Девальвация• 08 октября 2022

Юск, подушки кто такие брал, посоветуйте!

Очень нужна подушка, шея болит после сна, сегодня была в Юске присматривала, цены 900 и 1350 и это по акции. Может у кого есть подобные, не хочется купить и что б была ерунда.
МЧСница• 08 октября 2022
https://jysk.ua/spalnya/podushki/specialni-podushk...
Такая и у меня, и у дочки. Довольны.

Нифига_ни_ни• 08 октября 2022
Ответ дляМЧСница
Такая и у меня, и у дочки. Довольны.
а я такую выкинула. ужасная. хотя люблю подушки из пены мемори, но не пластом, как в этой, а крошкой
Куколка-мяуколка• 08 октября 2022
в ярославе подушку взяли, 50*70 более менее, дешевле
Домовенок Зюзя• 08 октября 2022

такая у меня
но я сплю на животе, вот еле ее приспособила за несколько месяцев
МЧСница• 08 октября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Я не ту фирму скинула, увидела что форма моя
Жерица ночи• 08 октября 2022
Рік тому ота що 1300 коштувала 400грн по акції. Я думала,що і 400 за неї багато. За 1300 не взяла б.
Мені на такій незручно, а ось доньці сподобалася. Для мене найкраща подушка - пух і перо з Юск, минулого року вона коштувала 100 доларів (в гривнях), в акцію мінус 50%. Боюся уявити скільки зараз.
Аноним_Галя• 08 октября 2022
https://jysk.ua/spalnya/podushki/specialni-podushk... У меня такая мне нравится

Идущаяповолнам• 08 октября 2022
у нас из ЮСКа 2 подушки
читала отзывы-не могла определиться брать ровную или волной, очень индивидуально, многим не заходит волной.
у них ’Повернення без обмежень в часі’-муж сказал бери обе, я тоже попробую, вернём если что. После первой ночи мы оба решили что свои подушки не вернём-нам очень зашли (мне волной, мужу ровная).
Только у наших ’формований Memory Foam AIR’, у ваших ’подрібнений Memory Foam AIR’-я где-то читала что вроде цельный лучше чем измельчённый, не знаю насколько принципиальна эта разница.
автор Девальвация • 08 октября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Я уже готова взять и за 1300, только бы утром просыпается легко и без боли в шее. А пух перо ещё дороже и мне нельзя.
Неутомимые шахматы• 08 октября 2022
У мене така. До 21 вересня на неї була акція -50. Я виймала частину наповнювача, там є така можливість, бо мені надто високо.
Не жена• 08 октября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Согласна и я выкинула . Шея затекает, вообще передавливает там что то спать невозможно. Была такая же форма но другой фирмы - норм. Но именно этой просто ужас
спальное место• 08 октября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Я думала, может у меня глюк. Мы тоже прошлой осенью брали эти подушки по +/- 400 грн. На черную пятницу. Я в шоке от цен
Люблю_джаз• 08 октября 2022
Я мучалась з болями в шиї, пробувала ортопедичні подушки з піни, але мені не підійшли. Знайшла спасіння у такій простій подушці, вона виявилась для мене ідеальною. Вже півтора роки користуюсь

https://jysk.ua/spalnya/podushki/shtuchni/podushka...
МоДнАя_КоШеЧкА• 08 октября 2022
У меня такая большая и есть три маленьких.Уже не первый год Деформации нет.Нашила наволочек и супер.Периодически в хорошцю погоду проветриваю
Директриссимо• 08 октября 2022
Послушаю. Тоже ищу подушку до 1000 грн
Курочка-наседка• 08 октября 2022
Ответ дляДевальвация
В мене така ж проблема. Болі в шиї, спині, ще й руки терпнуть. Вщяла в Юску собі і дитині такі. Місяць трму. Це якраз wellpur. Але по акції, якась ціна смішна була.Що скащати- я б радше висипалась на подушці сина, бо моя мені високувата і ніби ширини мені бракує при цій висоті, якесь таке відчуття...Дуже добре щвертайте увагу на висоту подушки.
автор Девальвация • 08 октября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Первый или второй вариант?
Жерица ночи• 08 октября 2022
Ответ дляДевальвация
Якщо є можливість - їдьте в магазин і лягайте там, лежать хвилин 10, щоб зрозуміти чи зручно вам. В будні вдень там раніше майже не було відвідувачів.
У мене від такої затікає шия, плечі і мені незручно.
Курочка-наседка• 08 октября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Так, теж хотіла порадити зразу там полежати. Бо подушки ті є різні і по висоті, і по ширині...

КАПСЛОЧНИЦА• 08 октября 2022
У меня из бака либо такая, либо похожая. По картинке не пойму. Я довольна, а моя подруга не смогла спать на такой. Всё индивидуально. Желательно в магазине попробовать полежать на ней. Мне разрешили без проблем.
руки_Крюги• 08 октября 2022
У меня был матрас Мемори,быстро испортилось наполнение
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
автор, в мене не Юск, але теж дуже мучаюсь з шиєю,то напишу.В мене Дормео, і то така, років 7 їй, вже витончилась і складається, як мені треба. Я її за собою на край світу везу) Це я до того, що може не зразу подушка зайде. треба трошки поспати на ній, адаптувати під себе.А от з Юска мені подобаються такі валиком під шию і під поясницю у формі трапеції (це в мене в авто такі)
ОйЙой• 08 октября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
А не подскажите что за фирма? Я купила обычную. Но мне неудобно. А крошкой еще не пробовала😄
Гороховая• 08 октября 2022
У мене і чоловіка така, як на першому фото. Ми задоволені, причому спочатку я купила собі, а через півроку вмовила чоловіка спробувати поспати на моїй, і купили таку ж і йому. У дочки інша - формована рівна. На хвилястій я спати не змогла, а мама моя спить із задоволенням.
Вам треба дійсно ’приміряти’ подушку під себе, якщо не підійде - повернете.
Неутомимые шахматы• 08 октября 2022
Ответ дляДевальвация
Первый или второй вариант?
Перший. Обирала між нею і між тою, що хвилею. Лягала на них у магазині, пробувала. Обрала першу саме тому, що там можна регулювати кількість наповнювача. Тепер думаю, може, треба було взяти ту, що хвилею) Вона менша і не така висока.
Неутомимые шахматы• 08 октября 2022
У мене всі, які не меморі, дуже збиваються. У липні купила нову з пір´я і пуху розміру 70 на 70, то спочатку вона була зависока, а потім втовклася так, що зранку я часто просиналася практично на наволочці. Постійно боліла шия, плечі, терпнули руки. Чоловік на такій же спить нормально, а мені все не так і не те. З синтетичним наповненням така ж історія. То ось ця з Юску таки здається кращою.
Зайканалужайке• 08 октября 2022
В мене Riska з Jysk
Джавеліна• 08 октября 2022
Я сьогодні як раз сину підлітку взяла ту, що за 1350.Сподобалось, що можна рівень висоти під себе регулювати.А в мене вже років 8 їх подушка, що волною, дуже задоволена, про головний біль, та біль у плечовому поясі вранці забула з нею. Але моя вже просіла трохи, планую певно, такуж саму взяти собі
tushka123• 08 октября 2022
Это та, где кусочки материала внутри и чехол снимается? Если да, то она удобная. Кусочки лучше,чем целый пласт,их можно вынимать.У меня такая уже несколько лет, правда тогда она стоила 1000,а по акции брали за 300.Можно вынуть немного кусочков, если не высоко и так не удобно. Я очень сложно приспосабливаюсь к подушкам, но тут все сложилось. Очень ею довольна.
автор Девальвация • 08 октября 2022
Ответ дляtushka123
Да кусочки и чехол съёмный