Необычно звучит тревога. Это у всех так?
daiannaSan• 31 октября 2022
Ответ дляDakha
Все, відбій
И у нас. Интересно, если прилёта нет но отбой, вероятно что-то летело и где-то сбили же?
Люсильда.ua• 31 октября 2022
Ответ дляPmB
У вас отопление дали или автономка?
Отопление))) и уже сильно квартира прогрелась. Держу окно на откид, иначе голова болит.
Fotografkiev• 31 октября 2022
Ответ дляdaiannaSan
Мог у белорусов просто самолёт с ракетами подниматься в воздух, такое на прошлой неделе было.
Loredana17• 31 октября 2022
Ответ дляДафна
Это не злоба.
Я из Киева и понимаю это.
Летает много по Нико, Харькову, Запорожью и только киевляне истерят от каждого звука.
Я из Киева и понимаю это.
А хто забороняє’істерити’ всім іншим? В березні Київ пережив дуже страшні часи. Тоді, як в інших регіонах було тихо. І нічого завидувати! Це столиця! Головне місто! Навпаки, гордились би, що столиця незламна і ціла!(майже(((
Fotografkiev• 31 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Аналогично. Окна не закрываются и беда, что не выключишь его.
Люсильда.ua• 31 октября 2022
Ответ дляFotografkiev
А счёт придет офигенный (((
Ответ дляLoredana17
Вы еще не привыкли к этой кучке одних и тех же ’лиц’, которые херню несут из темы в тему? Одна начинает, остальные сразу подгавкивают
Чудо в камуфляже• 31 октября 2022
Ответ дляLoredana17
А в яких регіонах в березні було тихо? Я просто спитати,не сварки заради)
krasotalisa• 31 октября 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Захід, центр України, ракети літали, але окупації не було.
Loredana17• 31 октября 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
В Херсоні, Запоріжжі
Ответ дляLoredana17
Я вибачаюсь, а хіба в інших регіонах в березні тихо було?
Loredana17• 31 октября 2022
Ответ дляEvga32
У мене родичі в Херсоні. Там не стріляли.
Чудо в камуфляже• 31 октября 2022
Ответ дляkrasotalisa
То й Києві окупації не було, дякувати Богу.
Чудо в камуфляже• 31 октября 2022
Ответ дляLoredana17
В Херсоні, Запоріжжі
Знаєте,я через себе пропустила всіх ,хто біг по Україні,я з Вінниці,і лиш людям з одної області мені було соромно дивитись в очі,і це жителі Херсону. Кому треба мене зрозуміють.
Ответ дляEvga32
Я колись в одній із тем написала про окупацію Житомирської області. Так наслухалася. Мовляв декілька днів то не рахується. На сході вже он скільки ...
Так що ніколи нікому не доведеш. У всіх своя правда виходить.
Ответ дляmax2013
Ну ясно що у кожного своє болить. Але знецінювати нічию біду не можна. В березні багато де була біда, і коли пишуть - лише Київ страждав, в інших тихо, ну таке, трохи якось підбішує.
Ответ дляЧудо в камуфляже
І ми через Вінницьку область їхали.
Тоді ніби як один маршрут був для усіх в бік заходу.
Нам пощастило. Дуже привітні люди, допомогли. Пускали на ночівлю зовсім чужих людей. Тільки зараз розумію,як це не просто . Нехай повернеться сторицею усім.
Дякуємо щиро.
Чудо в камуфляже• 31 октября 2022
Ответ дляmax2013
І ми через Вінницьку область їхали.
Дякуємо щиро.
Це величезне людське горе,добре що вам допомогли. Сподіваюсь,у вас все складеться якнайкраще)
Ответ дляEvga32
Розумію. Можливо навіть більше ніж інші. Бо з Ірпеня.
І для нас було щастям вирватися у Київ. Та що говорити, у Коцюбинському у порівнянні набагато спокійніше було.
І всі комунікації були.
Nataliiazp• 31 октября 2022
Ответ дляLoredana17
В Херсоні, Запоріжжі
Не было в марте в Запорожье тихо. Область гупало ежедневно. И в городе были прилеты.
Тихо было летом.
И болит за все города все эти месяцы.
Тихо было летом.
И болит за все города все эти месяцы.