Ms. Откровенность• 22 сентября 2022

Робота за кордоном на російську компанію

Дівчата, а як би ви вчинили у даній ситуації? Я зараз за кордоном, отримала право працювати офіційно і почала шукати роботу. Попадається мені оголошення, що в компанію по моєму профілю роботи ( більше 10 років пропрацювала в Україні) потрібен працівник із досвідом роботи не менше 5 років, профільним дипломом і знанням рос. мови. буде плюсом. Виявляється це рос. компанія з офісом за кордоном. Директор і всі управлінці із Росії. Ви б пішли працювати в таку компанію? Воєнні дії вони не підтримують, тримають нейтралітет. Запитали мене, чи не гидко мені буде з ними працювати , бо якщо так, то вони мене розуміють і не мають нічого проти.
scandi• 22 сентября 2022
Стрьомний автор. Гидко.
Лукава Кішка• 22 сентября 2022
Я бы пошла. И тявкающих не слушала. Те которые тявкают, на русскую компанию работать нельзя, поддерживать производителей , которые не ушли с российского рынка, обычно кроме как говорить об этом больше ничего не могут. Подруга у меня такая пришлепнутая, нихрена для армии не сделала, зато умничает мне постоянно, что нельзя покупать и , что с русскими работать нельзя
scandi• 22 сентября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Гидотство.
Нагадує, як хтось жере гівно, і прицмакує ´´ащотакого, смачно ж´´
автор Ms. Откровенность • 22 сентября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
На что бы у вас хватило, если бы пошли работать уборщицей? Наверняка разница будет в доходах, вот из этой разницы в доходах и оплатить часть на ЗСУ.
Якби я працювала прибиральницею, то працювала б до 14:00 в готелі, а у вечірній час шукала б підробіток. На жаль оплата прибиральниці не покриє оренду житла і їжу.
Лукава Кішка• 22 сентября 2022
Ответ дляscandi
Гидотство.
Удалено администрацией...
scandi• 22 сентября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Ти хто така щоб мій патріотизм оцінювати?
Брись
Лукава Кішка• 22 сентября 2022
Ответ дляscandi
Брись
Удалено администрацией...
Федорино Горе• 22 сентября 2022
Автор, посмотрите фото свежего кладбища в Изюме на 400 могил. И решите для себя, хотите вы с ними работать или нет. Если пойдете к ним работать, не возвращайтесь, пожалуйста, в Украину. Потому что вы будете ничем не лучше россиян, приезжающих воевать и убивать за деньги.
Ответ дляФедорино Горе
Я бачила ці фото.
Федорино Горе• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Я бачила ці фото.
Тогда идите работайте. Тут не о чем говорить. Кормить детей кровавыми деньгами. Мммм…
Ответ дляФедорино Горе
У мене є родичі в Росії, які після початку війни з нами перестали спілкуватись і перешли на сторону пуйла. А приїхавши за кордон я бачу волонтерів росіян і українців, які пліч об пліч працюють на благо нашої армії, висилають машини, одяг, бронежилети і медичну допомогу,
Ответ дляФедорино Горе
Ви не всі мої коментарі читали, і поспішаєте у своїх висновках.
Федорино Горе• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Ну да, Братские народы, всё такое. Фу
Котик-Пупсик• 22 сентября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Автор відверто написала, щоб допомоги на армію від неї не чекати
Попижёновна• 22 сентября 2022
Ответ дляПоследний вагон
нет. она должна с голоду за границей сдохнуть. так?
Да да, с голоду в социальной квартире на социале.
Ненавижу таких
Ответ дляФедорино Горе
Ну да, Братские народы, всё такое. Фу
Ну ці люди вже більше 10 років як емігрували, я не знаю які у них душевні наміри, але дійсно допомагають нашим волонтерам.
Беззубовна• 22 сентября 2022
Звісно не пішла б. В їх очах ви будете а-ля простітутка.
Попижёновна• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Зарплати вистачить на зйом квартири, прокормити себе і дітей, оплатити авто в кредит і страховки на авто, медстраховку ( работодавець у цій країні платить частково) , гуртки дітям і продльонку. На благодійність зарплати не вистачить нажаль. Але тут є волонтери і взагалі уряд цієї країни допомагає Україні як ніхто інший.
Звичайно, на благодійність не вистачить)))
Автор, ідіть. Потім на жодну нормальну роботу не візьмуть
Лукава Кішка• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Ну так чего сомневаетесь?
Ответ дляКотик-Пупсик
Якщо на мене звалиться велика зарплата, я допоможу армії. Але нажаль я зараз сама хожу до церкви де беру допомогу продуктами. Дещо купую, дещо видають з їжі. Одяг місцеві мами дали і мені і дітям моїм.
Ответ дляПопижёновна
Ненавижу таких
Я не на соціалі, квартиру знімаю за свої заощадження. Гроші на їжу мені держава іноземна не дає. Я ходжу в церкву за їжею два рази в місяць, але багато чого купую за ті гроші, що привезла з собою. Так що ваш коментар не для мене
как тебе такое илон маск• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Вы путаете понятия русский и россиянин. Русские вполне могут быть адекватными людьми, а те которые сейчас живут в россии вряд ли. Мозги промыты пропагандой.
Я_готова_ко_второму• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Так воно і є, кормить себе і дітей маю лише я. І приймати рішення лише мені. Дякую за вашу адекватну думку.
Це не адекватна думка. Це та думка, яку ви ХОЧЕТЕ почути. Як вам важко в тій державі, змініть її на іншу. Хоча ні, вам же платять соціал, дали житло.одягом та їжею допомагають. А завдяки хлопцям з ЗСУ ви живі та у вас є рідна країна, в яку можна повернутися. Все зроблено для вам. А вам в цій ситуації потрібно лише, не втрачаючи комфорту, не відмовляючи собі ні в чому, що ви зараз маєте, зробити правильний свідомий вибір не на користь ворога.
Хтось в даний час був закатований, голодав, що рука як у мумії вишушена, але помер українцем з браслетами кольору рідної країни. Ви намагалися осягнути велич волі цієї людини???
А ви не можете сказати ні додатковому комфорту, який будете мати від співпраці. А гроші, навіть не хочу про це думати, підуть на ракети, які будуть вбивати ваших співгромадян тут, в Україні, а може, ваших родичів, що тут залишилися.
Зрозуміло, що ви і в окупації співпрацювали би з цією мерзотою, бо для вас ваш комфорт-це те, що вам важко втратити. І це на вас ніхто не давати та не ставить в обставини, де вибір між життям та куском хліба.
Розумію, що ви все одно не зрозумієте.
Беззубовна• 22 сентября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Ну а я бачу у ФБ групі, як вчора вийшли штук вісім з-за поребричних студентів у Франції на мітінг проти війни. Вперше, за пів року. Я впевнена, що злякалися можливої депортації і мобілізації. Не більше. Там тих латентних путиноідів валом. Просто причаїлися, бо стрьомно, що випруть з країни. А над вами такі особі можуть просто тихо виміщувати свою злість. Підставити десь, або ще щось. Я б не ризикувала.
Я_готова_ко_второму• 22 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Ну є таке визначення - хохли((
На жаль…
Кого ви називаєте хохлами?
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Розумію, що ви все одно не зрозумієте.
Я не в Европі, соціал не давали. Я повністю на своїх заощадженнях, орендую і живу сама за свій рахунок. І країну міняти не буду заради соціала, бо мені саме ця країна де я є потрібна .
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 22 сентября 2022
Я бачу що для себе ви все вирішили, чого вже питати..
Я працювала з 2009 року на українську компанію, у якій все керівництво і продажі були пов´язані з рашею..тобто податки платилися в Україні, але раша знімала вершки..коли почалася війна - у мене перший час було відчуття, що саме такі як я і співробітники своєю працею піднімали підприємство і тим самим верхівка в москві отримувала прибутки, з яких платила податки щоб нас обстрілювати..
Заставляличка• 22 сентября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Слухай, по моєму ти когось тут зі своїми співвітчизниками переплутала, реально, подивись на себе і на хід твоїх думок
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Я не дала їм згоду
Зубная фея• 22 сентября 2022
Залежить від того, в якій формі задали запитання про гидко. Бо так як ви описали виглядає як приниження, типу ми їх б´єм, а вони в вікно до нас лізуть. А в іншому .. Навіть і києві лишись роботодавці росіяни, які надають купу робочих місць і конкурентну зп.