буреЛОМКА• 22 октября 2022
Напекла завиванців, вареників з бебешками
Дітям макарунів чотири деко вийшло (40 шт приблизно) сижу і наминаю , думаю сравмамі з тією фігурою , головне щоб гірше не було
Краса! Ви неймовірна молодчинка! Прям аж запахло, так все гарно і апетитно виглядає .
Раз нам не дістанеться, то хоч рецепт завиванців нам напишіть. На макарони не претендую, це в моєму розумінні вищий кулінарний пілотаж . Хай вае вдається і буде можливість надалі домашніх радувати. Можете власну « булошну» відкривати

Топтунша• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Як це вони не смачні, не знаю які Ви їли, а мої дуже смачні
Ви дуже гарна господиня, вашому чоловікові пощастило
Жертва интернета• 22 октября 2022
Автор, вам нужно открывать кондитерку с такими успехами. Чтобы всю эту красоту не самому съедать. Эх, мне бы сейчас ваш завиванец
ГейСюда• 22 октября 2022
Боже, автор, у вас все смачнюще, та ще й естетично красиве!
Хазяєчка, розумничка, і ще й зі смаком.
Я ваша фантака!
Хазяєчка, розумничка, і ще й зі смаком.
Я ваша фантака!
Купи слона• 22 октября 2022
Ответ длякотопёс
Многие ела, не моя сладость, не нравится вообще. А в ваших еще и крема много
Ну так это вам не нравится и невкусно, причем здесь остальные? Я не буду есть торт с шоколадными коржами или если есть мед в тесте. Это ж не значит, что это все невкусно? Странно как-то так судить только по себе )
ЯяяКакаджамбо• 22 октября 2022
ДелиВерка• 22 октября 2022
Економія електроенергії.....
Вибачте, все у вас класно, але моє місто без світла....
буреЛОМКА
• 22 октября 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Таке аппетитне усе! Я не можу!
Дуже хочу вміти такі макаронс робити
Це реально без курсів?
Ось мої
Дуже хочу вміти такі макаронс робити
Це реально без курсів?
Ось мої
Ваші теж шикарні, скинути Вам рецепт моїх
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Трішки себе і Вас відволіку, що сьогодні готовили смачненьке🥰
У вас пекарня?
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Мої , я ще багато чого роблю🥰
На продаж? Си у вас багато дітей просто?
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длякотопёс
Как вы едите те макароны, они же невкусные.
Перший раз таке чую))
буреЛОМКА
• 22 октября 2022
Ответ дляДелиВерка
Економія електроенергії.....
Пробачте, давайте я Вам відправлю посилку смаколиків🙏🏻🙏🏻🙏🏻 І Вас трішки розраджу
БеллаДонна• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Яка ви молодець
Shady lady• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Так, якщо можна. Будь- ласка🙏
Значит надо• 22 октября 2022
Ответ длякотопёс
Я дуже люблю, вони мені з усього найсмачніші.
Але всьо, не їм. Вік дається взнаки.
Ms. Анонимная• 22 октября 2022
У вас золоті руки! Завжди заздрила тим, хто любить кухню, терпіти не можу готувати їсти щоденно, це як каторга. От коли час від часу, тоді хочеться щось такого зробити, а так - все найшвидше і найпростіше.
Я такая - жду трамвая• 22 октября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Аналогічно
буреЛОМКА
• 22 октября 2022
Дівчатка, Ви мене пробачте, за те що виставила фото смаколиків, а особливо ті в кого на даний час не має світла 😰, я не хотіла по хизуватися , я лише хотіла розрадити нас🙏🏻🙏🏻🙏🏻, кому скрутно я зможу вислати смаколиків по пошті🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ответ дляMs. Анонимная
Ото Ви точно помітили. Я готую, можу щось спекти , часом готовка мене доводить до « скрипу зубами» , бо потрібно якесь різноманіття придумати, а вони те не їдять і таке не будуть. Тому теж захоплююся жінками, яким готовка в радість та ще й так майстерно, це вже хист.
КротоТо• 22 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Мої , я ще багато чого роблю🥰
А скільки у вас діток?)
буреЛОМКА
• 22 октября 2022
Ответ дляКротоТо
А скільки у вас діток?)
Двоє, але є сусіди, і дітки кумів, печу і роздаю, в нас так заведено🙏🏻. Я по випічці сусіди по ковбасі, кум по фруктам от так і ділимося точніше обмінюємось🥰