MonaNonna• 05 сентября 2022

Перереєстрація авто, Полтава

підкажіть, хто нещодавно перереєстровував автомобіль з одного власника на іншого, чи довго займало часу? чи можливо це зробити без так званих бігунків. і якщо знаєте нюанси переоформлення машини яка була в кредиті, наразі кредит закрито
ksyuha831• 05 сентября 2022
Можливо, в суботу якраз переоформлювали. Я реєструвалася за 1,5 тижні в електронну чергу, номерок був на 10,15, викликали десь о 10.20. В 13.20 ми вже вийшлиз МРЕО з новими номерами та тех паспортом. Заплатили тільки за оформлення по квитанції через касу.
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
я взяла талон на 10 вересня. підкажіть яка процедура? експерти оглядають? потім в іх гаражі номер двигуна? так?
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
я так розумію краще брати по часу як можна раніше зранку?
ksyuha831• 05 сентября 2022
Ответ дляMonaNonna
Спочатку оформлюють документи, потім ідете до експертів, вони дають квитанції, оплачуєте їх у банку і повертаєтеся. Експерт робить фото і огляд, все на площадці, в гараж їдете, то якщо якісь проблеми чи затерто щось. Потім повертаєтеся туди де документи оформлювали, ставите ще пару підписів, видають номери, а через 30 хвилин у 10 віконечку тех паспорт забираєте, там дівчина по прізвищу викликає, хвилин через 20 вже був тех паспорт готовий.
ksyuha831• 05 сентября 2022
Ответ дляMonaNonna
Так, краще зранку.
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
Так, краще зранку.
дякую. не підкажете якщо номера іншої області? новий власник зареєстрований не в Полтаві, також видають?
ksyuha831• 05 сентября 2022
Ответ дляMonaNonna
Звісно, я авто так купувала в Києві, просто тепер номери в мене київські. У вас будуть номери полтавські, власник за бажанням зможе їх змінити в своїй області, там щось близько 600 чи 700 це коштує.
oksini80• 05 сентября 2022
Ответ дляMonaNonna
Оформляла месяц назад. Талон в эл.очередь взяла через кабинет. Приходите, смотрите на табло. Как только появляется номерок, идете к специалисту. Начинает оформлять документы, далее отправляет в кассу на оплату и к инспектору. Снимаете номера. После инспектора с номерами идете к тому же специалисту на подписание договора. Через 15 минут после этого забираете новые номера и техпаспорт. Вся процедура занимает 1-3 часа. Зависит от очереди к эксперту и в кассу.
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
власник звраз зареєстрований в Полтаві, я стану власником але зареєстрована в Харкові, мені ж видадуть харківські номера при цій реєстрації, хоч і будемо робити перереєстрацію в Полтаві?
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляoksini80
спасибо
ksyuha831• 05 сентября 2022
Ответ дляMonaNonna
Ні, номери будуть полтавські, Ви їх зможете змінити за бажання на харківські, але у Харкові. Зараз видають номери не за пропискою власника, а за місцем реєстрації ТЗ.
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
зрозуміла, не знала цього, дякую
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
а якщо змінювати номери знов у своїй області? знову експерт і все це оформлення?
oksini80• 05 сентября 2022
Ответ дляMonaNonna
За номера заплатите и новый техпаспорт
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляoksini80
За номера заплатите и новый техпаспорт
спасибо
ksyuha831• 05 сентября 2022
Ответ дляMonaNonna
Не скажу точно, я їзжу на київських номерах, не захотіла заморочуватися.
автор MonaNonna • 05 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
зрозуміла, дякую