Правильно_Валерчик• 20 октября 2022
Ви бачили цей жах в Почаєві ?
У соцмережах з’явилося відео, де невідомий чоловік у Почаєві побив велосипедиста. Подія трапилася 15 жовтня близько 14:00. Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із частиною 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження)ККУ.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
У ході досудового розслідування стало відомо, що потерпілий – 12-річний місцевий мешканець, а його кривдник – переселенець з Київщини. Останній з дружиною та трьома дітьми гуляв вулицями Почаєва, коли одного з його дітей збив велосипедист.
12-річний хлопець їхав на двоколіснику і зачепив своїм транспортом 11-річного пішохода. Батько потерпілого підбіг до велосипедиста та завдав йому кілька ударів руками та ногами по голові. Чоловік у скоєному зізнався. Малолітній велосипедист проходить судово-медичну експертизу. Триває досудове розслідування.
Відео не для чутливих !
JuliaGluhenko• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
По логике: велосипедист сбил ребенка. Отец (вместо своего ребенка) сбил велосипедиста. Всё. Круг замкнулся. И жертва пострадала и виновник дтп пострадал.
Никто никому ничего не должен.
Вы законодательство Украины читали хоть раз?
Ответ дляCocomamzel
Не имеет, я знаю
Ну я думаю если бы мою дочь так бы сбили, я бы по доме дала
У меня была ситуация, на перекрёстке в Киеве на напротив меня стояло три подростка оно 10 со скейтами и что-то спорили
И один на красный поехал через дорогу и приехал прямо ко мне
Я словила его за ухо и заставила вести к родителям. Расплакался просил простить и что так больше не будет
До сих пор помню визг шин машин в экстренном торможении
Вот и скажите мне, права я или нет в ситуации этой
Ситуаций миллион таких, но я не поняла, вы машину оставили кое где, выбежали и за ухо его схватили? У меня три племянника, они бы вырвались 100%)))
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Я где-то про законы писала?
А по закону можно приходить к одному отцу пострадавшего ребенка к другому отцу пострадавшего ребенка (который побил велосипедиста) и его бить?
Мы обсуждали другое.
Ответ дляtettiana
поясніть, чому не можна на самокаті? якщо доводиться їхати по тротуару, то я рухаюся поруч з людьми із швидкість пішохода. Недавно їду по дорозі прибудинковій, напроти бабка і не зрозуміло з якого боку її об´їхати, бо траєкторія не зрозуміла, гальмую перед нею, об´їзджаю і чую в слід явно не добру промову. От чим вона незадоволена? вона ж йде там де їздять машини, чого ти бубниш в слід?
Вот реально бесят на самокатах этих, сбивают постоянно людей, пугают. Не можете вы со скоростью пешехода двигаться, иначе нафига он вам???
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
там вище писали про зброю.
мй чоловік би яйця відстрелив такому бидлу, і сказав би шо так і було.
а если бы вашего ребенка сбили и он без сознания лежит, как бы ваш муж поступил по отношению к сбившему?
Ответ дляLizavel
Він мені щоб їхати швидше, коли поруч людей немає. Жодного разу нікого не збивала, навряд чи поруч вас проїзджала, але уже вас бішу. мені це дивно.
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляаллала
Ні. По перших мужик цілий. Це великий мінус:)
По других. Мужик неадекватно повівся і думаю його дитина без струсу. Тепер папаша має бути побитий більше за хлопця.
для выравнивания) Если так, то логично.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
разбирались бы с родителями а не ребенком.
Ответ дляJannyMoney
на 12-ти летнем, который на скорости на металлической штуковине переехал его ребенка.
Люди - существа хрупкие. Вы представляете, что может быть с человеком, когда в него врезается на скорости груда металла?
Я понимаю, если пешеход сам неожиданно под колеса бросился, тогда его вина и вина родителей, что не досмотрели. А если просто не успел уклониться, то кто так ездит?
Бить не надо было, надо было забрать велик, связаться с его родителями и подать заявление в полицию.
Так в цьому й суть. Жорстоко бити не треба була. А наказати звичайно
JuliaGluhenko• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
Я где-то про законы писала?
Мы обсуждали другое.
Нет,у нас правовое государство и есть законодательство именно для того,чтобы не было бурных фантазий и странной ’логики’.
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
ну так я и не с вами вопрос логики обсуждала)
JuliaGluhenko• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
Вы на форуме находитесь,а не на личной странице в инсте)
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
а если не ребенок, а взрослый? Не думаю, что смог бы без эмоций в сторону сбившего остаться.
И получается за побои своего ребенка Ваш муж бы яйца отстрелил, а за то, что ребенка сбили до потери сознания и неизвестно чего еще спокойно пошел бы выяснять, что это за мальчик, где его родители? А мальчик послал бы его на.. и уехал. И как бы все.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
мова зараз про 12 річну дитину, яку жорстоко побив дорослий дядько
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
якби до ’потери сознания’ то те чмо б в лікарню везло свою дитину.
щодо послав чи ні. не послав. би. це ще діти. воно б тоже було налякане
Вкусныйпончик• 20 октября 2022
Сьогодні йшла з роботи через парк в Києві, плотіло щось малолітнє на велику і зачепило мою руку. Я так перелякалась, що аж вскрикнула. Якби воно по темному на мене налетіло, то обоє були б в лікарні. Заходжу на форум і тут така тема. Дівчата, який сенс обсмоктувать, якщо ми не бачили початку? Теж думаю, що там було трохи більше ніж зачепив, здали нерви, буде відповідать. Обоє навчені назавжи.
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
да. я видела :(
я не считаю, что это правильно.
Но и давайте будем честными, кому уже удалось доказать свое право в суде и получить компенсацию, если его сбили с телесными повреждениями такие гонщики? Я думаю 0,0.
Так что разбираться с родителями хорошо звучит, но по факту они будут защищать своего ребенка, скажут ваш сам полез и вообще наш не мог и все это уйдет как вода в песок.
я не считаю, что это правильно.
Cocomamzel• 20 октября 2022
Ответ дляLizavel
Нет, я стояла с другой стороны, напротив
Получается он создал аварийную ситуацию и не одну, это перекрёсток и тёпленький приехал в мои руки
Белоснежная• 20 октября 2022
Подростки такие придурки нескладные и рассеянные. Ну тряхни его, наори, вызови полицию! Но избивать?! Никогда не пойму такого.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
да. я видела :(
я не считаю, что это правильно.
я не можу зрозумти, а де ж тим дітям іздити? В нас велодоріжки є, чи щось типу скейтпарків?
Читаю теми, як всі захоплюються дортиманням закону в Европі. А по факту, читаючи тему волосся дибки встає. І це тут же відписуються жінкі, матері, а що буде, якщо їхня дитина опинеться на місці цього 12 річного хлопчика?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляSveterok
Не поймете, пока не коснется вашего ребенка
можете приміряти ситуацію навпаки. коли ваш буде на місці побитого підлітка.
чи мойнетакой?
Ответ дляЯ не на долго
Мужика засудити на кілька років умовно з виправними роботами, виплатити потерпілому суму і заплатити максимальний штраф в казну. Похуй, шо переселенець.
Не умовно. А нормально.
Він його з ноги довбанув ще й у кінці. Той об асфальт головою і кілька секунд не шевелився.
Мужик пішов геть.
12-не міг нормально встати навіть.
Від такого чоловіку повезло, що малий взагалі встав.
Мужик пішов геть.
12-не міг нормально встати навіть.