забиякина• 08 сентября 2022
Вкусила оса між пальцями на нозі, пальці німіють
Ходить не можу. Холод приклала, псилобальзам намазала. Але все одно капець. Чи можна ще щось зробити?
забиякина
• 08 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Попісяйте на палець і валерянки тяпніть
Не поможе там вже мазь
Та просто пальці аж заніміло. Ходжу шкутильгаю. Обідно
Пупуговка• 08 сентября 2022
Ответ длязабиякина
Не поможе там вже мазь
Все нормально
До завтра пройде
Не нажирайтися всякими таблетками, вже недопоможе
До завтра пройде
забиякина
• 08 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Все нормально
До завтра пройде
В мене зазвичай так швидко проходить. Просто місце не вдале(( А от в чоловіка літом вжалила, так чотири дні набряк не сходив, я таке вперше бачила.
Редисочка• 08 сентября 2022
Від укусу бджоли розпухла вся рука, кололи дексаметазон один раз і пила супрастин, саме він допоміг. Цетрин і алерон не діяли.
Редисочка• 08 сентября 2022
Ответ длязабиякина
В мене теж до 5 днів був набряк а місце укусу посиніло і водянками шкіра взялася. Просто бджола, жало зразу витягла ((