Любительница• 28 августа 2022
Есть оператор Киевстар и Лайф. Будет ли интернет в Польше по этим операторами, я туда
внесу сумму больше тарифа. Или сразу ,когда пересечем границу интернет пропадёт?
ТихоЯ• 28 августа 2022
Перевірити можна через запит *112#
Якщо ваш тарив підпадає під дію акції, то написано залишок хвилин і ГБ, що діють в Україні і роумінгу
Додекаэдр• 28 августа 2022
Ответ дляnavariya
В Польше, как и в любой другой стране, есть WiFi, практически в любом людном месте, и даже у соседей.
Я работаю в поселке возле границы с Германией, тут ни у кого нет вай фая
МояХатаЗкраю• 28 августа 2022
В мене Київстар старий тариф. Нічого не підключала додатково, можна було дзвонити і користуватись інтернетом в межах тарифу. Але потрібно правильно вибрати польську мобільну мережу. На тій мережі, що підключилась автоматично інтернет погано працював. Мені переключили на іншу - працював без проблем. Яку мережу краще вибирати не пам´ятаю.
Любительница
• 28 августа 2022
Ответ дляТихоЯ
Якщо у вас Кієвстар, то взагалі нічого підключати не потрібно зараз
В мене тариф Супер сила 15
Любительница
• 28 августа 2022
Ответ дляТихоЯ
Перевірити можна через запит *112#
Тобто у Польші у мене буде інтернет?