TvoyaSovest• 07 мая 2022

Як Херсон опинився під окупацією?

Там не було боїв, росіяни просто зайшли? Чи наші відступали? Як жителі бастували і проганяли це в новинах я бачила. Але не зрозуміла як Херсон став не нашим
Голос_Разума• 07 мая 2022
Ответ дляАгафья
Також читаю з жалем у серці. Як 8 років тому на Донбасі. Надія на те, що Україна значно окріпла за цей час і зможе визволити і нові окуповані місця і старі.
Дай Боже! Я вже і не чекаю, що за своє життя зможу повернутись до дому у український Крим, Севастополь.
Мабуть моя дитина тільки чути про нього буде…
Звёздонька• 07 мая 2022
Ответ дляTalabama
Там якісь шатли на Чонгарі та Каланчаку Верещучка запускала, про що гордо повідомила у фейсбуці. Я так зрозуміла, для того й розміновували.
Так і було. Вони знали, про війну, но навіть не підготувались до майбутній евакуації цивільних. Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, цієї трагедії можна було б уникнути. Но все шло по їх плану(((
Маріуполь теж повинні були здати, но прорахувалися стосовно Азова.
sashik77• 07 мая 2022
Ответ дляSonchik
Ну,ви дійсно вірите,що дурні?)
От,розмінували перехід,потім написали,що запустили шатли...потім,що то есбеушник продався... До кінця війни буде ще десяток версій,щоб кожен повірив в ту,яка більше подобається...
Ви думаєте,і правда дурні? Чи, може,когось за дурнів мають...
Ну те що хотіли здати - не вірю. Бо знайшли б спосіб. Плюс готували тро.
Дамасская Роза• 07 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
І не тільки у вас така мисль. В цей пазл чудово вкладається і слова президента про окупацію Харкова, але не врахував він самих харків´ян. І подивіться на виступи президента в перші дні війни, він зовсім до іншого готовив своїми промовами людей.
А какие слова про оккупацию Харькова? Этого не помню, если честно. И в первых выступлениях не помню, чтобы было что-то такое... Вроде сразу говорил, что мы готовы сопротивляться. А вообще честь и хвала ЗСУ!!! И народу, проявившему активную позицию.
Иринка- малинка• 07 мая 2022
Ответ длязолотая осень
Удалено администрацией...
Не надоело срачи разводить?
Talabama• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Так информацию о ’разминировании’ продвигает один пул политиков и их подручных....
Я не знаю правди, як і більшість. Однак, безліч питань до влади по цьому факту, а пояснень немає жодних, навіть на прямі питання щодо розмінування, тому народ і додумовує.
Sonchik• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
А как вы вообще представляете это ’разминирование’ учитывая масштаб перешейка?
А ви як представляєте?
Петя з Іваном вночі пішли і викопали ті міни,а зрадник з СБУ їм підсвічував?)
veiksme• 07 мая 2022
И ещё добавлю, мой кум был на Антоновском мосту, он был как тероборона, было реально месиво, много наших погибло, из батальона остались несколько в живых, вот так то!
El_ena• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Вони готувалися. Дороги будували.
Боялись, що інвестори втечуть.
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляmiks
Я так розумію, методичку на днях роздали. На всіх ресурсах це питання. І практично, підказка, що винне «слоненятко».
Тобто пересічних громодян це питання не має тубувати?
Я розумію, що пити боржомі вже запізно. Мене бісить що влада покриває тих хто розмінував і не підготував оборону. ЧОМУ?
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляSonchik
А ви як представляєте?
Вот в уме диванные экспертов так и было.
sashik77• 07 мая 2022
Ответ дляBabylady
Скорее, не самоуверенность, а и в планах не было что-то делать. Если так подумать.
Ну тоді б зсу відправили б по хатах, склади б зі зброєю масово погоріли б перед війною.
Babylady• 07 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
А что про оккупацию Харькова было?
katykat• 07 мая 2022
Ответ дляAnnaOst
Это автор очень хороший вопрос. Для меня вопрос #2, после вопроса как с Мариуполем такой п**ц мог случиться. Из того что я знаю от людей которые в Херсоне жили и пытались пойти в тер. Оборону мой вывод- продали их, кто-то из армейских верхов. Тупо за бабки сдали да и все.
Я тоже так думаю, что просто хотели сдать нас всех с потрохами параше. Вот только народ сдаваться не захотел. На это не рассчитывали, что украинцы оказались настолько патриотами
Звёздонька• 07 мая 2022
Ответ дляДамасская Роза
Кстати да, за две недели до наступления РФ офис Президента распорядился разминировать этот стратегически важный участок. Вопрос: каков был план изначально??? Я так понимаю, что выбор сделал народ и армия, а власти пришлось подстроиться. Мысль крамольная, конечно, но пока не могу от нее отделаться.
Ваша мысль верная. Ещё не ожидали поддержки мировой на таком уровне. Поэтому переобувались в полёте. Ермака первые 2 недели видно не было. Потом их разговоры, про изменения в конституцию, отказ от НАТО, непонятные границы на 23.02. Их прижучили наши друзья заграничные, наша армия боги войны и невероятный народ. Вот что поломало их планы.
Alika_1• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
А як що зрадники і зараз на посадах, і саме вони не хочуть надавати розголосу у цій справі бо пов´язані і покривають.
Як ви з ними побєдіть збираєтеся?
Як тут вже писали, Влада це ще не все. Є ЗСУ, є хлопці з тероборони, на наших хлопців-героїв ми і сподіваємось
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляsashik77
Ну він міг би їх ( ЗСУ) якраз кудись відправити. Хоча б по хатах у відпустку.
У повному складі?
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляTalabama
Потому что не время сейчас. В срачах можно всю страну потерять! Верим в ЗСУ, Верим Залужному, Верим Зеленскому! А после победы разберёмся. Война еще идёт
Sonchik• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Тут усіх,хто ставить запитання так називають(.
peterman• 07 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Бо там він зустрічався з патрушєвим. Ви ж знаєте, хто це.
Так, звісно, що знаю)
Алеж то було 2 роки тому
Безимени890123• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
И авиации и ракетам абсолютно без разницы заминировали или нет
Знайдіть в інеті інтерв´ю колишнього голови Херсонської ОДА Гордєєва.
Дамасская Роза• 07 мая 2022
Ответ дляЗвёздонька
Глас народа - глас Божий. Старая верная мудрость.
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
https://www.facebook.com/100009235926099/posts/323... почитайте
Alika_1• 07 мая 2022
Ответ дляSonchik
Вибачте,а я дійсно заказ на совєтчіце??
А то якийсь сюр- ніхто ще не прибіг махати банами,і валувати,що ці питання не на часі...
Третій місяць війна((( Вже все на часі
Дамасская Роза• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Да, согласна с Вами. Сейчас нужно единство и тотальное Доверие.
sashik77• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
У повному складі?
Ну більшість точно. Але навпаки, тро були напоготові. Їх збирали перед війною, перевіряли і готували до всього. Але тільки за своє місто можу казати.
Babylady• 07 мая 2022
Ответ дляЗвёздонька
Только не понятно, конечно, зачем это им? Работают на рашу?
Sonchik• 07 мая 2022
Ответ дляsashik77
Ну,ви ж читали вище коментарі,як готували насправді тро?
Втім,я не претендую на вірну думку. Ми всі можемо тільки писати версії.
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляSonchik
Вибачте,а я дійсно заказ на совєтчіце??
Моїх знайомих поблокували на Фейсбуці за дослідження цього питання.
Совпаденіє?
Иринка- малинка• 07 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
От його тут майже причіслили до ліку святих, а в мене враження що він не збирався тримати оборону. Просто так вийшло, бо наші хлопці в ЗСУ - справжні герої.
Никто к святым его не возносит.
Просто сейчас он себя ведет, как мужик с яйцами. Не збирався би -взяли бы за 4 дня.
То , что наши ребята молодцы, это факт! Герои!!!
А такие как вы вместо того, чтобы срачи на форумах разводить, лучше бы делом занялись. Победа-это дело рук каждого.