Там не було боїв, росіяни просто зайшли? Чи наші відступали? Як жителі бастували і проганяли це в новинах я бачила. Але не зрозуміла як Херсон став не нашим
Ответ дляAlina1504
Разминировать Чонгар начальник СБУ полномочий не имеет, были приказы свыше
Смысл понятен, взятки и предательство Родины. Я так понимаю, пока эти вопросы не выносятся на обсуждение, но думаю этими людьми очень интересуются наши власти. Скорее всего спрятались в рашке как и янык
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Просто зайшли і все? Не було оборони?
Була оборона від мешканців, але їх ніхто не організував, зброї не дали, влада просто втікла, як регіональна, так і місцева, так і державна. Були підрозділи ЗСУ, але в недостатній кількості, вони вели бої наскільки їх вистачило. Але, якщо коротко, то це зрада. Є люди від силових структур які просто і швидко перейшли на бік ворога.
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляAlika_1
Начальник СБУ херсонской области приказал разминировать пункты пропусков из Крыма за несколько дней до наступления, и вначале войны сбежал. Видно продался предатель
Почему власти не хотят официально рассказать об этом народу. О том , что предателей полно и в высших эшелонах власти, уже и козе понятно.
Ответ дляAlika_1
Дуже дивно як таке могло відбутися на очах у всіх і на фоні загрозливих прогнозів. Як таке взагалі можливо. А люди молодці, голими руками проти танків йшли
Ответ дляAnnaOst
Это автор очень хороший вопрос. Для меня вопрос #2, после вопроса как с Мариуполем такой п**ц мог случиться. Из того что я знаю от людей которые в Херсоне жили и пытались пойти в тер. Оборону мой вывод- продали их, кто-то из армейских верхов. Тупо за бабки сдали да и все.
Ну там же не один був зрадник?!! Підлеглі в нього були? І ніхто не стуканув на зрадника? Щось а мене не збігається..
Ответ дляnata-c531
Скажу за Новую Каховку, никто нас не защищал, у военных в нашем городе оружия не было, они сутра быстренько разбежались вместе с полицией, раша зашла и повесили в обед уже флаг на гэсе. Геническ также. Страшно что будет дальше, до слез, какже не хочется быть под рашей, такое чувство что мы никому не нужны.
Все нужны! Но вы же видите, что они творят! Уже до Одессы добираются. При том, что там серьезная оборона.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Розкажу за Генічеськ.
Бої тут були 24.02, розрушені 4 будинки, постраждалі ті, що поруч, є загиблі. Канонаду чули ще 23.02 на Стрілці, але місцева влада сказала що, це ученія в Чорному Морі. Бляха, де Генічеськ, а де Чорне Море. Але ми ж не хотіли вірити у війну, і лягли спати спокійно, крім кучки військових і поліції. Поліція драпанула вночі, військові вже вранці, хто попав в полон, хто загинув, хто зміг відступити. Місцеві драпали поперед кацапні, хто встиг і міг. Місцева влада тероборону просрала, 22.02 виділила якесь закинуте приміщення колишнього відеопрокату. Мов, приберіться тут, а я провірю через пару днів.
Карочі, через 2 дні лічно мер виділив приміщення гуртожитку для кацапського гарнізону. Вот і всьо.
І ніхто не перевіряв готовність міста до оборони?
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляsashik77
І ніхто не повідомив про злочинні дії? Я маю на увазі підлеглих. Не сам же він розміновував.
Дуже доречне питання. І дуже незручне...
Ответ дляAlika_1
Влада мала перевіряти готовність. Це ж серйозно. Значить, не знали таки..
золотая осень• 07 мая 2022
Ответ дляnata-c531
В президенты, депутаты и во власть всех уровней надо было проукраинских кандидатов выбирать, а не пророссийских. Думайте хоть на следующих выборах.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Розкажу за Генічеськ.
Писали, что у вас в Геническе военный себя подорвал вместе с мостом на Арабатскую Стрелку. Оттуда тоже кацапы лезли из Крыма?
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляAlina1504
На антоновском мосту были бои несколько дней, в районе Каховской ГЭС вроде что-то было
Які там бої, спочатку ЗСУ,яких було вкрай мало і які робили, що могли, розгромили, а потім ще і практично неозброєних, неорганізованих місцевих положили. Там представники влади або тікали в перших рядах, або кокошник надавали і асвабадітєлєй зустрічали.
PAJAMA ROOM• 07 мая 2022
Ответ дляAlika_1
От падлюка
Майстерня домашнього текстилю• 07 мая 2022
Ответ дляAlika_1
Так, міст підірвали, залишилась одна полоса. Звідти теж перли, але основна маса шла через Чонгар.
Ответ дляБезимени890123
Я живу возле этого моста и 3 дня было громко , Антоновка, Киндийка пострадала
Ответ дляSvetljachokkkk
В мене враження, що дійсно наші не знали. А то незручно виходить. Якщо знали, мали бути сигнали від підлеглих ( або місцевих, ну мав же хтось помітити злочинну діяльність), плюс - перевірки, які в нас просто обожнюють. І тут ніхто не ходив з осені перевіряти готовність міста до ВІЙНИ ( на хвилиночку!!!).
золотая осень• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Вони готувалися. Дороги будували.
Удалено администрацией...
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Якщо влада каже, що знали за напад ще осені, то підготуватись могли
Ви що, останні тижні перед війною не пам´ятаєте? У влади інші плани були, ні до чого саме цивільна влада не готувалася. Ви про шашлики і окупацію Харкова не чули? На Херсонщині взагалі сиділи в керівництві оос тільки блатні заради бабла. Військових дій до 24 там не було, а контрабанди така йшла, що не встигали бабло рубити. От і були там суцільно ’свої’ ставленики на керівникіх місцях, ніразу не патріоти, ніразу не за Україну. Просто на потоках бабло рубали.
Ответ дляsashik77
Ніхто, просто таки ніхтохісінько. У військових 2 автомата на трьох і якийсь бтр, на якому за пивом ганяли в Генічеськ з адмінкордону на Стрілці. Забезпечення від держави нульове, все на волонтерах. Влітку багато хто з військових звільнився з ЗСУ.
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляAlika_1
Ну, не зовсім він.
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляAlina1504
Так, на рівні віце-прем´єра. Інфраструктуру і логістику вони там налагоджували. Хаби.
золотая осень• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Потому что... ДумайТе...
Ответ дляsashik77
Шо у вас ’не збігається’?) Купили например начальника военного округа. Человека, который должен был отвечать за тер. Оборону не могли найти с 24.02. думаю он уже давно не в Украине
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ну то хоч би зараз мовчали, що знали. А то виходить не дуже... Так і казали б - ідіоти, довбні, не підготовалися. А то: ми знали але не могли казать про це...
Звёздонька• 07 мая 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Так они и подготовились, за неделю до вторжения последние работы по разминированию происходили