КартаБезКомиссий• 08 августа 2022
8 утра. Тревога почти по всей Украине. Как будет в сентябре? Как дети должны
добираться до школы, когда останавливают транспорт, если всё же добрались, то сколько придется сидеть в подвалах? Кому это нужно?
Ответ дляЯгодка опять
Сколько же у нас любителей присесть европейцам на шеи. Речь, конечно же, не о людях из горячих точек.
А ви точно-точно гарантуєте, що сьогоднішній спокійний регіон не стане завтра гарячим? Не підуть на Київ? Як щодо Волині? Ніхто не знає, крім вас. Життя своїх дітей поставите на карту? Так це ваше право. А у інших інші пріоритети. І вони міняють комфорт і дім на безпеку, буває й таке.
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я не з припадочних, які втрачають свідомість від сирен. Якщо я так роблю, значить мені так треба.
Та ні, ви просто з тих морально стійких, які про прильоти чули в новинах. Щоб над вами не лише вило, а ще й бахкало, то точка зору на сирени змінилася б. Як і психічний стан. До припадочної не так далеко, як вам ввижається.
промокашка• 08 августа 2022
Ответ дляВероника-2014
Вы на линейке были, где вся школа? Серьёзно, представляете их всех в подвале?
Я даже не представляю как они туда будут все спускаться , если учитывать еще сколько раз за день воздушная тревога ,
Ответ дляОксана_12
Так собі спроба психологічного портрету. Пару раз на місяць відвожу назбиране в дуже неспокійні місця, і на машині вже відмітки є. Доречі, перші два прильоти були 24.02 о 5 ранку. Так, я морально стійка.
Ответ дляИринаКа
Ну значить вже звикли. Я теж ’морально стійка’. А як опинилась в безпечному місці і відпустило - два тижні відходила від того всього. Хоча до того не відчувала, наскільки напружена
Ответ дляИринаКа
На чому грунтується висновок?
Не бачу сенсу щось пояснювати особі,яка не вважає вчителя людиною,мамою,бабусею......
’Про вас подумати?’- то отак у нас в країні і вібувається,ніхто ні про кого не думає. Тільки про свою ж.......Може такі як ви подумаєте все ж? Чи ми не люди?
Ответ дляИринаКа
На чому грунтується висновок?
Если так рассуждать, как вы, то всех нормальных учителей вытеснят учителя с психологией надзирателей. Вот эти точно и присмотрят, и в убежище загонят, когда надо, и выгонят. Но об учебе тогда точно можно забыть. Надзиратели не умеют учить. Это совершенно другой тип мышления.
Ответ дляОксана_12
Звісно, накриває іноді, но це ж планове) вилилось в подушку і знов жити далі з носом догори
Ответ дляanducci
Щось не в той степ. Мова йшла про те, як до роботи важко діставатись. А я змінюю те, що можу змінити, якщо мене це не влаштовує, а не просто скаржуся.
Ответ дляИринаКа
Ви пропонуєте цьому вчителю змінити місце праці? А якщо вона там вже звикла, діти до неї звикли? Я ж і пишу, що це надзирателю все одно, де і за ким наглядати.
Ответ дляanducci
Не маю уявлення про почуття наглядачів, але діти мають отримувати знання, а звички - то величина мінлива.
Ответ дляИринаКа
Для того, щоб дитина мала можливість отримувати знання від вчителя, по-перше, налагоджується контакт між вчителем та дитиною. Педагогика це не так просто, як здається.
Ответ дляМиледи
Поясните мне тупой такой момент.
Живём в Киеве.
Школа напротив дома.
Никуда по тревогам не бегаем (нет убежищ близко, в подвале мрак).
Если ударит по школе, то и наш дом зацепит. И наоборот.
Смысл в дистанционке конкретно в моем случае?
Живём в Киеве.
Школа напротив дома.
Потому что когда вы дома или ребёнок дома без вас, вы отвечаете за ребёнка сами, хотите идёте в убежище, а хотите нет. Это только ваша ответственность. А когда ребёнок в школе, то это ответственность учителя, директора, мера и тд. И не ходить в убежище, потому что никто туда и так не ходит, они не могут. А если нет убежища или его не хватает на всех, то и не будет школы офлайн
Ответ дляAmurinka
Ну,я ж о чем и говорю.
Только ребенок не просто должен дома сидеть, а ещё и учиться.
Вернее, я должна учить обоих.
Если сама не могу, нанимать кого-то.
Вернее, я должна учить обоих.
Если сама не могу, нанимать кого-то.
Это не говоря о том, что какие там условия, если и имеет школа бомбоубежище, холодина, сыро, моторошно и сиди там, может 20 мин, а может и часами. Инета нет скорее всего, туалет..,свет. Серьёзно? Ну, конечно, это только к тем относится, кто из более спокойных регионов и в бомбоубежище уже давно не ходит сам.
Ответ дляanducci
Ви в усіх сферах спец. То розробіть тій вчительці логістику діставання на роботу. Мене вчити не треба. Людина має робити свою роботу. Якщо не може з будь яких причин, то цю роботу має робити інша людина. Це не так важко, як здається.
Ответ дляИринаКа
Я не в усіх сферах спец, і тільки нагадала вам очевидні речи про педагогику
Це складна ситуація для багатьох батьків, але вчителі не винні, що так склалось.
VivaForever• 08 августа 2022
Фонд Східна Європа у співпраці з МОН і ДСНС України запустив програму «Безпечна школа», у межах якої буде обрано 20 шкіл для облаштування укриттів у відносно безпечних областях України: Вінницькій, Хмельницькій, Одеській і місті Київ.
16 із 20 шкіл отримають базовий пакет обладнання для укриттів. До нього увійдуть електрообігрівачі, аварійні світильники, аптечки, кулери та фільтри для води, роутери, меблі для сидіння, матеріали для ігор і занять із дітьми тощо.
Укриття чотирьох шкіл (по одній у кожній області) використовуватимуть як модельні, їх відремонтують відповідно до вимог ДСНС. Ініціатива триватиме до 31 січня 2023 року.
«Першого вересня розпочнеться новий навчальний рік. У традиційному режимі він може бути впроваджений лише у тих навчальних закладах, де є укриття. Безпека на першому місці. Станом на початок серпня близько 36% закладів освіти в Україні готові до офлайн-навчання, тобто мають захисні споруди. І ми працюємо далі. Спільно з нашими партнерами – Фондом Східна Європа раді представити програму «Безпечна школа»: облаштування укриттів в українських закладах освіти», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
Думаете зря они бабосы вкладывают, уже посчитали что 35% школ готовы, а вот как безопасные регионы выбирали вообще не понятно -Вінницькій, Хмельницькій, Одеській і місті Київ
Ответ дляdahashutka19
В Днепре надеюсь онлайн будет, как Филатов и говорил . Но, я бы в любом случае не повела бы.
У нас в Вайбере классная написала ,что учимся с сентября очно .Есть какой то подвальчик в школе , но его никто пока не видел .
Ещё и справку Руфье требует на физкультуру ,вот кому она она надо , если не будут дети учиться очно ?
И это в одно время примерно ,когда Филатов написал.
Говорит одно ,а на самом деле другое делают .
Думаю, що вже писали про це.
Про вчорашні прильоти на
Вінничинну . Та збій у системі сповіщення.
Кожні нормальні батьки (/ яеі ще, можливо, мали сумніви до цього/ зробили правилні висновки. А саме- діткам зараз не місце в навчальних закладах.
Ми не в ситуації еаших бабусів, дідусів.
У нас є інтернет- тому з навчанням проблем немає
Про вчорашні прильоти на
Ответ дляVivaForever
Ага. Я тільки що про Вінницю написала.Вчора ракети прилетіли. Наробили біди. А сирена ввімкнулася через 10 хвилин.
dahashutka19• 08 августа 2022
Ответ дляМарочка18
У нас пока только опросы кидали по поводу онлайн обучения . Я просила фото подвала, мне ответили, что он еще не готов. Когда будет готов, то сперва там будет комиссия, которая будет решать подходит он или нет.
Руфье тоже требуют, но у них там по правилам, даже если физра онлайн, то должны быть эти справки . Хотя именно у нас нет физры онлайн)
__Kvitka__• 08 августа 2022
Ответ дляЯгодка опять
Даааа??? На 300 евро попробуйте прожить например в Австрии с ребенком! Накормить, одеть, обут, развлечь, купить в школу канцелярию. Наши очень много здесь тратят денег, и европейцы прекрасно это понимают. Только наши такие как вы такое мелят, едьте и попробуйте сядьте!
Все розумію, звичайно, всі ризики очного - це все так, але от це ’невиспаний в школу’ дивує, чесно кажучи. 99,9% (якщо не 100) дітей з ЦУ і ЗУ нікуди не ховаються, а сплять собі, хай там виє хоч три тривоги, ну реально! До того ж, на онлайн теж треба прокидатися)) Те, що небезпечно в школі без сховища - це звичайно, але причина ’невиспаний’ - ну це смішно, чесно))
Ответ дляМарочка18
А как спать ? Лето ,форточки открыты ,да даже и с закрытыми ,сирена воет так ,что мертвого поднимет , очень близко к нам находится
Дочка 11 лет , просыпается очень часто ,потом не может заснуть , и спит до 10-11-12 часов , а если вставать в 7 утра
Так на онлайн ви ж все одно будитимете чи тепер до перемоги взагалі не будете вчитися, спатимете до 12?
Ответ дляThatsme
Ви всіх встигли опитати? Є діти, які сплять, а є які не сплять на тривогу. Всі різні.
Ответ дляtanya1281
Поясняю. Сейчас вы не бегаете, а во время учебы в школе будут в обязательном порядке бегать при каждой тревоге. Только не понятно куда бегать, если вы пишете, что убежищ нет. Вероятно, в школьный подвал, который ни от чего не защитит, потому что это просто подвал, в котором будут сидеть сотни детей, в духоте, без туалета, кому-то плохо, кто-то испугался и плачет, кого-то стошнило, а воды нет, но всяко лучше чем дома)))))
З такими підвалами, як ви описуєте, школи не працюватимуть очно, я думаю. Буде комісія, яка перевірятиме критерії, за якими відкриватимуть школу чи ні. У сина в школі гарний підвал з 4виходами і всім необхідним і то ще чекають комісію, шо вона скаже, чи дасть дозвіл. У дочки в КПІ зразу сказали, шо підвала нема, буде онлайн. В музикалці навпаки зразу сказали, шо очно вже 100%, бо через 50 метрів справжнє бомбосховище часів ссср з круглими дверима і протигазами.