ТАЗератти• Изменено 25 июля 2022

Накладений на картку від Нової пошти, а якщо помилка?

Можна вказати накладений, щоб прийшов на картку, а не на відділення.

Тож питання- картку можна і не на своє ім´я вказувати?

Питання друге: а якщо помиляться однієї цифрою (бо в чеку не відображається тіло картки, лише хххххх)- що тоді, з кого попит?
Сплюшка• 25 июля 2022
Післяплата, ну какой ´накладений´
Беззубовна• 25 июля 2022
Так не помиляйтесь, уважно вказуйте номер
Апрель Ивановна• 25 июля 2022
Ответ дляСплюшка
Післяплата, ну какой ´накладений´
Такой же, как вопрос к ’притомним’ вместо ’свидомых’ где-то ниже в темах
Дама_из_рекламы• 25 июля 2022
У карт не спрошная нумерация, она продумана так, что если на одну цифру ошибётесь, то ошибочный платёж просто не пройдёт.
Иными словами, нет номеров карт, отличающихся лишь на одну цифру
Мир Мир Мир!• 25 июля 2022
Ответ дляСплюшка
Післяплата, ну какой ´накладений´
А ’попит’ не смущает? Автор явно транслейтом переводила.
Сплюшка• 25 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Блин, не дочитала до конца)))
автор ТАЗератти • 25 июля 2022
Та хз, у нас в місті, навіть в неті- багато хто каже накладений.

Так зрозуміло всім. І хто на рус, і хто на укр.

А вот післяплата- не всі знають.
автор ТАЗератти • 25 июля 2022
Дякую за відповіді. Так, я перекладаю з онлайн переводчика, він таке і пише.
Негідник
Апрель Ивановна• 25 июля 2022
Ответ дляТАЗератти
Негідник
Зачем? Пишите по-русски и не парьтесь, вас здесь никто не съест
автор ТАЗератти • 25 июля 2022
Та я шуткую. Я перекладаю у голові, а там як виходить. Так у нас у місті розмовляють...

Це як з совбезом. Усі бабульки так і кажуть. А спробуй їм сказати- що собез
автор ТАЗератти • 25 июля 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Навіщо підтримувати мову агресора, треба розмовляти хоч і суржиком- але рідною мовою.