Купувалися для хворої для як обезболюючі, лишилися, від чого його ще можна приймати? Від яких видів болю? Чи можливо він знижує температуру? Чи це все таки дуже сильний препарат і його можна приймати лише в крайніх випадках?
Ответ дляtushka123
Почитать инструкцию к препарату вам сложно? Там есть и показания и противопоказания и побочки. И все это нужно знать, прежде чем его принимать.
Я завжди звертаю увагу не лише на інструкцію, але й на відгуки реальних користувачів, тому і звернулася до тих хто його приймав і в яких випадках.
Ответ дляBetelgeise
В інструкції вказано, що від лихоманки приймати заборонено.
Це десь пропустила коли читала інструкцію
, передивилюся ще раз
Ответ дляNatalifairy
Температуру знижує, але протипоказаний, якщо гарячка та грипоподібні стани. Тому тільки як знеболююче.
Ми з ним стикнулися взагалі один раз поки що, лікар назначав його чоловіку при підозрі на гайморит... Рік тому... Я тоді правда не зрозуміла яке він має відношення до нього, але почитавши що він від запалень і в чоловіка трималася температура, то вирішила що мабуть потрібен
. Самостійно його ніколи ні від чого не приймали.
Просто лишився, тож і думаю чи він може бути потрібен чи віддати комусь...
. Самостійно його ніколи ні від чого не приймали. Просто лишився, тож і думаю чи він може бути потрібен чи віддати комусь...
Ответ дляЕжеМышь
От температуры и как противовоспалительное, мне врач прописал после удаления, чтоб скорее зажило
Наверное все таки назначают чаще если есть где то воспалительный процесс и держится температура
Ответ дляMarmel@dka
Ну, мне зуб удаляли, и врач сказал пить по два пакета в день даже если не болит, чтоб антибиотик не пить. А вообще по составу дрянь редкая, там нехилые побочки. И ещё его ни в коем случае при похмелье нельзя пить 😅 не знаю, зачем вам эта информация, но раз уж знаю))
Ответ дляЕжеМышь
Ну думаю на похмелье не пили бы, да и похмелья вроде как не бывает, но все же всякое может быть... А вдруг кто надумает от головной боли...