать?
А где тут про суд? Группа людей избила человека, это они под суд пойти должны.
Ответ дляVlada-Maria
так тема не про хамон а про сосиски, цiни на якi злетiли в декiлька разiв, i люди якi могли iх купити тепер не можуть, зарплатню ж не пiдвищили, а деякi зостались без роботи i знi мають на заощадження
Ответ дляVlada-Maria
Ні.
Мова йде про сосиски за ціною хамону.
Людям, які і не хочуть ці сосиски, але так, як дома тільки мухомори, то тут вимушені їх їсти.
Мова йде про сосиски за ціною хамону.
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Знову.
Яке власне швондерство?
Повторюсь: я житло не шукаю .
Дивіться мої повідомлення.
На кожне таке, як папуга те саме повиорювати не буду.
Яке власне швондерство?
Повторюсь: я житло не шукаю .
Дивіться мої повідомлення.
Ви пропагуєте швондерство в силу власних моральних переконань. Таким дай зброю в руки - виселяли би і розкуркулювали тих, чиє житло сподобалось, як їх діди/прадіди після революції і в 45-47рр., коли ешелонами виселяли і вбивали господарів на ЗУ, а самі вселялись в їх будинки на все готове.
Повторюсь, регуляція може бути тільки шляхом реєстрації підприємницької діяльності і сплати податків, все. Для дійсно біженців є обладнані місцевою владою місця розселення, приймають до себе добровільно на підселення люди.
Ответ дляVlada-Maria
Регулювання може бути різне.
Особливо у воєнний час.
У воєнний час воно має бути на рівні місцевих органів управління.
Особливо у воєнний час.
GeekTeaParty• 03 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Да пускай сдают как хотят, просто официально. Сдали за 1000уе,, с 1000уе и налоги. Это нормально, оренда вообще-то это доходы всегла считалось. А то странно, все безработные вокруг, а аренда процветает, как отрасль, а налоги с них одни ноли
Вы не думаете, что тогда вам к этой 1000 уже ещё налоги приплюсуют тогда ? ( И так а дешёвом жилье тоже)
Ответ дляFeel good
Млять.
До чого тут сезон на морі?
Навіть далі читати не буду.
Біжать від війни Ваші співвітчизники.
Може б щось дійшло.

До чого тут сезон на морі?
Навіть далі читати не буду.
Біжать від війни Ваші співвітчизники.
Може б щось дійшло.

Та ради Бога не читайте. Якби читали усі повідомлення, то склали б картину хто, що має на увазі. А так круго-бігом побігали по темі і вже є кого обісрати. Навіть як людина нічого за гроші не здає 🤦🤦🤦 . Але вважає, що вимога приймати безкоштовно чи за три копійки, відкривати чужі пусті хати не обгрунтована. Але ви не читайте, не варто...... Біжіть далі в свому білому пальто
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Идите лесом про подобные мне. Я пишу из того, что читала тут. Я живу дома.
Читаєте ви виборочно, це однозначно))
Oleksa1551• 03 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Читаєте ви виборочно, це однозначно))
Не то что выборочно, просто действительно, если приняли хорошо и все ок, то просто об этом хрен напишут может...
Ответ дляhabba
Какие ж вы все....
Я понимаю, что война, но никто не отменял частной собственности. Это как к вам в трусы залезть.
Дорого- не снимайте. Мои живут бесплатно в Киеве.
Просто объявить бойкот таким арендодателям. А авто...Так не только у выпивших. Вы б попробовали отнять авто у тех, у кого есть связи. Снова свои своих топят.
Vlada-Maria• 03 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Знову.
Яке власне швондерство?
Повторюсь: я житло не шукаю .
Дивіться мої повідомлення.
Яке власне швондерство?
Повторюсь: я житло не шукаю .
Дивіться мої повідомлення.
Самі себе перечитайте, спасибі адмінам за кнопку ’всі повідомлення’
Ответ дляVlada-Maria
Це Ваші фантазії.
Не збираюся їх коментувати.
Ні. Це адекватність і людяність у воєнний час. Я нікому, доречі, в цій темі нічого не пропоную давати безкоштовно.
Безкоштовно - це на власний розсуд, життєві обставини і душевність людини.
Не збираюся їх коментувати.
mamma nast• 03 апреля 2022
Ответ дляWhite роза
Хозяйке квартиры какая разница? Если аренда квартир в городе выросла в 2 раза, она должна по прежней цене сдавать свою? Почему?
Моя квартирантка отвечает, что выше платить у нее нет средств.