Начиталась про білорусів і цікавить таке. Якщо не дай Боже, то куди бігти? Івано-Франківськ, Закарпаття?
Irina-5d24• 17 июня 2022
Ответ для20139
На Рівненську не підуть, там болота
На Волинську тим більше. Там і ліса, і болота, і комари як динозаври. Особливо це важливо у світі останніх новин з рашки з приводу комарів. Залишається Житомирщина. Угу, їх там вже чекають)
Irina-5d24• 17 июня 2022
Ответ дляTakamaka
А шо за новини?
Розробляли в американських біолабораторіях вірус на комарах. Сподіваюсь, розробили та випустили всіх на рашку:)
Irina-5d24• 17 июня 2022
Ответ дляTakamaka
Голуби, комахи…далі медузи та креветки, напевне.
Дуже жаль що це неправда. Бо скоріше цих дебілів вивели б за порєбрік або на той світ.
irina_media• 17 июня 2022
Ответ дляTakamaka
імхо, таргани були б більш ефективні
Ответ дляЕкатерина27
Ну раз там ваш родич, мы можем спать спокойно))) вы или наивная, или глупая. Белорусов там будет человек 200, тех, кто хорошо знает местность. Остальные - русские. Собственно им нужно от Белорусии только место откуда заходить.
Чим ви незадоволена? Виїхала зі Львова, то й спи спокійно! Чи зраду розганяти задумала??!😠 Наші волиняни заведуть беларусів туди, куди макар телят не ганяв!
Скарга за хамство!
Ответ дляIrina-5d24
волинський напрямок планувався як можливість відрізати нас від постачання. Житомиршина в цьому плані не цікава
Irina-5d24• 17 июня 2022
Ответ дляLada_333
Волинський напрямок буде останнє, що вони в своєму житті побачать і бацька це знає, тому й тормозить