krasot-ka• 16 мая 2022

Оформляю завтра маму в пансионат. Почему так больно?

Сижу и реву целый вечер, хорошо что муж поддерживает…. Выбрала хороший пансионат, вроде постояльцы довольны. А реву не могу…
Мама уже не ходячая (
VA 11• 17 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Як я хочу мати на старість достатньо грошей, щоб оплатити собі хороший пансіонат. Бо готувати я і зарас не дуже люблю, а на старість - то взагалі. А там правильне харчування. Спілкування з однолітками. Ну, якщо лежача, то догляд.
А щоб дочка за мною ходила - то жах! У нас різниця 30 років. То я їй кращі роки так перепоганю. А хто народив в 40+, то взагалі.
І я про це. У мене хлопчики. Нафіга невісткам, якщо зляжу, життя псувати. І синам. І внукам. Щоб вони потім сварились .
Є люди елементарно брезгливі до цього, не зможуть їсти потім, це запах в хаті.
natusj21• 17 мая 2022
Ответ дляa_n_e_t
Откуда я знаю кто там у Вас и как работал? Может там в дикретах по 20 лет сидели. Если человек всю жизнь работал 6000-7000 пенсия сейчас будет.
Полное вранье не судите по вашему отцу, будьте реалисткой выйдите на улицу или пососедям и поинтересуйтесь сколько у них пении, вы очень будите удивленны. У меня сестра сейчас ушла на пенсию, правда в 50 у неё ребёнок инвалид, у неё стажа 30 лет с восьмого класа пошла учится и на работу, с ребенком 3 года сидел муж так как она больше получала, а с училищем ещё плюс 3 года, пенсии 3250.
portretik• 17 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Та невже? Чому ж у моєї мами, медсестри в дит садку, пенсія 2500? У бабусі, що відробила на швейній фабриці 3000? Всі пахали все життя.
Тому не верзіть з розумним виглядом дурниць! Ви просто брешете і дезінформуєте людей.
Також здивувалась, у батьків ледве за 3000, хоча стажу по 45 років, зварник у совгоспі та бухгалтер. Де ті 6000-7000, було б не погано…
portretik• 17 мая 2022
Ответ дляa_n_e_t
Не будет.
portretik• 17 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Ви адекватна? Вам тут купа людей пишуть, що пенсії 2500+ у людей, які все життя пропрацювали.
Поцікавтесь у тата за які такі заслуги у простого єлектрика 7000. Бо це на сьогодні офігеть яка велика пенсія.
І не верзіть більше дурниць, що в Україні такі величезні пенсії. У більшості пенсіонерів менше 100уе получається. При чому тих, які все життя пропрацювали.
Хабара, мабуть, дав при розрахуванні пенсії.
lady.dziu2011• 17 мая 2022
Ответ дляa_n_e_t
6000-7000, если человек работал пенсии сейчас. Если не дня не работал 5000 примерно.
Где? Что вымелете? У меня отец проработал на заводе АвтоЗАЗ почти 40 лет, у него пенсия 3700. А есть еще меньше
Еленка14• 17 мая 2022
Ответ дляHelenny
Это в рублях? Вы далеки от реальности. В основном пенсии до 3000 гривен.
Мама моя всю жизнь медсестрой в школе проработала, то есть стаж более 40 лет. Пенсия — 2200 гривен.
Причому тут стаж? Ваша мама все життя пропрацювала на наднизькій зарплатні
portretik• 17 мая 2022
Ответ дляdrimka1979
Чому жахливо ? Це цивілізовано. Я б не хотіла, щоб мої сини відмовляти собі у відпустці , спілкуванні з своїми дітьми. Зривали спини. Йшли не виспані на роботу. І з часом з нетерпінням чекали моєї смерті....
А сини і не будуть, рідко коли сини саморуч доглядають лежачіх батьків, або невістки, або найняті працівники.
Еленка14• 17 мая 2022
Ответ дляA no name
Ви пишите страшні речі. Сусідка моїх батьків у подібному ’пансіонаті’ прожила півроку десь і померла, бо там догляду ніякого, умови - не дай Боже нікому. Так це діти ще приплачували персоналу ’за догляд’ і на всю пенсію продукти купляли і віддавали персоналу. Сусіди їздили її провідувати, то плакали.
Ви теж пишите страшні речі. Тобто всі бачили, які там жахливі умови і не забирали звідти?
A no name• 17 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Так. Бо забрати має право лише опікун - донька. Сусіди казали доньці, що з мамою і який догляд. У доньки в силу своїх причин, як і у автора напевно, не було бажання чи можливості маму забрати. Тому за півроку людина просто померла. Хоча була міцною і дома могла б жити та жити.
Helenny• 17 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Згодна. Про стаж написала, щоб не говорили, як тут люблять, що все життя в декретах просиділа і не працювала.
Еленка14• 17 мая 2022
Ответ дляA no name
Ну так це зовсім інший випадок, донька сама спеціально збагрила свою маму в жахливий будинок (?) пансіонат (?) саме для цієї мети.
medvedica• 17 мая 2022
Ответ дляa_n_e_t
Так может у него на заводе было вредное производство отсюда и пенсия такая
У меня у родителей по 45 лет стажа и пенсия по 3 тыс. Сантехник и повар.
A no name• 17 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Ви, напевно, не в курсі, що в цих ’пансіонатах’ плюс мінус одні й ті самі умови. Донька обирала кращий, а виявилося таке. При цьому всю пенсію мами продуктами віддавали, медсестрам приплачували - не допомогло. Бо якщо людині важко свою рідну людину у хворобі доглянути, то невже ви думаєте хтось за гроші те буде робити якісно? Не буде. Мені здається,всі те розуміють,але роблять вигляд, що все ок.
Еленка14• 17 мая 2022
Ответ дляA no name
Розумієте, це дуже складно, особливо оці ’жити та жити’. Моя співробітниця померла від інсульту ледь за 50, теж доглядала свою матір, своє здоров´я на неї поклала. Вона лежала десь років 10, осипала доньку прокльонами, вночі не давала спати, кричала, матюкала.... Я скільки раз бачила цю жіночку, яка після чергової ночі приходила ніяка, всю трясло...... Ось і дотрясло, а бабця пережила доньку.
Ще приклад свекрухи, вона теж любила свого батька, але розуму хватило не забирати до себе. Наймані доглядальниці втікали одна за одною, у нього була деменція плюс частково паралізований. Грошей пішло не міряно, свекруха просто лише на це вздихає та не скаржиться. І яка б не була бізмірна любов, а батько її все одно постійно лежав у гамні. Хоч приходили і доглядальниці, і свекруха зі свекром, і онук. І прив´язували - і все одно результат - без памперсу , у гамні, ще й десь під кроваттю. Добре, що хватило розуму не класти себе на вівтар та не приносити в жертву своє життя.
Еленка14• 17 мая 2022
Ответ дляA no name
Мені теж здається, що ви начебто розумієте, а робите вигляд що у білому пальті.
tarveldy• 17 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Простите это ужасно...а нельзя сиделку за эти деньги и дома?
а що ужасного?
tarveldy• 17 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Мне сложно объяснить людям,если возникает подобный вопрос.Скажу прямо,при живых детях ,ещё которые могут платить 10 тыс...и а таком возрасте мама....неужели не нашлось места дожить с родными?! Не заслужила?!слава Богу мне этого не понять.
Ви доглядали людину похилого віку з важким характером і вагою 120 кг?
silma• 17 мая 2022
Ответ дляA no name
Мою бабушку отец устроил в частную клинику, не дом престарелых, когда тетка, ее дочь, с которой она жила просто сказала, что выкинется в окно из-за своей матери. Уход там был, поверьте, более чем, но бабушка умерла через две недели. У меня иногда ощущение, что такие старики подпитываются от тех, кто за ними ухаживает, как вампиры, за счет этого могут жить очень долго.
silma• 17 мая 2022
Ответ дляmedvedica
У меня мама инженер, работала в конструкторском бюро, стаж 40 лет, пенсия больше 6 тыс, а тетка инженер работала в КБ Антонов, стаж больше, чем у мамы, выходила на пенсию на несколько лет позже мамы, пенсия около 3 тыс. Тогда это зависело от года выхода на пенсию, маме повезло.
Юния13• 17 мая 2022
плачете-чувствуете что вы плохая дочь, что отдаете ее в чужие руки. но это автор, не так, вы супер хорошая дочь, возможно ей там лучше будет и пообщаться есть всегда с кем, вы бы все равно с ней не смогли сидеть целый день. Просто чаще ее навещайте
Галиотис• 17 мая 2022
Ответ дляLyudaT
Ну это такие советские клише. Нужно же, чтобы все мучались, вычеркнули из своей жизни несколько лет, испортили здоровье всей семье, но чтобы родитель был не в геронтологическом пансионате.
Ну это не советское клише. Родителей не бросали далеко до союза. И во многих странах. Это сейчас скорей американское клише-думай только о себе и вычеркивай из семьи тех, кто доставляет неудобства. Что бы не портили здоровье ’всей семье’ в которую ты по старости уже не входишь.
Lizavel• 17 мая 2022
Ответ дляGal_etka
Это нормальное и правильное решение. Вы не бросаете маму, скорее всего собираетесь постоянно её проведывать и тем более там 5 раз кормят… Мне бы так на старости лет) Все будет хорошо ❤️
Я в шоке! Для стариков доживать век вне дома это хуже смерти!
Gal_etka• 17 мая 2022
Ответ дляLizavel
Я не знаю всей ситуации, но меня бы устроил пансионат, не хотела бы быть обузой для детей. Для меня это норма, если пансионат действительно хороший и я могла бы проведывать маму. Это лучше чем если бы она была совсем одна или с сиделкой, которой пофиг. Я так думаю.
LyudaT• 17 мая 2022
Ответ дляГалиотис
Раньше стариков не бросали так как просто уклад жизни был другим. Даже и в советское время в одной квартире жили по несколько поколений. И, опять же, был коллективизм, людям внушали, что их личный комфорт должен быть на 25-ом месте после коллектива, детей, родителей, соседей и т.д.
По поводу последнего абзаца. Не знаю как в других семьях, но наша семья - это мы с мужем и наши дети. Все остальные - это родственники. Свекровь сейчас живет с нами, но она просто гость (и моя мама тоже живет сейчас с нами, и она тоже гость). Да, гость, который гостить будет долго но она все равно членом семьи не станет.
lyudai• 17 мая 2022
Ответ дляShopTop
тогда автору и всем поддерживющим готовиться в своей старости -теж бути ’постійно під наглядом’ чужих людей...
но... все мы разные. я лично никого не осуждаю, но тоже не отдала бы маму в приют
Я поддерживаю автора. Именно потому, что сама ухаживала за лежачей мамой до конца. И именно потому, что знаю обо всех тонкостях этой ’работы’, всем своим родным сказала: если окажусь в таком состоянии, сразу же поместите меня в специализированное заведение. Так получилось, что имею еще 4 знакомых семьи с очень похожими ситуациями, они полностью со мной согласны.
marta400• 17 мая 2022
Ответ дляsilma
я думаю им там просто мед препаратами помогают уйти...
lyudai• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
А вас, коли в дитинстві ходили під себе і потребували годування з ложечки, де тримали? І працювати мама не могла, і втомлювалася. Мої батьки не здали мене нікуди, чому я так маю з ними?
Яку дивну аналогію Ви провели. А дитинка важить 120 кілограмів? Спробуйте хоча б перевернути, щоб помити та памперс змінити. Я вже мовчу про підняти, якщо раптом зсунеться з ліжка на підлогу.
olgabaluta• 17 мая 2022
Ответ дляA no name
Є таке поняття - людяність. На жаль, не всім відоме.
Оно заключается в том, чтобы испортить себе жизнь?
lyudai• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Я не розумію, як залишити хвору рідну людину помирати серед чужих людей. А в сортах гівна дійсно не розбираюся.
А чого Ви людину завчасно ховаєте? Чому раптом ’помирати’. Неходяча людина може жити отак десятиліттями. Моя знайома доглядала свою маму років 5, виснажилася, найняла доглядальницю. Доглядає вже 17 років. І хтозна скільки ще хворій судилося жити.