Стебель_березы• 02 октября 2022

Як наростити ендометрій за допомогою харчування і можливо вітамінів?

В мене тонкий ендометрій, при цьому всі гормони в нормі. Деякі лікарі кажуть пити гормони рік часу. Не хочу спішити, можливо якось можна наростити його ха допомогою харчування чи вітамінів?
автор Стебель_березы • 04 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Смотря на сколько повышен...
Часто повышение происходит при СПКЯ.
Узи делали?
Узд робила. Об´єм яєчників нормальний. Андростендіон 4. Діапазон лабораторії 0.3-3.3

sky-labs• 04 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
А фолликулы смотрели на узи?
Панель ЩЖ, инсулин, глюкозу, индекс Нома сдавали?
автор Стебель_березы • 04 октября 2022
Ответ дляsky-labs
А фолликулы смотрели на узи?
Так. Фолікули є в правому яєчнику.
Всі ці аналізи здавала, крім індексу нома
sky-labs• 04 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Так. Фолікули є в правому яєчнику.
Индекс можно рассчитать вручную, какие значения?
Что по фолликулам - размеры, количество?
Обычно они сразу в двух, это видимо доминантный в правом
автор Стебель_березы • 05 октября 2022
Ответ дляsky-labs
5.1 глюкоза (норма лабораторії від 4.1 до 5.9), а інсулін бачу також не здавала(
І вибачаюсь, переплутала. Фолікули в лівому яєчнику діаметр 11.4мм, 9мм і 6 мм.
sky-labs• 05 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Вам нужно проследить за судьбой доминантного фолликула - будет ли овуляция.
sky-labs• 05 октября 2022
Ну и сдайте недостающие анализы. Возможно у вас инсулинорезистентость и она блокирует овуляцию
автор Стебель_березы • 05 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Так, інсулін здам обов´язково. А якщо не інсулінорезистентність, то невже прийдеться пити гормони?
sky-labs• 05 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Нет. Если нет овуляции то нужно восстановить 1ю фазу цикла.
Сколько у вас по времени это продолжается и какая толщина эндометрия?

автор Стебель_березы • 05 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Вже 3 місяці. Місяць тому товщина ендометрія була 7 мм, тепер 3 мм
sky-labs• 05 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Не стоит так волноваться. Ановуляторные циклы бывают у всех. Вероятно у вас наслоился стресс на такой цикл.
Проверьте в этом цикле по узи будет ли овуляция.
автор Стебель_березы • 05 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Так. Завжди цикл був як годинник. А тут пережила просто шок і все посипалося.
Дякую, перевірю! Я вже думала, може є сенс приймати якісь вітаміни яи трави?
sky-labs• 05 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Пока рано, если не будет овуляции тогда имеет смысл.
Напишите потом какие результаты у вас будут
автор Стебель_березы • 05 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Дуже дякую! А коли зараз краще робити узд на овуляцію, якщо навіть і приблизно не розумію, коли вона має бути? Бо 3 місяць місячних нема.
автор Стебель_березы • 05 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Ще здавала аналіз на АМГ, показало 2,452 (норма лабораторії 0,775 - 9,752).
sky-labs• 05 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
У вас есть один фолликул 11,4 мм, для наступления овуляции он должен достигнуть размера около 25 мм.
Через неделю переделайте узи у того же специалиста, замерьте его размер. Если роста не будет, то тогда будут нужны лечебные меры.
И пусть посмотрят оба яичника.
sky-labs• 05 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
АМГ хороший.
автор Стебель_березы • 05 октября 2022
Ответ дляsky-labs
И пусть посмотрят оба яичника.
Зрозуміло, дуже дякую!
автор Стебель_березы • 06 октября 2022
Ответ дляsky-labs
И пусть посмотрят оба яичника.
Ще доречі таке питання, що думаєте на рахунок травяного комплексу для жінок Solgar?

автор Стебель_березы • 14 октября 2022
Ответ дляsky-labs
И пусть посмотрят оба яичника.
Отже була на узд ще раз. Розміри фактично ті ж, збільшився фолікул на 2 мм.
sky-labs• 14 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Необходимо сдать биохимию + липидограмму, инсулин, глюкозу, индекс Нома, печеночные пробы; кортизол и ДГЕА (возможно уже сдавали), ОАК