Я_не_аноним_100%• 10 октября 2022
Нереально смачний і швидкий чізкейк!
Кому рецепт? Ніколи не думала що таку красу так швидко можна зробити і так смачно ! Без випікання
Я_не_аноним_100%
• 10 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
Давайте вже)
Любе пісочне печиво одну пачку блендеруєте, добавляєте пів упаковки масла(щоб було м´ягке не розтоплене) і руками все це змішуєте і на форму з пергаментом поміщаєте і по всій формі робите корж руками:) У холодильник на 5-7 хвилин ставите. Потім у блендері збиваєте 3 пачки маскарпоне, цукор за смаком та 500 мл вершків. 2 пачки желатину розводите(думаю це знаєте як робити) і блендеруєте разом з масою. Виливаєте на корж і у холодильник на ніч. Зранку прикрасити фруктами любими та 2 пачками желатину желе робите і заливаєте. У морозильну камеру на 5 хв щоб схватилось. Все))) Дуже смачно!
Я_не_аноним_100%
• 10 октября 2022
Ответ дляКоник-стрибунець
Сливки из баллончика по периметру?
Так але це вже за бажанням
былоИпрошло• 10 октября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Лучше сделать Тирамису
Я_не_аноним_100%
• 10 октября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Лучше сделать Тирамису
Це теж планую зробити в наступний раз)
СережкинаЯ• 10 октября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
500 грн + за желе с жирным печеньем?
Я_не_аноним_100%
• 10 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
500 грн + за желе с жирным печеньем?
Це мотивація більше заробляти)))
СережкинаЯ• 10 октября 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Смачний , швидкий і дешевий🤭
Ага. Жирный, заморочливый и дорогой
ТыЧиНеТЫ• 10 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Ага. Жирный, заморочливый и дорогой
Реально дуже заморочено, спекти простіше
СережкинаЯ• 10 октября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Це мотивація більше заробляти)))
Вы нормальный чизкейк ели когда-нибудь? Традиционный, классический?
’Більше заробляти’
Чтооооооооооо?• 10 октября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Готувати швидко, а їсти все одно зранку. Та ну його.
Я_не_аноним_100%
• 10 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
’Більше заробляти’
Це був жарт) Я хотіла похвастатись тортом, а скільки це коштує це вже інше питання!
Бензопирен• 10 октября 2022
Красивый получился тортик? А в разрезе нет фото? Или еще не разрезали?
былоИпрошло• 10 октября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Сорян, но лучше бы просто печенье с маскарпоне поесть, а не это вот всё. Но, это сугубо дело вкуса, Вам нравится - и слава Богу.
Чтооооооооооо?• 10 октября 2022
Дорого получается. Печенье, масло, маскарпоне аж три, сливки аж поллитра, желатин. Еще и фрукты. Себестоимость нехилая.
СережкинаЯ• 10 октября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Три пачки Маскарпоне, пол пачки масла и пачка сливок - это целое состояние
В тандеме с ’любым печеньем’ и 4 пачками желатина - это под хвост коту все продукты
Бензопирен• 10 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
’Більше заробляти’
Вы такая нудная)))
СережкинаЯ• 10 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
500-600 грн
Я_не_аноним_100%
• 10 октября 2022
Ответ дляБензопирен
Немає нажаль, завтра сфотографую. В розрізі тоненький корж і багато крему, зверху желе
Чтооооооооооо?• 10 октября 2022
Особенно по нынешним временам и ценам, три пачки маскарпоне-это реально ненужная трата денег.
СережкинаЯ• 10 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Автор советует больше зарабатывать