Совсем не берегут себя 😂
Asteroidea• 06 мая 2022
Дуже шкода, що підчас пожежі в них не вмикається повітряна тривога. От би ще вона там волала без зупинку, щоб їм веселіше було
zybnayafeya• 06 мая 2022
Ответ дляirina _d
Они там, похоже, петарды вместо сигарет курят, придурки)
Это все дым от кальяна😁
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляSara-a
А мы при чем ?
Мы там не курили
нас там і не стояло, і наші бойові гуси/голуби навіть там не пролітали. А взагалі, хай горить довго і ясно) Як казала моя бабця, ’шо згорит, то не зігниє’. І так уже рефрижератори забиті рашкованським гноєм, який вони не хочуть забирати назад, щоби не платити оркосамкам
alenka3108• 07 мая 2022
Ответ дляSara-a
А я вот думаю как же правильно
Курчане или куряне))))
И одно и другое дичь)
Курчане или куряне))))
И одно и другое дичь)
Хз. Курсчане? Курскчане?