В Украине?
Если человек выполняет свою работу, какая разница где физически он находится?
Ответ дляE-ducate
Кому потрібні пруфи, той самостійно знайомиться з поняттям податкового резиденства. Якщо не хоче це робити, то чекає, коли податкова його країни перебування ’пояснить’ йому це питання за допомогою штрафу
Я уже изучила этот вопрос.
Ответ дляИрэн1983
ну тогда о чем ваша тема? о чужих людях? почему вы так зависите от их мнения? зачем вы вообще кому то рассказываете о том, как деньги зарабатываете?
Это публичный форум, могу обсудить интересующие меня вопросы.
Ответ дляE-ducate
мабуть, не дуже уважно ...
Ну, предоставьте другую информацию.
Читала комментарии местных бухгалтеров, и тех людей кто переехал раньше
Ответ дляИрэн1983
ну, а я могу комментировать, на тех же основаниях, что и вы)
и мне это не понятно, почему такая самодостаточная дама так заботится о чужом мнении. Настолько, что даже тему об этом запилила
svetla2201• 17 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Потому что, они бы тоже так хотели, но не могут! 😫 Я буду работать удалённо, зарабатывать в Украине, а тратить - в Европе ! 🇩🇪
Я, працюючи віддаленно, заробляю в Україні і податки сплачую в Україні. Тому підтримка економіки України беззаперечна.
А що стосується витрат, то повірте, витрачаємо тут на саме необхідне: продукти та мінімум речей по сезону, бо тікали з зимовими речами.
Ответ дляToralei-d6ca
У Вас дуже цікаве ставлення до розвитку власної ж теми - Вам все 200 раз пояснили. І з боку того, чому таке ставлення, і з боку того, чому не завжди можна працювати дистанційно.
Перших доводів Ви не помічаєте, а на другі відповідь ’Мого роботодавця дистанційка влаштовує’. Що далі?
Ответ дляИрэн1983
о, это вы правильный смайлик поставили в отношении вашей темы и вашего мнения по теме. Ну хоть что то правильное.
Если вам не нравится вы можете пройти мимо. Это смайлик на тему вашего ’умного’ комментария.
Ответ дляBabudan
На второе я ответила поправкой ’в случае когда всех это устраивает’, но вы, и не только вы ее игнорируете.
Ответ дляToralei-d6ca
Ну, предоставьте другую информацию.
візьміть консультацію юриста замість ’комментариев людей’, будете здивовані
Ukrainians who go abroad with family work as an employee or self-employed contractor and stay for longer than 180 days will be considered as tax residents of the country where they reside.
В тій же Польщі, оформивши PE, маєте сплачувати income tax 12% + social contributions - 11%. Замість 5% і 1500 грн до яких звикли в Україні.
Ответ дляМуркамурковна
Так вам і пояснюють... Що не всякий біщнес може працювати ефективно на удаленке... Особливо якесь виробництво і тд... Бо бізнес в основному це командна гра і присутність команди важливо очно, а не заочно і ефективність роботи в офісі вища ніж на удаленке...
Это из очевидных обьяснений. А я могу из личного опыта набросать неочевидных причин против удаленки. Когда то работала в фирме e-commerce где собственник муж, а руководитель его жена. Он любил очно поговнять коллектив, она - повыпендриваться в нарядах и новых знаниях из различных курсов и семинаров. И да, оба сплетники жуткие, обмыть кости коллективу за кофе с утра - каждый день. При этом оба не жлобы на премии и в целом адекватны в принципиальных вопросах, но удаленка слово табу.
Ответ дляE-ducate
Но в той же Португалии где я, платишь разницу между 5% и 20% + соц налог. И?
Galina_lll• 17 мая 2022
Пусть работают, как хотят. Меня больше подбешивает, когда они советы раздают тем, кто в подвалах сидит.
Ответ дляToralei-d6ca
Тобто? Чому не можна працювати дистанційно, коли це влаштовує роботодавця, працівника і інший колектив?
Якщо всіх все влаштовує, то хто Вам заважає працювати дистанційно?
Муркамурковна• 17 мая 2022
Ответ дляУнция яда
))) в мого чоловіка виробництво))) я не уявляю як станки самі будуть працювати))) а менеджери швидко вирішувати питання, реагувати на дзвінки і тд... Сиділи менеджери на удальонці... Ефективніть роботи впала на 80%... А зп хочуть як обично + премії....
Ответ дляole4kakissa
У меня муж отказался от командировки во Францию за неделю до начала войны:(
Но он бы все равно вернулся, что только помог бы быстрее нам выехать и обустроиться.
А так для меня загадка, почему Европа даёт притулок мужчинам: женщины и дети - да, хочет мужчина быть с семьёй - живи за свой счёт
Тобто, дискримiнацiя за статевою ознакою, так?))
Тут ще пропонували дiлити на зони безпечнi i небезпечнi i не давати прихисток ’несправжнiм’ бiженцям ( кого не окупували i не зруйнували будинок)
Це явно не €вропейське мислення.
ole4kakissa• 17 мая 2022
Ответ дляToralei-d6ca
Вы сейчас сами себе противоречите.
’В случае когда ВСЕХ все устраивает’. В той теме дистанционная работа устраивает только автора.
Я вообще не поняла, где вы там нашли зависть?
Ответ дляToralei-d6ca
Знову, ні.
В Португалії РЕ сплачує за прогресивною шкалою від 14.5% до 48%, в середньому 36% + 10% ’соціального’ внеску.
Якщо ви зможете отримати non-habitual residency (NHR) і довести, що ваші доходи підпадають під визначення ’мировой доход’ будете сплачувати 0% + соціальний внесок. Якщо не зможете, то 20% + соціальний внесок.
Але це Португалію, одна з найбільш цікавих в питанні опадкування країн.
Ответ дляartdeco
Це явно не €вропейське мислення.
Справедливости ради про ’европейское мышление’. Наши впо, даже те кто из относительно спокойных регионов типа Черкассы, Винница перебрались на ЗУ - имеют право на выплаты впо, а те кто остался дома и потерял работу почему то не имеют право ни на что.
Ответ дляУнция яда
Хіба виплати на сьогодні отримують жителі не конкретних (за затвердженим переліком) регіонів?
Просто запитую
Ответ дляУнция яда
Так це ж наша держава так вирiшила. Нелогiчно i несправедливо.
От тому я про €вропейськi закони i кажу, що вони iншi.
Ответ дляУнция яда
Я не знаю. Сам факт просто привожу, что тем, кто оставался дома выплаты не положены.
Це інша справа. Зі ’спокійних’ регіонів не виплачують.
’Так, складено список об´єднаних територіальних громад, які розташовані в районах проведення бойових дій або перебувають у тимчасовій окупації.
«Сьогодні наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого з 1 травня внутрішньо переміщеним особам будуть здійснюватися виплати. Нагадуємо, список не є фіксованим документом – він регулярно оновлюється», - йдеться у повідомленні.
Зокрема, станом на 27 квітня у Донецькій області таких громад 66 (тобто всі), у Запорізькій області – 49, у Луганській області – 37 (усі), у Миколаївській області – 4, на Одещині – 1, у Харківській області – 51, у Дніпропетровській області – 2, у Херсонській області – 49.’
Хитрих у нас завжди вистачало - є такі, що кілька раз намагаються зареєструватися в різних регіонах і кругом виплати отримати.