Правильно_Валерчик• 20 октября 2022
Ви бачили цей жах в Почаєві ?
У соцмережах з’явилося відео, де невідомий чоловік у Почаєві побив велосипедиста. Подія трапилася 15 жовтня близько 14:00. Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із частиною 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження)ККУ.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
У ході досудового розслідування стало відомо, що потерпілий – 12-річний місцевий мешканець, а його кривдник – переселенець з Київщини. Останній з дружиною та трьома дітьми гуляв вулицями Почаєва, коли одного з його дітей збив велосипедист.
12-річний хлопець їхав на двоколіснику і зачепив своїм транспортом 11-річного пішохода. Батько потерпілого підбіг до велосипедиста та завдав йому кілька ударів руками та ногами по голові. Чоловік у скоєному зізнався. Малолітній велосипедист проходить судово-медичну експертизу. Триває досудове розслідування.
Відео не для чутливих !
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
я не можу зрозумти, а де ж тим дітям іздити? В нас велодоріжки є, чи щось типу скейтпарків?
Читаю теми, як всі захоплюються дортиманням закону в Европі. А по факту, читаючи тему волосся дибки встає. І це тут же відписуються жінкі, матері, а що буде, якщо їхня дитина опинеться на місці цього 12 річного хлопчика?
С обеих сторон плохо оказаться. И переехавшим и перееханным.
В Европе тоже не все гладко. Тут люди из-за масок могут подраться. Тоже придурков полно.
Но велодорожки есть, это да. И дети с детства приучаются правильно ездить, потому что ездят с родителями с рождения практически)
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
згодна з вами. Но те, що на відео це за межами. так гамселити безпорадну дитину.
Дуже сподіваюсь, що з тим бидлоттям розберуться с сізо.
JannyMoney• 20 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мне еще не понравилось, как мужик мимо прошел. Видели?
Все же странно как-то, хотя бы помог бы встать пацану.
И акцент, что драчун не местный... Ну зачем. Можно подумать такое только с приезжими из Киевской области могло случиться.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
Я маю власну думку з цього приводу, но не озвчу.
Но особисто я взагалі не в шоці.
nabludatel• 20 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
мова зараз про 12 річну дитину, яку жорстоко побив дорослий дядько
Про дитину, яка ледь не вбила іншу дитину. Злісно при цьому порушуючи правила дорожнього руху.
І чомусь збитій велосипедистом на швидкості дитині ніхто не співчуває.
Подвійні стандарти.
nabludatel• 20 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А якщо на місці збитого?
Чому йому ніхто не співчуває?
Він теж постраждала дитина.
Чому йому ніхто не співчуває?
Він теж постраждала дитина.
Ответ дляPolz
Ви мені відповідали. Як це не мені? В чому ваша проблема?
Я відповідала не вам!!! Я вам скинула скрін!! Ви мені перша написали! У вас проблеми з розумінням побаченого? Де тут відповідь вам?
З якої радості ви відповідаєте на комент, адресований іншій людині так, ніби писали вам?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
почитайте ще раз те, що ви написали і приміть до уваги.
В ЛЮДЕЙ БАГАТО ЗБРОІ НА РУКАХ.
щоб визначити тяжкість вчинку є слідчі органи і суд. а не якесь бидло
В ЛЮДЕЙ БАГАТО ЗБРОІ НА РУКАХ.
Це все теорія. А на пракциці все може бути по іншому, не тільки по закону. Тому не треба вчити дітей прикриватись от тим « я дитина, мені все можна».
Ответ дляПравильно_Валерчик
І я читаю і не вірю своїм очам! Виправдовують вчинок мужлана. Тут мабуть уже поплавило мізки деяким. Бо я не знаю як це інакше пояснити.
очень просто, их детей сбивали такие велосипедисты и им за это ничего не было, в нейрохирургии я много таких историй наслушалась