Берегу и стерегу• 27 ноября 2022

Хто купував газові балони на 2, 5 чи більше літрів?

Ваші відгуки? Як вони справляються? Як заправляєте? Чи задоволені?
Надувная пыль• 27 ноября 2022
такі малі в нас на заправках не заправляють. бо реально там менше газу.
я знаю, що в 10л газу 7,5-8л
Пффф 100%• 27 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
я знаю, що в 10л газу 7,5-8л
Їх заправляють на 80% максимум
oblaco• 27 ноября 2022
Купляли на 5 літрів..дуже виручає..я задоволена.
Використовую ..кава, підігріти...яйця..борщі не готую..
Купили за 2000.
Привезли до дому..заправили по дорозі.
Надувная пыль• 27 ноября 2022
тому такі малі на заправках не заправляють
автор Берегу и стерегу • 27 ноября 2022
Ответ дляoblaco
Купили за 2000.
Привезли до дому..заправили по дорозі.
Як заправляєте газом? На скільки вистачає?
oblaco• 27 ноября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Повторно ще не заправляли.
У сусіда пічка з одноразовим балончиком за 120 грн..вистачило на 2.5-3 години..
То...має значення скільки і що готувати
Плакат с автографом зимы• 27 ноября 2022
А я так боюся газу. Сьогодні чоловік заправив великий балон. І що цікаво в дитинстві у нас була газова плита, я тоді спокійно нею користувалась. А це років 35 тільки електроплитами. І мені так моторошно, якщо доведеться.
Гладиолус• 27 ноября 2022
В мене такий. Правда купляли ще до війни за 450 грн) Заправляли на заправці, але погодились заправити з великою неохотою. Якщо не варити борщі та холодці, то вистачає приблизно на два тижні
Гладиолус• 27 ноября 2022
Забула фото приєднати)
Гидроусилитель руля• 27 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
Забула фото приєднати)
И у нас такой. Заправили 4 л в 5л балон (больше нельзя). Стоит на лоджии - там и готовлю (в квартиру не рискую заносить - боюсь расширения газа в теплом помещении и взрыва). Даже суп уже варила 2 часа. Повторно ещё не заправляла. На сколько хватит не знаю. Но очень довольна, учитавыя, что у нас всё на электричестве в квартире
Гладиолус• 27 ноября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Я заношу з балкону. Варю на кухні. Рибку вже смажила, бо теж на електриці все.