Просто дивилася одне з повідомлень в ТГ, цей канал повністю проукраїнський, вони фіксують злочини раші, чітко по суті з самого початку війни.
І бачу цей СЮР, людей, що сидять біля уламків драмтеатру і дивляться...
Окупанти їм привезли не ліки, не їжу, не питну воду. Телєк! Вони дивляться раша-тв, що їм на коліщатках привезли рашисти.
Тобто людям, що є свідками жаху від самого початку з телєка пропагандисти ПОЯСНЮЮТЬ РЕАЛЬНІСТЬ навколо. А вони сидять і дивляться це.
Поясніть, це 25й кадр чи що це за чума?! Це просто Жук у мурашнику тільки в реальному житті.
Як такє взагалі можливо, як?(
Мені боляче скільки людей гине через пропаганду раші. Ця машина перемелює все і всіх. Як зупинити це божевілля?! Геббельс мабуть в труні перевертається.
Як такє взагалі можливо, як?(
ЗорянаОлег• 14 июня 2022
Ответ дляСоната любви
Рік 2021-й. «Велике будівництво» мостів та шляхів. Для чого саме?
Останнім часом дивуюсь, наскільки шляхи «Великого будівництва» співпадають зі шляхами наступу російської армії.
Ось, наприклад, карта початку масштабного вторгнення.
1 - дорога М-02 Бачівськ - Глухів - Копти. Її реконструювали в 2020-му році.
2 - дорога Н-07 Київ - Суми - Юнківка. Її реконструювали в 2021-му.
3 - дорога Н-24 Благовіщенське - Миколаїв. У 2021-му її капітально відремонтували на ділянці від Миколаїва до Вознесенська, новий міст збудували.
4 - дорога Н-26 Мілове - Старобільск, яку дуже активно ремонтували у 2021-му.
Або, наприклад, Чорнобаївка. Чому росіяни так вперто туди лізуть?
Тому що там знаходиться міжнародний аеропорт «Херсон».
Нещодавно його кардинально реконструювали, злітну смугу продовжили до 2600 метрів та розширили до 60 метрів.
Саме тому вона тепер дуже зручна для ворожої авіації. Реконструювали аеропорт - так, звісно! - в 2021 році, і теж за кошти «великого будівництва».
Так, усьому цьому є розумне пояснення. Окупанти їхали ключовими, важливими шляхами
Подивіться на карту. Коли росіяни намагалися охопити Київ зі сходу, їм довелося їхати аж з самих Сум, шляхами 1 та 2.
Це, на хвилиночку, 350 кілометрів. Чому вони не зайшли з півночі, з боку Білорусі? Що їм завадило?
Завадила їм сама природа, тому що це - Полісся.
Ліси та болота Полісся сторіччями були непридатними для проходу війська. Ані Наполеон, ані Гітлер не намагалися тут пройти - Наполеон обійшов Полісся з півночі, а Гітлер - двома шляхами, наступаючи на Київ і Мінськ.
Добре, припустимо. Але чому з протилежного, правого боку Дніпра, зі сторони Чорнобиля природа не завадила ворогам атакувати та хутко просунутися до Ірпеня, Бучі, Гостомеля?
Все просто - там було «Велике будівництво». Більш того, там був один з найбільш дивних проєктів «програми президента» - будівництво мережі автошляхів в зоні відчуження.
Ось, наприклад, новина квітня 2021 року: «У Чорнобильській зоні відремонтують 40 кілометрів дороги».
Читаємо: «Укравтодор… за програмою президента «Велике будівництво» розпочало ремонтні роботи на ділянці 40 км дороги між КПП «Дитятки», КПП «Прип´ять» та під´їздом до Чорнобильської АЕС».
А тепер подивимося на карту. КПП «Прип´ять-1» - це у зоні відчуження, той самий «Рудий ліс», 10 кілометрів до білоруського кордону. КПП «Дитятки» - межа зони відчуження. А до КПП «Чорнобиль» веде ще одна дорога з Білорусі - Р-56.
Тобто виходить, що напередодні російської навали зробили новенький 40-кілометровий автобан - від білоруського кордону через поліські ліси чорнобильської зони в бік Києва.
Для кого треба було це будувати в розпал пандемії? Для туристів-екстремалів?! Та невже?
Далі ця дорога веде через Прибірськ на Іванків. Завдяки «великому будівництву», в Іванкові російські танки були в перший день війни. І Чорнобильську АЕС захопили - теж завдяки йому.
В Іванкові дорога з Чорнобиля перетинається з трасою Р-02, яка через Димер та Вишгород йде на Київ.
Пам´ятаєте, на початку березня в бік Києва стояла довжелезна колона російської бронетехніки?
Вгадайте, яким шляхом вона рухалася. Так, звісно - через Прибірськ та Іванків.
Пам´ятаєте, як ворожа техніка не могла з´їхати з дороги, тому що одразу застрягала в болоті?
Це було саме там, це Полісся.
Тобто - твердий асфальт новеньких доріг став фактично плацдармом, навіть «плацом» для російської важкої техніки.
Так, я знаю, чия це була програма «Велике будівництво». Так, я знаю хто був координатором. Так, я розумію, що за бажанням можна знайти розумне пояснення ухвалених рішень.
Але - все одно.
Мені дуже цікаво дізнатися, хто саме, в межах яких саме своїх повноважень, за якою конкретно процедурою визначав перелік об´єктів для «програми президента «Велике будівництво».
Це було саме там, це Полісся.
Але - все одно.
Якщо поглянути на карту обєктів ’Великого будівництва’ яка у вільному доступі за посиланням то вся оця теорія немає жодного сенсу просто висмоктано з пальця.
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляСоната любви
а вам логика и не нужна.
у вас и так все отлично.
Чонгар разминировали, но всем пофиг.
крымский перешеек не перекрыли- пофиг.
сдали Бердянск, Мелитополь, Херсон- а какая разница.
полностью разрушили Мариуполь, более 25 тыс убитых- зачем об этом говорить.
защитников Мариуполя бросили на убой, а напоследок сдали в плен- это гениальный план, всем заткнуться и молчать.
у вас и так все отлично.
Чонгар разминировали, но всем пофиг.
крымский перешеек не перекрыли- пофиг.
Кто призывает молчать?#неначасi не работает,не актуально,рты всем не заткнуть.Кто напал на Украину? Напомнить?
Соната любви• 14 июня 2022
Ответ дляawso1977
Кругом зрада. Совєтчиці від безсоння о пів на третю ночі воспилали праведним гнєвом.
это и есть предательство.
Генерал Сергій Кривонос про початок повномаштабного вторгнення Росії.
Про початок війни.
Ответ дляLedi April
Главное, чтобы Маня не была вашей дочерью, мамой или сестрой, правда?
Мда, и врагов не надо с такими рассуждениями от земляков.
О гражданских думать не надо, но кто же в тех городах пепелищах- кладбищах будет жить? Наивысшая ценность государства это его граждане. А ваш цинизм за гранью.
Це величезна трагедія. Але техніку безкровної війни ще не вигадали. На жаль. І на нас з вами, які сидять у коридорах за двома стінами, ніхто не зважатиме.
Соната любви• 14 июня 2022
Как россиянам удалось так быстро захватить Перекопский перешеек, Херсон, Бердянск и Мелитополь?
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляawso1977
Это в Украине 2:50.Может,они в другом часовом поясе.
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляДжулз
Какой цинизм, Бога ради?
Это здравый смысл.
Я в Донецке жила до 16 года, в самом обстреливаемом районе. Потом в Ирпене.
Это здравый смысл.
А сейчас?
Ledi April• 14 июня 2022
Ответ дляДжулз
Какой цинизм, Бога ради?
Это здравый смысл.
Это не здравый смысл с таким пренебрежением писать о жизнях людей.
Татьяна_М5• 14 июня 2022
Ответ дляawso1977
А ці 8 років держава нічого більше не фінансувала - будівництво, туризм, концерти, вакцинацію, є-підтримку, єбабусю і всякий розпил бабла? Чи лиш дороги не можна було робити?
Финансировалось конечно. Дороги - это один из вопросов. Все остальное тоже с большим вопросом. Ну реально, у Украины варварски отобрали часть территории. В масштабах страны, это как у матери отобрали одного ребёнка, а 2-х оставили. Не просто отобрали, а нагло украли. Что мать делает в таком случае? Бросает все свои силы и средства на то, чтоб вернуть свою кровинку, а не говорит: ой, сначала квартирку куплю, потом ремонт надо сделать, на Бали, ещё и оставшимся детям условия жизни улучшить…, а потом и потерянного заберу? Или как? Так и Украина - из года в год, одно и тоже: Крым наш, Донбас наш! Вы нас дождитесь и мы освободим и заберём свои территории обратно. Но вот как-то оказалось, что и дороги надо сделать сначала, концерты, єбабусю и др. И все это вместо закупки вооружения, увеличения и укрепления армии и т.д.
Я не политик. Может этому всему и есть какое-то объяснение, но пока что, лично у меня в голове это не укладывается, потому что нет логической цепочки. То же самое и сейчас. Уже полномасштабное вторжение, оружия не хватает, омуниции не хватает, много чего не хватает, ракеты летят куда попало, но асфальт продолжают укладывать. Как по мне - это трындец какой-то
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляДжулз
Вернулись в Ирпень.
Я только из Бучи вчера приехала(ездили к родственникам).До сих пор под впечатлением.
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Амуниции.Все остальные сферы тоже нужно было приостановить и не финансировать?
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляДжулз
Я была в Буче. По сравнению с Ирпенем - еще ничего.
Моя подруга вернулась в Ирпень из Испании.Даже окна на месте.Мы будем меряться в теме ,кто пострадал больше?
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляДжулз
Где пренебрежение?
Вы пишете, главная ценность - граждане.
Ну так единственный способ сберечь жизни всех граждан Украины - сразу сдаться России. Вы на это намекаете?
Вы пишете, главная ценность - граждане.
А вы не намекаете,а прямо пишите .Готовы к визиту орка?
Ответ дляJuliaGluhenko
Мне тоже повезло.
Я об общих масштабах разрушений. Когда в Бучу зашли россияне, оттуда стреляли в Ирпень. Эвакуации из Бучи почти не было, мэр сбежал, поэтому так много там погибло людей. А в Ирпене , наоборот, большинство людей смогли уехать, но домов пострадало больше.
Татьяна_М5• 14 июня 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Конечно надо было, не все, но многие. Елку на Крещатике за 25 млн грн обязательно было ставить? Во время войны и во время коронавируса?
Извините, но с вами не вижу смысла общаться, как и с русскими, которые на чёрное, говорят белое.
Ledi April• 14 июня 2022
Ответ дляawso1977
Поставили бы в приоритет жизни людей, то и количество погибших значительно минимизировалось. Если жизни граждан огромного государства не в приоритете, то для кого тогда победа будет и кому она нужна? Уехавших 7 млн, оставшихся 33 . И не вернутся те уехавшие в разгромленую страну, заваленную трупами.
Уже сейчас куча тем, что остаются ради дИИИтееей, а то в Украине будущего нет.
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Ёлку на Крещатике в каком году?
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляLedi April
Если бы не ваш пуйло-то и войны бы не было.
JuliaGluhenko• 14 июня 2022
Ответ дляLedi April
Я,так понимаю,вас в Украине не ждать?)
Ответ дляТатьяна_М5
Це зараз у всіх змінилась риторика. А ще півроку тому було ми усталі ат вайни/ жизнь прадалжаєтся/ нє нагнетайте, ггг путін знову не напав.
Ответ дляLedi April
Как это можно было сделать, поставить в приоритет жизни людей, расскажите? Мне правда интересно
Yog-Sothoth• 14 июня 2022
Ответ дляАюшка
У вас очень странная логика! По-вашему, просидев в подвале, я должна была радостно бросится на шею АсвАбАдИтЕлЯм за кусок колбасы?? И большинство кто хотел уехал с Мариуполя! Многие пешком шли! Кто-то ехал через рашку-грузию, чтобы только попасть в Украину! А некоторым проще оказалось ждать рюзький мир в Мариуполе.
А деньги где на это все брать? Перевозчики не меньше 400 евро с человека берут. Пешком идти? С отцом после инсульта? Или бросить его одного? Смотрю вообще у людей каша в голове и без русского тв.
Ответ дляАюшка
Автор, я с Мариуполя и сама в последнее время в шоке от того, что там сейчас происходит! Это не поддается никакой логике!
Не можу вже читати від російськомовних на кожному кроці ’Я с Мариуполя’, ’Я с Харькова’. Ви там на них ЗВЕРХУ сиділи та вже злетіли на грішну землю, накінець? Вивчіть хоч би вже якусь мову. Що то у вас за ті щелепи?)
За рос. правописом : я ИЗ Мариуполя, я ИЗ Харькова.
Ответ дляalina 94
Не міряйте всіх по собі,якщо вас так тягне на ту заводську базу з фанерними будками ,чи хочеться маргаринового тістечка пеньочок,то ще не означає,що всі від цього у захваті.
Вы читать не умеете? Автор не за себя пишет, а что таких много.
И да, подтверждаю, таких до фига.
И пока такие как вы делали вид, что ’не пишите бред, таких людей нет’. Враг очень удачно закрепляется в оккупированных городах.
Все 30 лет делали вид, что ждунов россии нет и доделались!
Теперь удивленные темы тут строчат
И да, подтверждаю, таких до фига.
Теперь удивленные темы тут строчат