Закусенец• 25 сентября 2022

Так хочеться добрих новин((( де там наші "відящіє"?

Останні два дні, після оголошення мобілізації в рашці, я наче повернулася в лютий. Не можу взяти себе в руки, не бачу знов світла в кінці тунелю((((
Дайте хоть якихось обнадійливих прогнозів.
Alexsandra• 26 сентября 2022
Ответ дляwird
В пророцтві грузинської провидиці Лелі Какулії сказано, що в Дегестані спалахне великий вогонь, який спалить росію, а також що путіна вбють мусульмани. Можна знайти в ютубі це пророцтво. Багато з нього вже збулось.
Дуже хоррша новина. Дякую Вам.
Тепер на цій радісній ноті, лягаю спати
Надобраніч, добра пораднице!

Яна1510• 26 сентября 2022
Ответ дляwird
А що саме вже збулось? Я теж його дивилась, там було про те, що Грузія буде воювати проти параші. Тим часом грузини приймають рашистів, які навіть не зняли зетки з автівок, до своєї країни...Ви уявіть собі, якби ми через декілька років приймали у себе рашистів, які знищують, наприклад, Грузію.
Про витік з ЧАЕС було, дуже сподіваюсь, що його не буде.
Ukrainske_sonce• 26 сентября 2022
Ответ длямазя-afe8
шепчут что войска нато у нас и ракетки моднячие и оружие всякое идет нескончаемым потоком
І я таке чула про війська НАТО. Але мені здається ( якщо це правда ) то вони їдуть на границю Росії.
Kira-973f• 26 сентября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Думаем что пишем!
rybka21• 26 сентября 2022
Ответ дляKira-973f
Думаем что пишем!
Це рашенбот
Воно пише те, на що є завдання