Счастье_же_вот_оно• 29 ноября 2022
Как вы сейчас учитесь... У меня уже даже не крик души
Света нет по 5-7 часов, дают на час- два и то ближе к вечеру.. Онлайн уроков нет.... Есть только задания на самостоятельно и контрольные
Ни презентаций ни видео ничего...
Мечты сбываются• 29 ноября 2022
Ответ дляОднозначная
Це Київ? В черговий раз дивуюсь наскільки все залежить від директора кожної окремої школи.
блин, у нас чудесный директор
и школа одна из лучших 1 ступеня
инета тоже вечно нет у учителя и ни о каких генераторах пока не слышала
эх
и школа одна из лучших 1 ступеня
эх
Рожки-да-ножки• 29 ноября 2022
Ответ дляДикая Роза
Якщо ви з окупації чи фронтового міста, то тема не про це. Там все зрозуміло і без питань. Вибачте, якщо це про вас. Але тема про навчання в контексті вимкнення світла і інету.
Я переселенка в пригороде Киева. Но, несколько одноклассников ребёнка не выезжали. И знаете, у них тоже свет отключают. И у многих учителей, которые кто дома, кто уехал. Это общая проблема. Или нашим детям не надо учиться?
Ответ дляЕдинорог_помог
Зачем изобретать велосипед? Можна дать ссылку на то идеальное видео с темой. Вы как преподаватель лучше можете понять какое видео лучше и доступнее будет для ваших учеников.
Так ось автор і більшість батьків і хочуть, щоб вчителі велосипеди придумували постійно. Скільки вже говориться про ці відео, де і як. А діти і не дивляться їх!
Багиня• 29 ноября 2022
Поэтому мои дети учатся за границей. Очно, в нормальных условиях. Заодно и язык приобретают. Я знала, что нормального образования в Украине не будет.
Веселуха Муха• 29 ноября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Та да. Цей рік би нічого страшного не трапилося якби зробили щось на кшталт академпаузи. Або просто підтримуючі без оцінювання навчання. Головна задача цього року - зберегти здоров´я і життя дітей. А навчання то таке. Дуже важливо, але не першочергово
Ви можете залишити дитину на другий рік. А для чого всім дітям пропускати рік? Є ж школи і з нормальним навчанням, або діти самі свідомо вчаться.
Ответ дляПомидорина
А окна не открываются? Ролеты , вентилятор, кондёр ...
В мене кабінет з 10.00 і до 14.00 під прямими сонячними променями. Жодного дерева (і там не посадити нічого неможливо).
Ніякі жалюзі чи ролети не допомогають. В кабінеті жара в 32-34 в кращому випадку.
Кондер згодна. Тільки хто його оплатить?
Физрукая• 29 ноября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Оо, а можете дати ссилку на ню?? В нас жодного конспекта і презентації... Лише контрольна, самостійна і асинхронно вчіться.
https://www.youtube.com/@user-cu2je9cb2x/playlists
А вот недавно• 29 ноября 2022
Это единственное что вас волнует во время войны? Я вообще не парюсь,школа это не самое главное.
Ответ дляЕдимнаморе
А зачем тогда учитель??
О!!!
Ось до цього все і підводять!!!
І завдяки і карантином і війні (тобто цій дистанційній освіті) все більше батьків починають так говорити.
По результату буде повне закриття шкіл!!! І повна зміна системи освіти на 100відсотково дистанційну незважаючи на нормальні умови.
А ось приватні школи так і залишаться реально працюючі. Бо розумним батькам не потрібно пояснювати навіщо вчитель потрібен!
А якщо ви вважаєте, що вчитель не потрібен, то давайте заодно приберемо всіх вчителів і по водінню також і по іншим, а також всіх тренерів, як по спорту так і по танцям чи боям не
Навіщо вони?
Можна ж самим!
Ось до цього все і підводять!!!
Навіщо вони?
Можна ж самим!
Звезда в шоке• 29 ноября 2022
Ответ дляAlve
Вы прикалываетесь? Какая академпауза? Что бы пацаны заканчивали школу в полные 18 лет и с выпускного под Бахмут?
Яжемамки для яких навчання дітей це один з головних пунктів для самоствердження та вихваляння перед іншими - мене не зрозуміють. Вони навіть не здатні дочитати і зрозуміти все , що я написала
Ждун с Нибиру• 29 ноября 2022
Ответ дляAlve
Любая мама может обьяснить алгебру, геометрию, физику, химию, биологию и английский в довесок?
А что вообще может эта мама?
Генератор/ аккумулятор купить не может
Найти место для ребенка где есть свет и инет, не смотря на обилие пунктов Незламности в любом городе- тоже
Найти школу, где бесплатно или за деньги будет идти полноценная дистанционка/реальное обучение- не может
Даже осилить объяснение школьной программы,которую когда- то изучала , не может.
Почему учителя должны проводить в дом к маме свет/ инет/искать более удобную школу/ проходить с мамой заново школьную программу?
Генератор/ аккумулятор купить не может
БезПаспортаНеПродаю• 29 ноября 2022
Ответ дляir.zhuck
Викладаю фізику+природознавство, математику.
У мене до вас питання:
Які презентації ви хочете від вчителів?
Ви розумієте, що презентація - це стислий виклад матеріалу без пояснень!? Що вам дадуть ті слайди?!
Додала вам два слайда. Це перше і основне пояснення побудови зображень в лінзах.
І?!
Все зрозуміло?!
Стосовно відео.
Що ви хочете від вчителів у яких також і інет вибиває (вчора і сьогодні по 10 раз за урок вибивало інколи) і світло відключається. Коли і як відео знімати?
Розміщувати в Гугл клас рум? А хто мені оплатить пам´ять на цьому диску???
В мене вже вона забита роботами учнів в Гугл клас румі, а відео заб´є її ще швидше!!!
Крім того, є відео в інеті.
І скільки разів скидала ідеально записані відео по темі, то тільки максимум 3 учні з 15 (хто відвідує уроки) його дивлятьсЯ!
І пам´ятайте, що для запису відео потрібні додаткові знання і програми, якісний мікрофон для пояснень, і вміння спілкуватись з порожнечею!
Є ідеальні відео з усіх предметів в інеті!!! Вони вже зняті, а ви хочете їх щоб вчитель вам заново записував?
У мене до вас питання:
Які презентації ви хочете від вчителів?
І?!
Все зрозуміло?!
Стосовно відео.
Крім того, є відео в інеті.
Чого ви нервова така? Ви можете відео викласти в youtube,а посилання розмістити в гугл клас,було б бажання У нас так роблять вчителі.
Ответ дляДикая Роза
Не бачили відео, де вчителька в Миколаєві на вулиці на дошці пише, а ноутбук навпроти на століку стоїть? Було б бажання
......
І в дощ і в мороз?
І де місце ми знайдемо для 80 вчителів нашої школи? Все на вулицю?))))
Ой, смішно навіть.
Про те, що ніхто не дозволить державні ноутиі дошки тягнути на вулицю і стільки подовжувачів для ноутів не буде куди вставляти, то я вже мовчу.
І в дощ і в мороз?
Ой, смішно навіть.
Физрукая• 29 ноября 2022
Ответ дляМечты сбываются
блин, у нас чудесный директор
и школа одна из лучших 1 ступеня
эх
и школа одна из лучших 1 ступеня
эх
Спупінь школи - це наявність класів. Початкова школа - І, середня- ІІ, старша -ІІІ. Ступінь школи її якість не показує.
Физрукая• 29 ноября 2022
Ответ дляir.zhuck
......
І в дощ і в мороз?
Ой, смішно навіть.
І в дощ і в мороз?
Ой, смішно навіть.
да, у неї навіс зовні приватного будинку
Ответ дляЗвезда в шоке
Я вас поняла. Толко толку от того обучения без оценок, если уроков 0? Я прекрасно понимаю, что не каждый родитель может заменить учителей, про то, что как заниматься с ребенком без интернета и писать не хочу. Выход может быть только один, учить детей очно, но это ж нужно отапливать школы и оплачивать за них коммуналку
ТочноБудет• 29 ноября 2022
Ответ дляir.zhuck
Ви що... Тут же виявляється, що вчитель повинен бути ще і режисером і оператором і відеомонтажером одночасно!
Наш вчитель в таких самісіньких умовах. З такою ж зп. Все проводиться максимально. Онлайн, офлайн, як завгодно. Якщо уроку не було, то це не прочитати ’від’ і ’,до’, а повноцвнний слайд з роз´ясненнями і розв´язками в класрумі. Що заважає іншим? Ну, як поганому танцюристу, мабуть. Інакших варіантів я не бачу, чому одні викладаються на всі 300, а іншим постійно чогось не вистачає.
Едимнаморе• 29 ноября 2022
Ответ дляir.zhuck
О!!!
Ось до цього все і підводять!!!
Навіщо вони?
Можна ж самим!
Ось до цього все і підводять!!!
Навіщо вони?
Можна ж самим!
подождите. этот вопрос исходя из ваших слов - все есть в ютубе и учебнике. а роль учителя тогда какая?
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не нервова, а акценти розставляю знаками оклику.
Ок. Навчіть! Дайте посилання на одне з відео саме ваших вчителів
Ответ дляЖдун с Нибиру
А что вообще может эта мама?
Генератор/ аккумулятор купить не может
С мамой? Зачем? Пусть с детьми проводят. Онлайн уроков нет, т.к. в школе отсутствует свет, она не отнесена к критической инфраструктуре. Почему? Это вопрос не к учителям, а к властьимущим. Почему при дистанционном обучении во всех школах города, эти школы не обеспечены электричеством, компьютерами и интернетом, что бы учитель мог провести урок.
Ответ дляЖдун с Нибиру
А что вообще может эта мама?
Генератор/ аккумулятор купить не может
А вы в каком городе, где обилие пунктов непокорности? В моем районе, эта палатка брезентовая, возле пожарной части, и там кстати пока ничего нет.
Ответ дляЖдун с Нибиру
А что вообще может эта мама?
Генератор/ аккумулятор купить не может
Давайне не будем про пункты незламности. У нас на микрорайоне это наша школо. Там есть ламинированная табличка и упаковка чая. Это все. Ни интернета, ни генератора ни-че-го
Синди Кроуфорд• 29 ноября 2022
Ответ дляДадосвидания
Вас серьезно сейчас волнует именно учеба? А с работой все ок? Вам час-два в день хватает чтоб заработать на содержание детей? Или вы скучающая домохозяйка, единственная забота которой проконтролировать уроки?
А можна заробляти тільки дома з компом?
Ромашкинная• 29 ноября 2022
Ответ дляir.zhuck
У мене до вас питання:
Які презентації ви хочете від вчителів?
І?!
Все зрозуміло?!
Стосовно відео.
Крім того, є відео в інеті.
У мене до вас питання:
Які презентації ви хочете від вчителів?
І?!
Все зрозуміло?!
Стосовно відео.
Крім того, є відео в інеті.
Якщо Вам не складно, дайте, будь ласка, посилання на ці відео
ТочноБудет• 29 ноября 2022
Ответ дляДадосвидания
Я працюю з дому. Це мій хліб, навіть з маслом. Тому я власне сама подбала про альтернативу, щоб при вимкненні світла я і далі могла заробляти гроші. Чи ви вважаєте, що про ваш заробіток повинен дбати хтось інший? Придбайте акумулятори, павербанки чи що там можете, змініть провайдера, на того, хто забезпечує послуги безперебійно. Виділіть вже якось на це ресурс, якщо ваш прибуток від цього залежить.