Фигура мечты• 11 сентября 2022

Допоможіть вибрати графічний планшет для Procreate

Доброго вечора, друзі-дизайнери та художники. Підкажіть, будь ласка, який купити айпад (планшет), щоб створювати ілюстрації різного напрямку. Цікавить прога "Procreate", щось дійсно "толкове", але не за всі гроші світу. Щось корисне та бюджетне.
navariya• 11 сентября 2022
Шукайте в напрямку Samsung
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Шукайте в напрямку Samsung
цікаво ....бо програма була тільки для айпадів
Вапщета• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Шукайте в напрямку Samsung
Наскільки я знаю, то Procreate це прога тільки для iPad
автор Фигура мечты • 11 сентября 2022
так, для iPad. Тому який купити?
Папобус• 11 сентября 2022
любий айпад (не міні )+ олівець до нього .Вже по бюджету підбирайте
navariya• 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
Це приорітет - чи примусово..
Всіх посадили на Приват, на Хелсі, тепер на гаджети?
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Це приорітет - чи примусово..
яке примусово??? програма існує тільки для яблука .Тому який самсунг може бути ?автор обирає айпад по бюджету ,а ви їй самсунг
navariya• 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
Є інші альтернативи...
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
так, для iPad. Тому який купити?
в мене донька на звичайному 20 року малює ,звісно прошка краще .
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Є інші альтернативи...
наскільки я чула ,то кращої за цю програму і зручнішої -не існує .Аналоги всі плентаються .І краще планшета за айпад нема .(про телефони такого не скажу ,але конкурентів нема серед планшетів )
автор Фигура мечты • 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
і я чула таке саме. тому хотілось би конкретику. яку ж модель купити.
автор Фигура мечты • 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
і в мене звичайний старенький планшет. теж малюю, але хочеться уже щось більш продвинуте
Папобус• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
по бюджету(не забувайте ,що олівець теж дорогий і купувати окремо) ,програма однаково працює що на про ,що на звичайному .Ідете в звичайний магазин і тримаєте обидві версії в руцях .Звичайний прекрасно справляється
автор Фигура мечты • 11 сентября 2022
Ответ дляПапобус
дякую. Бачила на розетці за 20 тис...типу більш-менш середній варіант.
Папобус• 11 сентября 2022
пам´ять побільше беріть ,хоча б 128
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
у дочки айпад про 20 року з ним конектиться айпенсіл 2 генерації. вибирали виходячи саме з цього. Бо 2й айпенсіл заряджається від планшету через магнітну зарядку, це зручніше за дротову. Тому дивились з чим конектиться саме ця версія айпенсіл і вибирали по грошах
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
айпенсіл працює не з усіма версіями айпаду, виходбте з цього
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
https://support.apple.com/uk-ua/HT211029 ось дивіться що з чим працює і вибирайте те, що вам підходить