Великий сатирик• 15 июня 2022

У доньки (підліток 14 років) нервовий тік, стає все гірше... ДОПОМОЖІТЬ!!!!

Словом, порадою, контактами лікаря... У доньки під час війни з´явився нервовий тік, час від часу здригалась голова. Як тільки вернулись додому пішли до невролога, виписали заспокійливе - жодного ефекту, пішли до іншого лікаря, пройшли ЕЕГ, МРТ - все в нормі. Виписали ноофен, адаптол, анантіваті... Другий тиждень минає, стан погіршується, вже крім здригань голови тягне рот (корчить страшні гримаси), змахує і б´є себе руками, руки ніби хватають судороги по декілька секунд, потім дуже болять.... Моя дитина просто на очах гасне.... З кожним днем стан погіршується, лікарі призначають нові обстеження, а діагнозу так і немає.... Що робити, куди бігти, як рятувати дитину?
Советчицы тоже плачут• 15 июня 2022
Ответ дляРозавенная
Вам нужно срочно обратиться к детскому психиатру!
Автор, к психиатру!

Вареный лук• 15 июня 2022
Ответ дляПишущаяся
Синдромом туретта?
Та не дай боже. Автор, на інфекції перевіряйтесь, та тест на наркотики.
автор Великий сатирик • 15 июня 2022
Ответ дляПишущаяся
Синдромом туретта?
Це виліковне?
Чудо в декрете• 15 июня 2022
Ответ дляПишущаяся
Синдромом туретта?
Теж про нього подумала, він якраз часто стартує у підлітковому віці. Раджу неврологію Охматдиту.
Атятя_тётя• 15 июня 2022
+ за психиатра, он может выписать нужное лечение, медикаменты. Ну и конечно ваше спокойствие и не акцентировать внимание, вести себя с ней как ни в чем не бывало.
Директриссимо• 15 июня 2022
А ви з донькою ж розмовляєте? Як вона ставиться до усього що відбувається? Може вона дуже боїться чи ще якісь ємоціі.. Психіка така річ, що ємоціі дуже негативно можуть проявлятися на тілі. Був досвід.
Я просто теж з Києва і теж діти є, але не думала що це може так аж вплинути.
Чудо в декрете• 15 июня 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Так, перевіряли, робили МРТ, жодних відхилень
А нейросенсографію?
автор Великий сатирик • 15 июня 2022
Ответ дляНе за Будка
В мене знайома одна, кліпає очима, піднімає та опускає руку, укає...Я так розумію, що нікуди не звертається. Але їй вже 35 років...Дуже шкода таких людей.
Це жахливо... Була здорова дитина, красуня, гарно вчитися.... І тут просто на очах...
Ms. При теле• 15 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Увезите ребенка в спокойную страну! Как же можно так издеваться над дочкой. Видеть, что ей страшно и везти ее обратно в Киев.
Вам добить автора? Имейте совесть и хоть немного здравого размышления, не пишите больше

Вареный лук• 15 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
В намс медицина краща !
Луноликая Вика• 15 июня 2022
Ответ дляДиректриссимо
Конечно она в ужасе.
У моей были панические атаки, она их боится, но поделать ничего не могла. Накрывает и все.
Решили , решив коренную проблему, не авторскую.
Советчицы тоже плачут• 15 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Вы денег Автору дадите? Документы поможете оформить, пообщаться с госслужащими? Найдете толковых специалистов и договоритесь с ними, чтобы приняли ребенка без страховки? Ну и, сопровождать Автора в поездке будете, вдруг что, помощь окажете?
Такие все умные, прям ваще.
автор Великий сатирик • 15 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Я была в хваленой Европе, у меня проблемный ребенок, запись к врачу от трёх месяцев и нежелание пальцем двинуть, раз ещё не обострение и малое ходит.
Я не советую Европу автору, потому что может быть хуже, пока она будет тыкаться в закрытые двери
Так, згодна з вами! Час грає проти мене. Тому і шукаю поради в гарних лікарях. Мені треба швидко найти того самого гарного спеціаліста.
Чудо в декрете• 15 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Спершу треба тут обстежитися і поставити діагноз, у Європі це займе багато часу. В Києві немає вибухів, які б загострили цей стан, все спокійно, я б сказала як в доковідні часи. Але, автор, перестаньте дивитися при дитині новини і обговорювати війну, переключить її увагу. І до лікаря звісно, при чому раджу лягти в лікарню, а саме в Охматдит, там і обстежать комплексно, і психолог попрацює з дитиною і психіатр також і лікування призначать
Советчицы тоже плачут• 15 июня 2022
Ответ дляMs. При теле
Та да, задолбали советы глупые. Типа, Автор отвезет в швейцарское шале.
сама себе прекрасная• 15 июня 2022
Автор, во-первых, не слушайте..а у меня такое было и само прошло, зачем вы вернулись, бабки-знахарки, эффект накопительный и т.д. У вашего ребенка прогрессирует заболевание. Это не просто тики. Во-вторых, срочно к врачу. То, что вам прописано... с валерианкой сравнимо. Психиатр занимается расстройством психики. Это не к нему. У вас неврологическое. Ищите хорошего невролога.
Желаю вам найти хорошего врача и вылечиться.
Пикарда• 15 июня 2022
Автор, у Вас в Киеве когда-то был хороший психотерапевт Матяш Михаил. Знаю тех кому помог. Можете поискать в интернете его контакты, возможно ещё принимает пациентов
автор Великий сатирик • 15 июня 2022
Ответ дляВареный лук
Наркотики.... Цього не може бути.... Ми були два місяці у забитому містечку, вона весь час на очах... Ні, це просто неможливо...
Тётушка Лошадь• 15 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
А лечить дешевле? Ребенка не жалко????
Иы вас ждали

Миззери• 15 июня 2022
Ответ дляПишущаяся
Синдромом туретта?
Похоже по описанию кстати
Подметайло• 15 июня 2022
Напишу непопулярне: спробуйте хорошого остеопата, вони якось через тіло і точки на психіку впливають теж.
+ невролог хороший, не психіатр
inno4ka_lutsk• 15 июня 2022
Еег робили дочці?
я Кукарача• 15 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Автор, во-первых от некоторых лекарств действительно может быть ухудшение. Во-вторых, эффект накопительный.
Автор, я Вас спросила о диагнозе, Вы не ответили.
У дочки тоже были тики, улучшение было только через 1.5-2 месяца приёма, эффект накопительный. Но раз есть ухудшение, Вам нужно обратиться к доктору, который прописал лечение, для его корректировки. Быстрого избавления не будет, наберитесь терпения
автор Великий сатирик • 15 июня 2022
Ответ дляДиректриссимо
Я намагаюсь з нею максимально спокійно поводитись і розмовляти, ніби це типове захворювання, для лікування якого треба підібрати правильні ліки і відповідного лікаря. Вона спокійна, посміхається, ведемо такий самий спосіб життя, ніяких особливих умов. Домашні справи, хобі, прогулянки... Вона в усьому приймає участь.
я Кукарача• 15 июня 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Автор, у нас была такая же ситуация, и нормальные результаты обследований. Не переживайте, всё лечится, главное подобрать лечение после постановки диагноза
автор Великий сатирик • 15 июня 2022
Ответ дляЧудо в декрете
А нейросенсографію?
Ні, не робили, лікар не призначав. Завтра знову йдемо до лікаря, вже до іншого. Клініка Бєрсєнєва, може хто знає? Порадили туди звернутись...
Барабан для взрослых• 15 июня 2022
Ответ дляТоптунша
Знайдіть гарного невролога епілептолога. В Києві це можливо.
Насправді в Києві іх не так багато, мені радили лише 2х, ціни прийому космос. Я лише раз була, так і п‘ю не один рік що призначив. В мене есенціальний тремор.
Пикарда• 15 июня 2022
Якщо підозра на синдром Турета, в передачі ’я соромлюсь свого тіла’ був хлопець з дуже серйозною формою, йому допомогли у київському інституті нейрохірургії здається. На YouTube є відео з історією його одужання на каналі mara(tut.by) і від СТБ
Рюмка ДЗЫНЬ• 15 июня 2022
Все, що Ви описали, підпадає дійсно під Туретта. Спочатку тільки міміка, потім додаються рухи і звуки
автор Великий сатирик • 15 июня 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Жодних новин і жодних обговорень війни при дитині! Це у нас табу!