підкажіть, хто нещодавно перереєстровував автомобіль з одного власника на іншого, чи довго займало часу? чи можливо це зробити без так званих бігунків. і якщо знаєте нюанси переоформлення машини яка була в кредиті, наразі кредит закрито
Ответ дляksyuha831
Можливо, в суботу якраз переоформлювали. Я реєструвалася за 1,5 тижні в електронну чергу, номерок був на 10,15, викликали десь о 10.20. В 13.20 ми вже вийшлиз МРЕО з новими номерами та тех паспортом. Заплатили тільки за оформлення по квитанції через касу.
я взяла талон на 10 вересня. підкажіть яка процедура? експерти оглядають? потім в іх гаражі номер двигуна? так?
Ответ дляksyuha831
я так розумію краще брати по часу як можна раніше зранку?
Ответ дляMonaNonna
Спочатку оформлюють документи, потім ідете до експертів, вони дають квитанції, оплачуєте їх у банку і повертаєтеся. Експерт робить фото і огляд, все на площадці, в гараж їдете, то якщо якісь проблеми чи затерто щось. Потім повертаєтеся туди де документи оформлювали, ставите ще пару підписів, видають номери, а через 30 хвилин у 10 віконечку тех паспорт забираєте, там дівчина по прізвищу викликає, хвилин через 20 вже був тех паспорт готовий.
Ответ дляMonaNonna
дякую. не підкажете якщо номера іншої області? новий власник зареєстрований не в Полтаві, також видають?
Звісно, я авто так купувала в Києві, просто тепер номери в мене київські. У вас будуть номери полтавські, власник за бажанням зможе їх змінити в своїй області, там щось близько 600 чи 700 це коштує.
Ответ дляMonaNonna
Оформляла месяц назад. Талон в эл.очередь взяла через кабинет. Приходите, смотрите на табло. Как только появляется номерок, идете к специалисту. Начинает оформлять документы, далее отправляет в кассу на оплату и к инспектору. Снимаете номера. После инспектора с номерами идете к тому же специалисту на подписание договора. Через 15 минут после этого забираете новые номера и техпаспорт. Вся процедура занимает 1-3 часа. Зависит от очереди к эксперту и в кассу.
Ответ дляksyuha831
власник звраз зареєстрований в Полтаві, я стану власником але зареєстрована в Харкові, мені ж видадуть харківські номера при цій реєстрації, хоч і будемо робити перереєстрацію в Полтаві?
Ответ дляoksini80
спасибо
Ответ дляMonaNonna
Ні, номери будуть полтавські, Ви їх зможете змінити за бажання на харківські, але у Харкові. Зараз видають номери не за пропискою власника, а за місцем реєстрації ТЗ.
Ответ дляksyuha831
а якщо змінювати номери знов у своїй області? знову експерт і все це оформлення?