Маша хороша• 07 октября 2022

Класичний рецепт соусу для салату Цезар

Хочу приготувати класичний цезар, власне з класичним соусом. Але який той класичний соус? З анчоусами та вушстерським чи все ж на яйці? Дякую!
дамаБезСобачки• 07 октября 2022
Я роблю з анчоусами і сметаною (здається на перший погляд, що дивне поєднання, але мені подобається)
Подметайло• 07 октября 2022
Я делаю майонез + горчица + зубчик чеснока
Кумушка• 07 октября 2022
все по-разному делают,не знаю какой именно можно считать классическим
но я когда-то давно на американском сайте нашла рецепт,по нему и готовлю всегда,он без вустерширского соуса : оливковое масло,2 желтка,анчоусы,лимонный сок,зубчик чеснока,горчица,соль,перец,
После 18• 07 октября 2022
Майонез,пармезан,горчица,чеснок.
Вездевлазиющая• 07 октября 2022
Автор, я теж заморочувалася рецептом справжнього соусу, дивилася багатьох кулінарів і от один із них сказав, що за основу соусу навіть у ресторанах беруть хороший, якісний майонез, далі анчоуси, вони дають соусу потрібний аромат, далі вустерширський соус, сир пармезан, часник.