Очень добрый аноним• 03 октября 2022
пью от нервов
гидазепам
потму что было плохо, паника, страхи, работать не могу, дома ничего делать не могу, общаться с детьми не могу, все раздражает
пью третий день, на работе огонь, дома дела поделала , есть время и кино посмотеть и почитать.
Как будто часов в сутках добавилось. То вечно занята была и дела не деланы.
А теперь куча сделано и время есть
Но я знаю, что его долго пить нельзя. Стоит ли мне пойти к врачу попросить подобрать мне что то другое, потмоу что я сама не вывожу уже.
А теперь куча сделано и время есть
Медсестричка• 03 октября 2022
У мене чоловік залежний від нього. Страшний препарат. Тільки кидає - починаються такі перепади настрою, що страждають всі довкола, злий, кидається на всіх.
Чому ви почали відразу з антидепресантів без поради лікаря? Може вам і звичайне Магне Б6 допомогло б?
куркулиха• 03 октября 2022
Звісно якщо ви бачите покращення, зверніться до лікаря для підбору більш делікатного препарату і буде все добре
Очень добрый аноним
• 03 октября 2022
Ответ дляМедсестричка
нет, магне вообще ни о чем. Причем всегда, мне его назначали часто при болях в спине . Вообще никакого эффекта не наблюдала.
Кукарикуууууу• 03 октября 2022
Ответ дляМедсестричка
А автор десь написала, що приймає антидепресанти?
Очень добрый аноним
• 03 октября 2022
Ответ дляМедсестричка
можливо вашому чоловікові потрібно звернутися до лікаря, щоб він підібрав більш влучні препарати? Та пройти психотерапію?
Сумчатая кошка• 03 октября 2022
П’ю його разово, в дозуванні 0,2, і тільки коли конкретно накріває.
Сумчатая кошка• 03 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Ага, писала.
’’пью от нервов
гидазепам
потму что было плохо’’
’’пью от нервов
гидазепам
потму что было плохо’’
На-перекуре• 03 октября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Ага, писала.
’’пью от нервов
гидазепам
потму что было плохо’’
’’пью от нервов
гидазепам
потму что было плохо’’
Гідазепам не антидепресант
Очень добрый аноним
• 03 октября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Ага, писала.
’’пью от нервов
гидазепам
потму что было плохо’’
’’пью от нервов
гидазепам
потму что было плохо’’
Это транквилизатор
Бавовна• 03 октября 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Витамин Д нужен был
Медсестричка• 03 октября 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Він починав його приймати за рецептом лікаря. Кидав алкоголь, він запойний, може рік не пити, а потім на тиждень піти в запой, ось з одного з таких запоїв виходив на гідазепамі. Але порушив сроки прийому і самостійно збільшив дозування, і все, підсів і вже 2 роки приймає як сам вигадає. Ми в процесі розлучення, я давно просила звернутися до лікаря, але не хоче.