Бутылка с банками• 02 августа 2022

А от вам приблизний шкільний день (взято з фб)

А от вам приблизний шкільний день.

Хлопчик М. вийшов з дому о 7.50. Сів у тролейбус. О 8.05 повітряна тривога - всіх з тролейбуса витрусити, чоловік так 100 і шукайте бордюри й стінки😳
Сховки знайшли (припустимо👀), телефони у всіх дзинь-дзинь. Вже 10 хв сидять, 25, 48… Ось так дві годинки перечекали (і дощ з мокрим снігом теж🥴), тепер можна і до школи добратися… на третій урок як раз… Хух, вже в школі!
А тим часом о 8.05 в школі шум, гам… «Стаємо в шеренги, швидко пересуваємось!», не штовхаємо і не топчимо однокласників… Добралися до сховища, але вхід один… Вже 25 хв тривоги, а діти ще не в середині. Один урок сидять. Вже телефони не дзилинчать, діти спілкуються між собою, просять пити, їсти. Вчителі організовують похід на відро… У підвалі всього чоловік 500, бо не всім учням треба на транспорті під’їжджати - встигли до 8.05 прийти😉 Нарешті можна вийти🤩 Розходяться якось по класах. Перекличка. Дві третини класів ще не дійшли до школи.
Ось як раз наш хлопчик М. вже добрався.
Ура, половину уроків відбули!
Чи вдасться ще 3 провести?🤔
А ще потім додому якось добратися…
Це все за умови, що ракета таки не накрила...

P.S. Це для роздумів всім причетним до ідеї про офлайн навчання.
І це лише один можливий день або ж досить позитивний сценарій без поганих наслідків…

Дарья Лосик
Покращена• 02 августа 2022
Никого не заставляют выходить офлайн.
Крапипопка• 02 августа 2022
И у многих школа в пешей доступности. Так что школе быть
Мейк-ап форева• 02 августа 2022
Ну только полные идиоты отправлять детей учиться оффлайн
я Кукарача• 02 августа 2022
Мне тоже понравилось))
Дети - ответственность только родителей
Краля-Галя• 02 августа 2022
Ответ дляКрапипопка
Автор, написала про те, що не у всіх.
Нашли в капусте• 02 августа 2022
Удалено администрацией...
Краля-Галя• 02 августа 2022
Ответ дляя Кукарача
Мне тоже понравилось))
Дети - ответственность только родителей
100%.
І навчання дитини теж відповідальність батьків.
Loredana17• 02 августа 2022
Ответ дляМейк-ап форева
В класі 30 чоловік. Тільки 4 батьків за офлайн. Київ
Loredana17• 02 августа 2022
Ой, вибачте!За онлайн! 26 готові дітей пустити в школу. І з радістю(
я Кукарача• 02 августа 2022
Ответ дляКраля-Галя
100%.
У меня к тому, чему учат в школе и как - много вопросов
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 августа 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Вот я тоже сильно удивилась, когда половина класса родители проголосовали за офлайн.
Всё ещё надеюсь на дистанционку
Краля-Галя• 02 августа 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Всё ещё надеюсь на дистанционку
Дивлячись у якомі регіоні знаходиться школа
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 августа 2022
Ответ дляКраля-Галя
Киев
Матрёна• 02 августа 2022
Не считаю себя идиоткой , за школу офлайн, два года онлайн просто в задницу, никаких знаний , на районе школы в пешей доступности, где нет бомбоубежища те не открываются , зачем делать трагедию , не понимаю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
А Вы думаете вся школа сможет поместится в том убежище? И пару часов там простоять как кильки в банке
Та легко!• 02 августа 2022
Ответ дляКраля-Галя
Київ, 5 за офлайн з 20
Та легко!• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
У нас нет, утитель говорит что планируют офлайн, будут в соседнюю школу бегать
Остановщица• 02 августа 2022
Ответ дляLoredana17
У нас такаж історія, всі готові віддати дітей до школи і не переживати,в надії що вчитель буде за життя їх дітей переживати.
Матрёна• 02 августа 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У нас вся , очень большое
Матрёна• 02 августа 2022
Ответ дляТа легко!
Тогда не отпускайте, там точно места мало
Ухтышка_малышка• 02 августа 2022
Ну как-бы война, да, не все так здорово как хотелось бы.
Крапипопка• 02 августа 2022
Ответ дляКраля-Галя
Автор, написала про те, що не у всіх.
Так пусть переводят. А не ездят за тридевять земель
Матрёна• 02 августа 2022
В Израиле все нормально учатся и никто не делает трагедии, у нас ещё учеба не началась и уже истерика , а потом учителя будут плохие , потому как знаний ноль
Брюлик в стразах• 02 августа 2022
а чому у тої вчительки авторші опусу немає ні слова про те, яка якість онлайн-навчання? більшість вчителів не уміють натиснути три кнопки на ПК, включити зум, а тільки освоїли скидання параграфів у вайбер
Воздух в банке• 02 августа 2022
Ответ дляМейк-ап форева
100% Вот читаю новости про Краматорск...
Рашисти завдали удару по школі-інтернату у Краматорському районі. Під завалами можуть бути люди, - ДСНС. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/n3358030
Майстерня домашнього текстилю• 02 августа 2022
Якби я була міністеркою, то я б взагалі відмінила шкільне навчання, школи б закрила до кінця війни. Або ще варіант, домашнє навчання з тестуванням онлайн. Але всі міністерські місця вже зайняті, а мені нема з ким залишити дітей
Воздух в банке• 02 августа 2022
Ответ дляLoredana17
Я в Киеве и абсолютно не готова отпустить ребёнка в школу...
ТигрЛьвович• 02 августа 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Ви здивуєтеся, як їх немало
Летчица• 02 августа 2022
До школи 5 хв. пішком, в школі два повноцінні бомбосховища- єдині оснащенні на ціле містечко. Дітей в школі аж 400, по 20 в класі.
За онлайн проголосували лиш ті, які в Польщі, бо на західній частині України ну дужее небезпечно, і ті які онлайн жодного разу так і не вийшли.
Воздух в банке• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
Сравнивать Украину с Израилем, как по мне - незаслуженно обижать Израиль... Во всех отношениях...