Прочитала новости про мобилизацию и возник такой вопрос...
Ответ дляMan-Gust
И детей мобилизируют.
Шутка.
Все-таки, будем надеяться, мобилизация утихнет, и мужчин тоже перестанут гнать на фронт. Нам же не собираюаются уложить все население... надеюсь...
Шутка.
Та судячи по тому скільки чоловіків в метро вранці, а потім ввечері бухі по масиву бродять, і літають на авто з врубаною музикою, то до жінок час не скоро дійде.
ArmUkraineNow• 17 июня 2022
Ответ дляЛучик_лучик
В июне 30 дней )
Не може такого бути

Невже вони і тут облажались
Скажіть, ну це спеціально вони прикидуються такими дурачками, що пишуть то 31 червня, то ’падпісь неразборчива’
Чи таки чим тупіші пропагандонські вкиди, тим більш ’нерозбірливими’ стають ті, хто їх дивиться.

Невже вони і тут облажались
Ответ дляCheburaha
Не знаю 😒. Я уважно перечитала нормативні акти була, тому що моя професія в переліку, 1 дитина, родичів немає кому можна б було залишити. Не розумію який ідіот закон писав
Точно уважно?
А це?
’жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років’?
А це?
Машенька Ивановна• 17 июня 2022
Перестаньте тримати своїх недомущин в своїй матні і не буде дурнуватих запитань.блочити треба вже таких авторів к чорту.
ALenushka505• 17 июня 2022
Ответ дляCheburaha
Вже багато роз´яснювали, що жінок можуть мобілізувати для штабної роботи, не на фронт. Комусь потрібно і паперами займатись або складами
Так треба і тил забезпечувати і економіку. Чи вже звичайні роботи не потрібні. Паперами зараз займаються кажрові військові, вони на фронт не йдуть, а по штабах сижять. Воюють ж прості чоловіки
ALenushka505• 17 июня 2022
Ответ дляЧто_по_чем
Сегодня такое увидела
Так чого фейк, як є офіційний закон від української влади
ALenushka505• 17 июня 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
Чоловіки -це люди, а не мясо. І не раби. Ніхто ее зобовязаний щ пр мусу щось робити. Чоловічі якості-це не лише фронт і далеко не війна. А ви стежте за своєю матньою, вона у вас теж є підванює
Что_по_чем• 17 июня 2022
Ответ дляALenushka505
Это с группы «Стоп фейк» информация. Я же не сама эти картинки создала. Ничего не утверждаю, что видно с моей подписи к этим фото