Джонсонюк• вчера в 15:55

Это только Киев,Одесса и Днепр страдают?

Это только Киев,Одесса и Днепр так страдают?Другие живут обычной жизнью?
Библиотекарь• вчера в 15:56
Да страдают больше всех, у других максимум график,у некоторых по 2часа в день нет свет.
Черный Ловелас• вчера в 15:57
Запорожье, Харьков, Суммы, Донецкая обл вычеркнули?
freedom_2015• вчера в 15:58
Так .Херсон процвітає як і Запоріжжя ,Харків і Чернігів
АдляВасЯникто• вчера в 15:58
А чо в Киеве случилось?
Черный Ловелас• вчера в 15:59
Ответ дляАдляВасЯникто
А чо в Киеве случилось?
давление горячей воды слабое и фен не работает
Життє Бентежне• вчера в 15:59
Я з Києва. Так, у нас відключення найбільші. На жаль, е/е по повітрю не передається. Десь більше, десь менше.
Sgreen• вчера в 15:59
Навіщо мірятися хто скільки страждає? Я в Дніпрі, нікуди не виїжджаю. Складно всім. Наш регіон великий і промисловий. Від нього багато що залежить. Співчуття і підтримку ніхто тут не чекає. Люди роблять свою справу і живуть, працюють.
автор Джонсонюк • вчера в 16:00
Ответ дляЧерный Ловелас
Не подумала даже
фан L.O.S.T.• вчера в 16:00
А коли страждали інші, ви сильно переймалися?
Життє Бентежне• вчера в 16:01
Ответ дляАдляВасЯникто
А чо в Киеве случилось?
Нічого особливого. В Києві вже всі звикли до щоденних відключень по 10-14 годин останні 3 міс. Часом і гірше. Часом і 0 світла за добу.
автор Джонсонюк • вчера в 16:01
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
фан L.O.S.T.• вчера в 16:01
Ответ дляДжонсонюк
Удалено администрацией...
А без вашої дебільної теми ніяк?
автор Джонсонюк • вчера в 16:02
Ответ дляЖиттє Бентежне
По 4 часа обычно,вполне было терпимо
Життє Бентежне• вчера в 16:02
Ответ дляДжонсонюк
Удалено администрацией...
Комент доречний. Він про відносність.
Життє Бентежне• вчера в 16:02
Ответ дляДжонсонюк
По 4 часа обычно,вполне было терпимо
3 рази по 4 це 12:)
Донька подруги• вчера в 16:03
Ответ дляЧерный Ловелас
Як смішно, браво, візьміть собі булочку, молодця !
автор Джонсонюк • вчера в 16:04
Ответ дляЖиттє Бентежне
3 рази по 4 це 12:)
Ночью спим,а днём было терпимо,мы онлайн и успевали все подхватить.
Черный Ловелас• вчера в 16:05
Ответ дляДонька подруги
Донька подруги• вчера в 16:06
Ответ дляЧерный Ловелас
Просто Київ потрапив у найбільші морози і тупо робити вигляд, що це не так. Коли я вночі збилася з рахунку вибухів між балістикою і калібрами, шахеди а середце ледь не вискочило через вуха, то це хєрня, ні це можна знівелювати, бо ж нас не розносять так щодня. Що за тупий висер про фен. Всім складно, в тій чи іншій мірі але ж обов´язково потрібно свій всратий гумор проявити.
Життє Бентежне• вчера в 16:07
Ответ дляДжонсонюк
Але дивно, що ви були не в курсі, що у половини населення України зі світлом краща ситуація, а тепер дивуєтеся.
Київ споживає дуже багато е/е. Тому якщо дефіцит, то це жорсткі відключення.

І в тому нема нічого несправедливого чи піступного, це об´єктивні наслідки війни.
Черный Ловелас• вчера в 16:09
Ответ дляДонька подруги
Хватит этот Киев мусолить , все страдают все без света и воды и отопления и в Кривом Рогу, и Одессе и в Днепре и Запорожье, только ноют смотрю киевляне на форуме , само больше это точно.
Incol• вчера в 16:08
Ответ дляSgreen
Дякую вам, бо так оце бісять ті, хто тут проявляє свою гостроту гумору, змагання і нівелювання проблем інших. Тримаємося !
КокошинЭль• вчера в 16:09
Ладно, мы посидим в Одессе без трамвая и с графиком отключений, только не как в Сумах и Запорожье.
Oxsi10• вчера в 16:09
Ответ дляДонька подруги
таке пишуть тільки ті які це не переживають. нормальні не напишуть
Перловая Кашка• вчера в 16:10
Харьков без отключений. но с ракетами
Донька подруги• вчера в 16:10
Ответ дляЧерный Ловелас
Ну то покиньте форум , без ваших політінформацій обідемося. А понити правилами форуму ще не заборонено ну і киян, як не крути 3,5 млн, тому й тем відповідно вистачає.
Миссис Буркул• вчера в 16:12
Ответ дляДжонсонюк
Не подумала даже
Сегодня до обеда была атака шахедов на Лозовую, в Славянск каб прилетел
Ааа, вы про свет и воду
Черный Ловелас• вчера в 16:11
Ответ дляДонька подруги
Удалено администрацией...
Я на хвилинку• вчера в 16:11
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я 4 часа в сутки вообще свет вижу. Это с осени.
Ума Палата• вчера в 16:12
Ответ дляЧерный Ловелас
СуММы чего?😳