Фигура мечты• 11 сентября 2022
Допоможіть вибрати графічний планшет для Procreate
Доброго вечора, друзі-дизайнери та художники. Підкажіть, будь ласка, який купити айпад (планшет), щоб створювати ілюстрації різного напрямку. Цікавить прога "Procreate", щось дійсно "толкове", але не за всі гроші світу. Щось корисне та бюджетне.
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Шукайте в напрямку Samsung
цікаво ....бо програма була тільки для айпадів
Вапщета• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Шукайте в напрямку Samsung
Наскільки я знаю, то Procreate це прога тільки для iPad
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Це приорітет - чи примусово..
Всіх посадили на Приват, на Хелсі, тепер на гаджети?
яке примусово??? програма існує тільки для яблука .Тому який самсунг може бути ?автор обирає айпад по бюджету ,а ви їй самсунг
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
так, для iPad. Тому який купити?
в мене донька на звичайному 20 року малює ,звісно прошка краще .
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Є інші альтернативи...
наскільки я чула ,то кращої за цю програму і зручнішої -не існує .Аналоги всі плентаються .І краще планшета за айпад нема .(про телефони такого не скажу ,але конкурентів нема серед планшетів )
Фигура мечты
• 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
і я чула таке саме. тому хотілось би конкретику. яку ж модель купити.
Фигура мечты
• 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
і в мене звичайний старенький планшет. теж малюю, але хочеться уже щось більш продвинуте
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
по бюджету(не забувайте ,що олівець теж дорогий і купувати окремо) ,програма однаково працює що на про ,що на звичайному .Ідете в звичайний магазин і тримаєте обидві версії в руцях .Звичайний прекрасно справляється
Фигура мечты
• 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
дякую. Бачила на розетці за 20 тис...типу більш-менш середній варіант.
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
у дочки айпад про 20 року з ним конектиться айпенсіл 2 генерації. вибирали виходячи саме з цього. Бо 2й айпенсіл заряджається від планшету через магнітну зарядку, це зручніше за дротову. Тому дивились з чим конектиться саме ця версія айпенсіл і вибирали по грошах
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
айпенсіл працює не з усіма версіями айпаду, виходбте з цього