Поділіться цікавими рецептами первинної ферментації і своїми експериментами.Я культивую чайний гриб,гриб Джун на зеленому чаї з медом і індійський морський рис.В інтернеті читала що існує ще винний гриб,але в Україні не зустрічала.
Ответ дляtushka123
Морской рис, это как гелевый полупрозрачные кубики?
Так.Напиток виходить як квас.
Ответ дляtushka123
Да, помню) Мне нравилось есть эти кубики))))) Но давно его и у людей не видела, сейчас это редкость. А вот в прежние времена, то чуть не в каждом доме они были. Сейчас иногда молочный беру. Но сейчас нету.
Я брала на ОЛХ.Там є чайний гриб, індійський морський рис і молочний гриб.Я ще маю гриб Джун для виготовлення медового шампанського на зеленому чаї з медом.Це дуже рідкісна культура і значно дорожча ніж чайний гриб,бо потребує багато меду.
Ответ дляМаряна Семків
Я про Джун и не слышала даже.
Ответ дляtushka123
Я про Джун и не слышала даже.
Загугліть JUN SCOBY. Джун ферментує скоріше ніж чайний гриб і набагато смачніший напиток.
Ответ дляtushka123
Спасибо.
Я маю багато Стартеру для вирощування гриба з нуля,і для чайного гриба і для Джуна.Можу Стартер Вам подарувати.
Солнечная_• 10 апреля 2022
А скажите пожалуйста , этим грибам постоянно нужна почва так сказать для роста и жизни ?вы успеваете выпивать напитки ?) Помню у родителей был какой-то молочный гриб , в итоге мы столько просто не выпивали и он наверное умер ,выбросили
Ответ дляСолнечная_
Чайний гриб і гриб Джун можна ставити на паузу.Залити меншою кількістю чаю і дати більше цукру,а до Джуна меду.Молочний гриб залити молоком і поставити в холодильник.Рис зберігати в холодильнику без води.
Ответ дляСолнечная_
У мене дуже багато грибів.Мішок цукру 50кг.вистачає на 2-3 місяці.Потрібно часто міняти чай.10 банок грибів зараз заливаю у 5л.банки,решту дуже багато стоїть на паузі.Ще 10 банок 3л.рису.Рису п´ю багато.Джун теж поки стоїть на паузі, його теж дуже багато.Моєї колекції мабуть вистачило б на промислове виготовлення Комбучі і Джуна.
Солнечная_• 10 апреля 2022
Ответ дляМаряна Семків
Ого ))вы молодец , подумайте про производство как война закончится )у человека, который любит и горит своим делом всегда все получается )
Ответ дляСолнечная_
Я чайні гриби культивую вже 13 років.Зараз є мало цінителів зооглеїв,займатись цим ніхто не хоче,та й напитки не всім чомусь подобаються.Люди звикли до магазинних напоїв з консервантами.