В связи с ситуацией стране, живу временно у подруги
Надо купить матрас, который постелю на пол
Но и хотелось бы его потом забрать
Вот такой тонкий , очень портативный, но реально ли на нем спать каждый день ?
Толщина 6см
Но и хотелось бы его потом забрать
Толщина 6см
Ответ дляmedlar
Топпер, предназначен для выравнивания поверхности, он больше подходит для дивана. А футон более жёсткий, на нем вроде можно спать на полу.
футон, да. можна, тільки ми не древні японці. ))
да і футони бувають і 10 і навіть більше см, що вважай вже матрац.
по топперу, спати на 6 см дітям - це номально, для правильного формування хребта.
якщо людина доросла, то як виключення. хоча є люди,які і на полу без нічого можуть спати