перевод4ица• 25 мая 2022

Болять зуби після м´яса

До лікаря вдалося записатися тільки на понеділок, але цікавість мучить((

Вчора і сьогодні болять різні зуби після вживання курячої грудки (вийшла трохи жорстка)). Вчора боліли верхні зуби, їх я пломбувала десь 9 місяців тому. А сьогодні заболів нижній зуб, який пломбувала місяць тому.
Болить ніби зсередини розпирає.. Подумала, що може застряг шматок їжі, скористалася зубною ниткою, але зробила гірше, навіть довелося пити німесил.
Лікар, що робила пломби, хороша, вся сім´я у неї робить зуби, та й дивно, що різні за віком пломби болять в один день...
Lena015• 25 мая 2022
У меня похожая проблема. Сделала КТО верхней челюсти - нашли две гранулемы(((
Нарисовалось• 25 мая 2022
У мене є парадонтозні кармани. Ось коли в них їжа потрапляє, то з’являється біль, схожа на розпирання. Нитка затонка, щоб прибрати. Користуюсь спеціальною щіточкою.
автор перевод4ица • 25 мая 2022
Ответ дляLena015
ого, спитаю про таке..
автор перевод4ица • 25 мая 2022
Ответ дляНарисовалось
У мене знаходили карман в іншому місці, але теж спитаю і про це
Кофе в лобби• 25 мая 2022
Ответ дляНарисовалось
А що за щіточка?