Лыжи со вспышкой• 07 сентября 2022
Купила хайлайтер вівьєн сабо
Нанесла, прийшла на роботу. Дивлюсь в дзеркало, а на лиці кожен мазок видно і це я ще розтушовувала. Як його правильно наносити?
Лыжи со вспышкой
• 07 сентября 2022
Ответ дляВундерКИНГ
У мене сухий проблем не має
Довго тримається?
Лыжи со вспышкой
• 07 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Вот самые идеальные для меня.чисто случайно в еве в корзинке распродаж нашла
Яка ціна? Довго тримається?
Алина-1240• 07 сентября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Яка ціна? Довго тримається?
Почти целый день.то с распродажной корзинки,90 и 70 с надбитой крышкой.
Лыжи со вспышкой
• 07 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
А можна посилання? Не можу знайти
Ягодка опять• 07 сентября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А можна посилання? Не можу знайти
Ті, що скинули їх уже давно немає в продажі широко. Треба по сайтам шукати.
А кремові хайлайтери то взагалі складна тема. Їх треба наносити на тональний до пудри, тушувати, розігріваючи пальцем і потім прибити спонжем.
Ось я рекомендую від вів‘єн сабо таку палетк. Дуже хороша і простіша набагато у використанні.
Алина-1240• 07 сентября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А можна посилання? Не можу знайти
Это в магазинах корзинки распродаж стоят.заходите,и смотрите
Алина-1240• 07 сентября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А можна посилання? Не можу знайти
Там еще помады разные,сроки подходят,их в корзинку