Правильно_Валерчик• 20 октября 2022

Ви бачили цей жах в Почаєві ?

У соцмережах з’явилося відео, де невідомий чоловік у Почаєві побив велосипедиста. Подія трапилася 15 жовтня близько 14:00. Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із частиною 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження)ККУ.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

У ході досудового розслідування стало відомо, що потерпілий – 12-річний місцевий мешканець, а його кривдник – переселенець з Київщини. Останній з дружиною та трьома дітьми гуляв вулицями Почаєва, коли одного з його дітей збив велосипедист.

12-річний хлопець їхав на двоколіснику і зачепив своїм транспортом 11-річного пішохода. Батько потерпілого підбіг до велосипедиста та завдав йому кілька ударів руками та ногами по голові. Чоловік у скоєному зізнався. Малолітній велосипедист проходить судово-медичну експертизу. Триває досудове розслідування.
Відео не для чутливих !
https://te.20minut.ua/DTP/u-pochaevi-cholovik-vchi...
Іра.• 20 октября 2022
А ти й не помітила, бідна😆😆 І строчиш далі. Я не Ванга, щоб бачити, що анонім, яклму я відповідала на початку теми, є неанонімом в кінці теми))

natapri• 20 октября 2022
Ответ дляtettiana
поясніть, чому не можна на самокаті? якщо доводиться їхати по тротуару, то я рухаюся поруч з людьми із швидкість пішохода. Недавно їду по дорозі прибудинковій, напроти бабка і не зрозуміло з якого боку її об´їхати, бо траєкторія не зрозуміла, гальмую перед нею, об´їзджаю і чую в слід явно не добру промову. От чим вона незадоволена? вона ж йде там де їздять машини, чого ти бубниш в слід?
Ага, со скоростью пешехода))) Ну ну
Elena-Evelina• 20 октября 2022
Ответ дляproshk
А где видео и состояние сбитого ребенка? На эмоциях всё может. Состояние аффекта. А вот зачем делать акцент на том что киевскую, не Киевский непонятно.
Удалено администрацией...
Feel good• 20 октября 2022
https://www.google.com/amp/s/styler.rbc.ua/rus/int...

Кваліфікація злочину - легкі тілесні.
Покарання за цією статтею - виправні роботи.
Місцеві жителі взбунтовалися та хочуть вчинити самосуд.
Polz• 20 октября 2022
Ответ дляІра.
Удалено администрацией...
Іра.• 20 октября 2022
Удалено администрацией...
Full House• 20 октября 2022
Ответ дляPolz
Я бачу. А ви? Де я виправдовую? Кожен повинен відповідати за свої вчинки. Побив дитину - відповідай. Наїхав на дитину - теж відповідай
За законом! Хіба не так має бути? Інакше дивіться, якщо ви ненароком зачепите когось, навіть йдучи по вулиці, не дивуйтеся, що доведеться відповідати так, як цей хлопець - своїм здоров‘ям. Не дай Боже!

ksusha1155• 20 октября 2022
Ответ дляШеллар
По голові ногами бити перебір, але щоб задниця була синя та ляпасів велосипедисту однозначно дати потрібно. Наступного разу буде включати мізки щодо швидкості та їзді на тротуарі.
одного разу мою дитину чуть так не вбив самокатчик((( самокат чи велосипед че купа заліза на величезній швидкості, яка може вбити. Але і насилля над дитиною не виправдовую, бити так це жах((( сподіваюсь всі живі здорові залишаться.
ksusha1155• 20 октября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
І я читаю і не вірю своїм очам! Виправдовують вчинок мужлана. Тут мабуть уже поплавило мізки деяким. Бо я не знаю як це інакше пояснити.
в якому пості його хтось виправдовував? номер назвіть будь ласка
JuliaGluhenko• 20 октября 2022
Ответ дляPolz
Ви якась дивна
А вы всегда ставите лайки собственным постам?)Это чтобы казалось больше тех,кто вас якобы поддерживает
Full House• 20 октября 2022
Ответ дляnabludatel
А якщо на місці збитого?
Чому йому ніхто не співчуває?
Він теж постраждала дитина.
Є різниця між випадковим і навмисним завданням шкоди.
ksusha1155• 20 октября 2022
Ответ дляВ гости звали?
Та да( здоровенное чмо бьет ногами по голове ребенка(( капец((
ужас(((((
klux• 20 октября 2022
Охренеть, конечно. Я думала, там будет подсрачник какой-то
Сама терпеть не могу велосипедистов на тротуаре (и на дороге чаще всего), но поведение этого быдло-мужика - дно
Love more• 20 октября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Мужика засудити на кілька років умовно з виправними роботами, виплатити потерпілому суму і заплатити максимальний штраф в казну. Похуй, шо переселенець.
На фронт его
asjaua• 20 октября 2022
На месте родителей сбитого побила бы велосипедиста, а на месте родителей велосипедиста- посадила бы отца сбитого.
Natali25• 20 октября 2022
Ответ дляasjaua
Хлопчик їхав з муз,школи вниз.На швидкості впав,сам втратив свідомість, задів іншого хлопчика
alina 94• 20 октября 2022
Ответ дляNatali25
Боже ,краще б я цього не дивилася(
asjaua• 20 октября 2022
Ответ дляNatali25
Хлопчік їхав по велодоріжці чи по пішоходному? З якою швидкістю треба їхати щоб втратити здатність керувати велом? Я сама велосипедист і розумію тему.
Natali25• 20 октября 2022
останній комент на фб....чоловік, який побив хлопчика має 3 дітей до 18 років, тому він не на війні, а також він ВІРМЕН, правда, він несказав, яке у нього громадянство, проживають в Лаврі в готелі, - це з його слів, а також я чув, як він пропонував мамі хлопчика 50000 грн., хотів відкупитись, армяни думають, що за гроші в Україні можна все. Але на 20.10.2022 року триває слідство.

Another Lyolya• 20 октября 2022
Я б ще запропонувала притягти до відповідальності батьків хлопця, які випустили його з велосипедом, не впевнившись в тому, що він засвоїв ПДД, які (сюрприз!) діють також і на тротуарах. Бо безкарність цеждітей із засобами індивідуальної мобільності на тротуарах останніми роками перейшла всі межі.
4erepashka• 20 октября 2022
Ответ дляШеллар
да сейчас у всех ,мягко говоря,нервы ни к черту,особенно у ВПО...может еще год назад подумал бы хорошенко,а сейчас вон крышу сорвало у мужика...это его конечно не оправдывает...так слегка объясняет
miffka• 20 октября 2022
Дуже боляче за дитину, чоловік - це не чоловік взагалі бити слабшого. В шоці з тих, хто його виправдовує. В нас навіть війна за людські цінності, хіба ні?
Another Lyolya• 20 октября 2022
І так, вважаю, що батько постраждалого повинен був не бити горе-велосипедиста, а так чи інакше супроводити його до батьків, а от вже з ними розмова інша, там і відмутузити можна, і ювенальну юстицію підключити - на що фантазії вистачить.
miffka• 21 октября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Звичайно, це набагато краще, ніж бити молодшого і слабшого. Тим більше сам батько дитини близького віку, має розуміти, що 12 років - ще дитячий вік. Немає жодного виправдання звірячий жорстокості.
romashka_kharkov• 21 октября 2022
Я тоже в шоке. Нет никакого оправдания этому мужику. Ни война, ни нервы. Ничто не оправдывает его ужасный поступок. И государство, коим является Украина - это как раз и есть общество с определенным сводом правил. Уже установьенных. Нравятся они вам или нет. Эти правила написаны в гражданском, административном и криминальном кодексе. Нельзя взять и просто избить до полусмерти человека (ребенка) только потому что у тебя, блядь, нервы.
И да, сразу скажу, что я ставила себя на место родителя сбитого ребенка. Я бы засудила родителей велосипедиста, так чтобы не повадно было, но точно не стала бы бить ногами ребенка , который не на равных со мной физически и морально тоже. Это низость. И мне реально жаль нашу страну, которая с таким народом, который не просто оправдывает этого мужика, а еще и считает это абсолютно правильным и сами бы так поступили на его месте, катится в бездонную черную пропасть духовной нищеты.
Another Lyolya• 21 октября 2022
Ответ дляmiffka
В принципі, я проти такого побиття навіть у разі людей одного віку.
Але є виключення, звісно: наприклад, застосування насильства щодо кацапів - необхідний, хоч і вимушений захід ))
vinogradoff• 21 октября 2022
Який жах( сподіваюся того кнура посадять!
С таким остервенінням бити дитину, це яким **** треба бути!
jif• 21 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
Я считаю,что нужно наказать родителей велосипедиста,так как за него несут ответственность родители в таком возрасте,и буйного дядьку тоже привлечь к ответственности обязательно,чтоб впредь руками не махал.
А лучше просто призвать. Раз такой боевой.
Another Lyolya• 21 октября 2022
Ответ дляromashka_kharkov
Ні-ні, треба починати спочатку, тобто з притягнення до відповідальності батьків велосипедиста, що й створив небезпечну ситуацію і наніс ушкодження іншій дитині.
JuliaGluhenko• 21 октября 2022
Ответ дляjif
Я не считаю,что подобное отребье нужно призывать.Не дискредитируйте ВСУ