Элька-Карамелька• 18 мая 2022
Девочки, которые заграницей, у вас получалось замутить с местными?
Ко мне постоянно подкатывают, но я храню верность мужу. А как у вас с этим?
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
А взагалі то тре шукати стадіон (чи парк) і обов’язково робити розминку.
Кы-ы-ы-ця• 18 мая 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я роблю вигляд, що просто гуляю. А потім як побіжу!!!
Аххаха)) Пробачте, уявила собі Фібі з ’Друзів’)) Якось так?))
Я просто на доріжці метрів 400 максимум пробігаю, це нормально, коли біжиш 300-400 метрів, а потім просто йдеш?)
КонФФетОшка• 18 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Та ну. Наші тільки з вигодою дають) А яка вигода від арабів? вони ж голозаді і з виводками зазвичай.
Вы сейчас про арабских шейхов с их гаремами?
prozerpina123• 18 мая 2022
Ответ дляСтриптизерка
Та то дурненька якась. Там мамі дитя не залишають автоматом. Відсудить тато і що дальше? У неї грошей на юристів там не стане. А волонтери - нафіг їм такі історії.
Який тато відсудить? Той, що тікає від вагітної від нього жінки, що вона мусить волонтерів шукати?
Пирожкиня• 18 мая 2022
Ответ дляWorld Shop
я имею ввиду одна выехавшая из страны
А если по теме ,то что не так - мама с детьми ,а вы на е..ю ,не со свекрухой же поехали. Мамка прикроет если че. не теряйте момент, пока мохом не поросло)
Что-то вас плющит.
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Десь так.
Шуткую. Розминайте ноги обов’язково перед бігом. В мене і стадіон і парк під домом - мені легше. Але вже вік не той, коліна від бігу почали боліти. Коли бігала то міняла темп. То швидше то повільніше. Десь вичитала що так краще. І не одразу 10 км, а по трозу привчати організм.
Пирожкиня• 18 мая 2022
Ответ дляCherry12358
Нащо аноніми повернули на порадницю? Так було добре без дибільних провокаторів
Потому что форум не для того чтобы вы поболтали тут, а чтобы деньги зарабатывать
Пирожкиня• 18 мая 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Мене більше технічні моменти цікавлять)) Типу ж, не просто вийшла і побігла. Я так думаю
Если не умеете правильно бегать, ходите быстро лучше.
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляПетрик
Так я ему написала, что с детьми прийду, дети борща давно не ели, так он отморозился

Борща дітям зажав жлобяра
Кы-ы-ы-ця• 18 мая 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Десь так.
Дякую) 10 км я і подумки не пробіжу) І вік теж ’не 16’. Але ж тим більше треба якось вже щось робити)
Пирожкиня• 18 мая 2022
Ответ дляСолнечный день
О Боооооже
Нашо з ними мутити?
Хоча багато наших дали пополоскати карасика у своїй розкішниці місцевим арабам
Нашо з ними мутити?
А мне кажется мужчины , оставшиеся без жен, тоже многие пошли в разгул
Запасная спина• 18 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
Я не заграницей, но наверно замутила бы. Но правда как с ними общаться без знания языка...
можно просто языком ))))
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Головне почати. А там через тиждень дивишся - вже пузо не так стирчить і одразу сенс з’являється. Бажаю удачі і цьому важкому але дуже гарному починанню!
Фиктивная• 18 мая 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Німеччина
Немцы хоть ниче внешне? Потому что общаться доводилось только с женщинами по работе. Мужчины несколько раз попадались, но таке
Ответ дляprozerpina123
То в нього шок) оговтається. Зрозуміє, що аліменти платити не вигідно, краще дитину забрати і няню найняти. Так що, такий сценарій більш вірогідний. Особливо, якщо тато не бідний.
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляФиктивная
Я чогось уявляю як він мені німецькою щось каже, а я руки вгору одразу підіймаю
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляЗапасная спина
можно просто языком ))))
То тут тре ща з’ясувати що він хоче. А то потім будеш притримуючи трусняки тікати від страпона.
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляLilittte
Значит не нравитесь.
Делайте вояж по всей Европе, может кто и клюнет
Пирожкиня• 18 мая 2022
Ответ дляManana24
У подруги не просто вийшло замутити, а й завагітніти🤦♀️ Тепер шукає там волонтерів, які б допомогли через суд змусити батька дитини здати тест на батьківство щоб визнати дитину громадянином тієї країни і щоб призначили аліменти.
Вот это находчивпя дамочка. Скоро наших назад погонят
Фиктивная• 18 мая 2022
Ответ дляManana24
Оо, убежала от войны. Ну, блин, чем думают наши соотечественницы
Лукава_Кiшка• 18 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
У меня знакомая замуж вышла, через гугл транслит общаются)))
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Фігасе.
Пирожкиня• 18 мая 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Так наших в деяких країнах вважають легкодоступними. Звідси й підкати. Так і хочеться попросити всіх наших біженок - не сраміть честь українок, поважайте себе. Ви ж зараз обличчя України.
Да ну, наши не упустят шанс, а вдруг пристроиться смогут?
Госпожа Белладонна• 18 мая 2022
Ответ дляПирожкиня
а я бажаю нашим дівчатам прилаштуватися. Нехай будуть щасливі!
Фиктивная• 18 мая 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Нормально. Я так тоже делала, когда ещё надеялась, что втянусь и буду бегать. Но моя лень победила ))
Кстати, на коротких дорожках мне было проще
И_В_офигительных_штанах• 18 мая 2022
А я чувствую себя крайне некомфортно , муж уехал в украину и какие то они уж больно услужливые , предлагал свозить меня куда мне нужно , я говорю спасибо у меня есть авто , На что он предложил научить меня водить по немецким дорогам
, И двор подмести