Там не було боїв, росіяни просто зайшли? Чи наші відступали? Як жителі бастували і проганяли це в новинах я бачила. Але не зрозуміла як Херсон став не нашим
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляAlina1504
Я живу возле этого моста и 3 дня было громко , Антоновка, Киндийка пострадала
Так, супротив був, але і близько неналежиний. І це не провина ЗСУ.
Ответ дляnata-c531
Скажу за Новую Каховку, никто нас не защищал, у военных в нашем городе оружия не было, они сутра быстренько разбежались вместе с полицией, раша зашла и повесили в обед уже флаг на гэсе. Геническ также. Страшно что будет дальше, до слез, какже не хочется быть под рашей, такое чувство что мы никому не нужны.
Нужны, поверьте, очень нужны.
Мы, обычные люди, считаем Херсон Украиной.
Дамасская Роза• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Так кто этот пост написал?
Послушайте, я сейчас не помню конкретику, и ничего не утверждаю. Просто когда прочитала тот пост, то меня он удивил. Вот и все.
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляГолос_Разума
О, как с Крымом история. Дальше покажут по ты, что вы сами хотели в рашу.
А через пару лет и наши в это поверят, проходили
Чого тіки з Кримом? Донецьк- Луганськ - то саме.
І зараз просувають думку, що границі треба відновити, як було до 24.02 . А решту не треба, бо там нелояльне населення.
Світланаcv• 07 мая 2022
Ответ дляAlika_1
Начальник СБУ херсонской области приказал разминировать пункты пропусков из Крыма за несколько дней до наступления, и вначале войны сбежал. Видно продался предатель
Так, Ви праві , сбушник не один рік працював з рашистами і здав місто зі всіма даними, зі всіма списками , і адресами. На початку війни хотів втекти , його зловили його у нашому місті у Чернівцях.
Звёздонька• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
От його тут майже причіслили до ліку святих, а в мене враження що він не збирався тримати оборону. Просто так вийшло, бо наші хлопці в ЗСУ - справжні герої.
Так і є. Розрахунок був здати Україну. Але прорахувалися знов. 2 роки армію множили на нуль. Військові навіть петицію создавали з вимогою збільшити грошове забезпечення, хто міг звільнялись, на що Зе уже на початку цього року відповів, що ми могли би збільшити грошове забезпечення, але тоді ми не будемо будувати дороги. Які дороги, про що він говорив, якщо на той момент вони вже знали, що буде війна?
Південь здали. Здала діюча влада.
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляTalabama
Можливо, про цей пост йде мова.
И где здесь о ’разминировании’? Или один политик с руки которого ест Чекалкин уже метёт на самое высокое кресло...?
Ответ дляSonchik
Вибачте,а я дійсно заказ на совєтчіце??
А то якийсь сюр- ніхто ще не прибіг махати банами,і валувати,що ці питання не на часі...
Не всі а часі точно. Але весь час такі питання спливають. Я ж кажу, влада мала казати правду. А не: будемо смажити шашлики, потім - ми знали, але не могли сказати.
Оце і бентежить людей.
Сказали б - от такі ми самовпевнені дурні. Але працюємо над помилками.
Оце і бентежить людей.
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляpeterman
Я вже вдруге за сьогодні читаю тут про Оман.
Вирішила загуглити...
Так він там був ще у 2020 році та поїздка була за власний рахунок і неофіційна.
до чого тут Оман
Вирішила загуглити...
до чого тут Оман
Бо там він зустрічався з патрушєвим. Ви ж знаєте, хто це.
Ответ дляSvetljachokkkk
Хто просуває? Донбас ~ це Україна. Так, там є багато українців, які проросійсько налаштовані, але нехай влада думає як їм пояснити, як схилити на бік правди.
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляTalabama
Там якісь шатли на Чонгарі та Каланчаку Верещучка запускала, про що гордо повідомила у фейсбуці. Я так зрозуміла, для того й розміновували.
Все вірно!!! Саме вона, але не думаю, що то її справа.
Голос_Разума• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Да, согласна. Но там хоть как-то сопротивлялась армия.
Просто пишу за себя, а то начнут орать что я не была там в 2014 и ничего не знаю)
А про Крым я знаю. Без единого выстрела сдали и все. И живи как хочешь.
Приехала сюда и тут тыкают постоянно, что крымчане не такие 🙄
Ответ дляГолос_Разума
Також читаю з жалем у серці. Як 8 років тому на Донбасі. Надія на те, що Україна значно окріпла за цей час і зможе визволити і нові окуповані місця і старі.
Звёздонька• 07 мая 2022
Ответ дляsashik77
У нього є купа підлеглих, які в курсі про його діяльність. От секретаря до оператора розмінування. І всі ( якщо знали, а мали б знати, якщо знала наша влада) продалися? А влада, якщо знала, але не могла сказати мала перевірками задовбати всіх. Ну от як пішла загроза на Київ, Кличко кожного дня обїжав місто і дивився готовність до оборони.
Рішення про розмінування приймалось Верховною радою у 2021 році. Це робили через Міністерство реінтеграції окупованих теріторій. Обґрунтувань було це тим, що у Криму проживають українці і це крок їм на зустрічь.
Ответ дляAlina1504
На антоновском мосту были бои несколько дней, в районе Каховской ГЭС вроде что-то было
Я тоже помню, что были бои на мосту и возле ГЭС, потом все стихло, подумала, что не стали усугублять ситуацию в связи с этим.
Если бы не дай Бог, прорвало плотину, юг Украины ушел бы под воду за считанные часы...
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Кто продвигает такое мнение?
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляTalabama
Може, мова йшла про інший пост, не знаю.
Так информацию о ’разминировании’ продвигает один пул политиков и их подручных....
Ответ дляsashik77
Оце і бентежить людей.
Ну,ви дійсно вірите,що дурні?)
От,розмінували перехід,потім написали,що запустили шатли...потім,що то есбеушник продався... До кінця війни буде ще десяток версій,щоб кожен повірив в ту,яка більше подобається...
Ви думаєте,і правда дурні? Чи, може,когось за дурнів мають...
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляДамасская Роза
Кстати да, за две недели до наступления РФ офис Президента распорядился разминировать этот стратегически важный участок. Вопрос: каков был план изначально??? Я так понимаю, что выбор сделал народ и армия, а власти пришлось подстроиться. Мысль крамольная, конечно, но пока не могу от нее отделаться.
І не тільки у вас така мисль. В цей пазл чудово вкладається і слова президента про окупацію Харкова, але не врахував він самих харків´ян. І подивіться на виступи президента в перші дні війни, він зовсім до іншого готовив своїми промовами людей.
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляSonchik
Ну,ви дійсно вірите,що дурні?)
А как вы вообще представляете это ’разминирование’ учитывая масштаб перешейка?