буреЛОМКА• 22 октября 2022

Напекла завиванців, вареників з бебешками

Дітям макарунів чотири деко вийшло (40 шт приблизно) сижу і наминаю , думаю сравмамі з тією фігурою , головне щоб гірше не було
Incol• 22 октября 2022
Краса! Ви неймовірна молодчинка! Прям аж запахло, так все гарно і апетитно виглядає .
Раз нам не дістанеться, то хоч рецепт завиванців нам напишіть. На макарони не претендую, це в моєму розумінні вищий кулінарний пілотаж . Хай вае вдається і буде можливість надалі домашніх радувати. Можете власну « булошну» відкривати
Топтунша• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Як це вони не смачні, не знаю які Ви їли, а мої дуже смачні
Ви дуже гарна господиня, вашому чоловікові пощастило
Жертва интернета• 22 октября 2022
Автор, вам нужно открывать кондитерку с такими успехами. Чтобы всю эту красоту не самому съедать. Эх, мне бы сейчас ваш завиванец
Пошаманю• 22 октября 2022
Як смачно! І я хочу.
Полиэтиленовый привет• 22 октября 2022
Всё выглядить всё красиво и аппетитно.
Праздничный сервиз• 22 октября 2022
Покажіть ще якихось флоту вагомих смаколиків ) така краса
Праздничный сервиз• 22 октября 2022
Фоток ваших
Угадайс• 22 октября 2022
Хочу рецепт завиванців ,если он на свежих дрожжах,а не на закваске!
ГейСюда• 22 октября 2022
Боже, автор, у вас все смачнюще, та ще й естетично красиве!
Хазяєчка, розумничка, і ще й зі смаком.
Я ваша фантака!
Купи слона• 22 октября 2022
Ответ длякотопёс
Многие ела, не моя сладость, не нравится вообще. А в ваших еще и крема много
Ну так это вам не нравится и невкусно, причем здесь остальные? Я не буду есть торт с шоколадными коржами или если есть мед в тесте. Это ж не значит, что это все невкусно? Странно как-то так судить только по себе )
ЯяяКакаджамбо• 22 октября 2022
Таке аппетитне усе! Я не можу!
Дуже хочу вміти такі макаронс робити
Це реально без курсів?
Ось мої
автор буреЛОМКА • 22 октября 2022
Дівчатка рецепти скину, але трішки пізніше🙏🏻🙏🏻🙏🏻
ДелиВерка• 22 октября 2022
Економія електроенергії.....
Вибачте, все у вас класно, але моє місто без світла....
автор буреЛОМКА • 22 октября 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Таке аппетитне усе! Я не можу!
Дуже хочу вміти такі макаронс робити
Це реально без курсів?
Ось мої
Ваші теж шикарні, скинути Вам рецепт моїх
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Трішки себе і Вас відволіку, що сьогодні готовили смачненьке🥰
У вас пекарня?
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Мої , я ще багато чого роблю🥰
На продаж? Си у вас багато дітей просто?
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длякотопёс
Как вы едите те макароны, они же невкусные.
Перший раз таке чую))
автор буреЛОМКА • 22 октября 2022
Ответ дляДелиВерка
Економія електроенергії.....
Пробачте, давайте я Вам відправлю посилку смаколиків🙏🏻🙏🏻🙏🏻 І Вас трішки розраджу
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Яка ви молодець
Shady lady• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Так, якщо можна. Будь- ласка🙏
Трактор Вика• 22 октября 2022
Автор, дуже гарно! Ви молодець!
Евгения-8404• 22 октября 2022
Дуже гарно
Значит надо• 22 октября 2022
Ответ длякотопёс
Я дуже люблю, вони мені з усього найсмачніші.
Але всьо, не їм. Вік дається взнаки.
Ms. Анонимная• 22 октября 2022
У вас золоті руки! Завжди заздрила тим, хто любить кухню, терпіти не можу готувати їсти щоденно, це як каторга. От коли час від часу, тоді хочеться щось такого зробити, а так - все найшвидше і найпростіше.
Milichka• 22 октября 2022
Автор, у вас золоті руки, така краса❤️
Я такая - жду трамвая• 22 октября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Аналогічно
автор буреЛОМКА • 22 октября 2022
Дівчатка, Ви мене пробачте, за те що виставила фото смаколиків, а особливо ті в кого на даний час не має світла 😰, я не хотіла по хизуватися , я лише хотіла розрадити нас🙏🏻🙏🏻🙏🏻, кому скрутно я зможу вислати смаколиків по пошті🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Incol• 22 октября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Ото Ви точно помітили. Я готую, можу щось спекти , часом готовка мене доводить до « скрипу зубами» , бо потрібно якесь різноманіття придумати, а вони те не їдять і таке не будуть. Тому теж захоплююся жінками, яким готовка в радість та ще й так майстерно, це вже хист.
КротоТо• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Мої , я ще багато чого роблю🥰
А скільки у вас діток?)
автор буреЛОМКА • 22 октября 2022
Ответ дляКротоТо
А скільки у вас діток?)
Двоє, але є сусіди, і дітки кумів, печу і роздаю, в нас так заведено🙏🏻. Я по випічці сусіди по ковбасі, кум по фруктам от так і ділимося точніше обмінюємось🥰