Хто купляв, як Вам?
ДлинноНожка• 17 сентября 2022
Ответ дляУказка
Ви так весь прайс цієї Аврори в окремі теми опублікуєте?
тоже об этом подумала))
раз автор такой знаток авроры)) не подскажете атлас и контурные карты по географии для 7 класса подвезли уже?
ДлинноНожка• 17 сентября 2022
Ответ дляMasha2020
Як смішно😒
я серьезно)) ну вдруг вы продавец авроры)), а атласы то нужны)
Светка-пипетка• 17 сентября 2022
я купляла, в мене червона, опір Л наче, дуже задоволена, треба якось дійти і купити ще чорну
Указка• 17 сентября 2022
Ответ дляMasha2020
А Ви не могли пройти мимо, щоб не відписати?!😆
А де у вас позначка - ’ пройти мимо’.
Що не заборонено,то дозволено.
І чого так нервувати? Може мені цікаво чи будуть про серветки ? Дуже цікавить.
Що не заборонено,то дозволено.
Светка-пипетка• 17 сентября 2022
Ответ дляMasha2020
Дякую за відповідь! Я вчора також дивилася, а якість у них нормальна?
мене повністю влаштовує, декілька місяців активного використання і все норм, після тренування мию з милом і присипаю присипкою дитячою
Указка• 17 сентября 2022
Ответ дляMasha2020
Хто сказав, що я нервую? Мені навпаки смішно з Ваших коментарів 😊😂