Как жить счастливо если не понятно Когда закончится война нет ни дома ни города нет денег и ты в декрете..)?
Капитошка81• 20 октября 2022
Ответ дляol_kin
До речі, для такої маленької дитини на сьогодні це найкращий варіант. В селі, скоріше за все ви маєте автономне опалення, знову ж таки великий плюс маючи маленьке дитя, так, працювати в селі треба більше, але ж і плюси на сьогодні тез значущі. Я теж з трьома меншими дітьми вже два тижні сиджу в селі, тому що в Києві неспокійно, і прилітає і води немає і світло пропадає, і невідомо що з теплом буде, тец 6 вже два рази бомбили капітально, і навіть якщо буде, то як надовго. Старші діти сидять в Києві, у них в університеті навчання онлайн, але хотять бути вдома, село їм за півроку вже набридло, одне діло літом, коли весь час навулиці, і зовсім інше зараз, але як би я не хотіла в Київ, я розумію, що меншим дітям тут найкраще, тому і сижу тут, чахну, але точно знаю заради чого я це роблю. Спокійні і щасливі діти для мене важливіше ніж мій дискомфорт і мої бажання на сьогодні.
Когда это бомбили дважды капитально ТЕЦ 6?
Ответ дляol_kin
а мы сидим в селе под Запорожьем с 24 февраля уже в печенках это село
Капитошка81• 20 октября 2022
Ответ дляol_kin
Дратуті, а вам для чого ця інформація? Хто живе не далеко, ті всі знають, таке неможливо не почути.
Для того, что я отапливаюсь от этой ТЕЦ. Вода горячая есть постоянно и свет. Про ТЕЦ 5 в курсе, а вот про 6-ю первый раз слышу
Ответ дляКапитошка81
А у людей котрі навпроти живуть, ну, як навпроти, через пустир і озеро, вікна повилітали на верхніх поверхах. І води холодної не було і світла після прильоту по всій Троєщині мінімум добу. У нас не було холодної день, ми далі від тец живем, і минулого разу гарячої води пару днів не було. Може ви не від то-ї опалюєтесь? Тому що про цю всі знають хто від неї тепло отримує
Капитошка81• 20 октября 2022
Ответ дляol_kin
Виноградарь. От ТЕЦ 6
Капитошка81• 20 октября 2022
Ответ дляol_kin
На Виноградар окрема котельня
Я думала от ТЕЦ 6. Спасибо, что сказали