Лепешечка• 15 августа 2022
У Вас вийшло самостійно позбутися сексуальної девіаціі?
Мене збуджують певні думки на тему сексу, але я хочу їх позбутися та збуджуватися лише на нормальні речі
У мене девіація сексуального потягу, так би мовити.
Якщо у когось була подібна проблема, Вам вдалося її вирішити?
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляА поговорить?
Типа вы только от бдсм возбуждаетесь?
Можна і так сказати. Це начебто входить у розділ бдсм
Але мене різне збуджує, у тому числі ненормальне. От і хочу працювати над собою
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
А кто сказал, что это не норма?
По-перше, це в переліку девіацій. Те, що у мене.
По-друге, мені за це соромно, а значить це особисто для мене не норма
Эскиз бесконечности• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Теперь мне стало интересно, что это конкретно
Печенюшка• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
І ви дійсно думаєте, що можна собі ставити діагноз і позбуватися цього самостійно
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
До чого тут діагноз, я ж бачу, що це не норма. Мені цього достатньо, щоб старатися скорегувати свою сексуальну поведінку
Иванка Бур• 15 августа 2022
Якщо це не пов´язано з дітьми,тваринами,трупами,каліцтвом і вбивством,то насолоджуйтесь,чого позбавлятися....
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляИванка Бур
Пов’язано
Тепличная• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Пов’язано
Ви нас лякаєте. Скажіть, що це з тваринами
Иванка Бур• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Пов’язано
Нда,тоді до спеціаліста психіатра,пробуйте позбавлятися,самому нереально
Иванка Бур• 15 августа 2022
Тю,я думала автор кінчає лише від дрочки,приткнувшись в промежину чи цицьки бабульок.... А тут шось серйозніше....
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляИванка Бур
Чому думаєте, що нереально?
Я це точно не піду робити в реальному житті
Иванка Бур• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Чому думаєте, що нереально?
Слухайте,ну якщо це педофілія,то лікуватися треба...або дрочите на придушених котиків... Це треба лікувати.
No problems• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Кони, собаки - кто у вас?
Пропеллер на 6 персон• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
За сучасною класифікацією, якщо особливості сексуального життя не заважають повсякденному життю, соціалізації, не вказані в кримінальному кодексу та відбуваються за добровільною згодою - то любиться, як бажаєте.
Якщо бажаєте розбирається в тому - сексопатолог, психотерапевт та інше. Але вони не лікують те, що не є хворобою, лише допомагають жити з тим.
Иванка Бур• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Чому думаєте, що нереально?
Ну пробуйте відкотити час назад,пригадати дитинство,шо стало моментом для сексуального збудження від такої девіації. Може Вас вчителька застала і била лінійкою,може якихось гомо на річці зустріли і тд . Но краще до спеціалістів.
Печенюшка• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Так я і кажу, якщо це так, думаєте, що це як забаганка і можна силою думки змінитись?
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляИванка Бур
Так, мені нанесли травму у 3 річному віці. Від того, мабуть, воно і пішло
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
Мені воно і схоже на якусь дурість. Не розумію, чого не можу вибити це з голови
Иванка Бур• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Ви м чи ж? Якщо була психологічна травма,то тим більше краще пропрацювати зі спеціалістом,тоді зможете краще навчитись жити і контролювати свої девіації.
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляИванка Бур
Жінка. Та я контролюю, але щоб отримати оргазм із чоловіком, мені треба про це думати. Дуже прикро
Иванка Бур• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Капець,інтрига. Напишіть вже, може там шось безобідне,типу попісяти на партнера,а Ви переживаєте....
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляИванка Бур
Ні, таке я би написала
Печенюшка• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Ні, таке я би написала
Між іншим, один з перших і важливих шляхів для вирішення - це проговорити так би мовити ,,вголос,, що маєте таку-то і таку проблему.
Звісно ми тут ,,любопитні,, але іноді тут гарні поради і підтримка, а ви ж хочете вирішити питання
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
Не хочу на блок нарватися
Пропеллер на 6 персон• 15 августа 2022
Вам треба до спеціаліста.
Самостійно це неможливо коригувати ніяк, люди не вміють контролювати свої думки, але ми можемо контролювати свою поведінку. Що ви і робите.
Там це треба відділяти обцессивні думки, що, взагалі, не так просто. А це не про сексуальні девіації, а про ОКР і працюють з цим інакше.
Лепешечка
• 15 августа 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Вам треба до спеціаліста.
У мене немає нав’язливих ідей і думок. Але коли займаюся сексом, щоб дійти до фінішу, я без них не можу обійтися. Починаю таке думати і отримую збудження у процесі сексу