Майская киска• 30 ноября 2022
Скільки часу культурно отримувати виплати?
Дівчата таке опитування, я та двоє дітей в Англії, дітям 9 та 6.
В молодшої дитини особливості в розвитку, тому ми на домашній освіті.
Часто читаю про засудження при отриманні виплат, я отримую вже 4 місяці, як вважаєте пора вже виходити на роботу?
Результат:
вже голосів:
39 (75%)
Нормально у вашому випадку
13 (25%)
Давно пора пряцювати
Майская киска
• 30 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Вам выплаты спонсор платит? Нет. Вот и не забивайте себе голову. А сколько Вам лет?
Мені спонсор сказав що це з їх податків вони нам платять(
Але ваш посил я зрозуміла, дякую!
Мені 35.Але я завжди страждала інфальтильністтю)
Але ваш посил я зрозуміла, дякую!
Скользкая• 30 ноября 2022
Ответ дляМайская киска
Але ваш посил я зрозуміла, дякую!
Спонсор сказав правильно. Я ще студенткою навчалася в Англії, там не прийнято сидіти вдома і не працювати (принаймні в тій місцевості, де я навчалася і в моєму колі спілкування).
Вас теж розумію, що діти вимагають уваги.
На вашому місці спробувала б все-таки онлайн роботу пошукати. Так для вас і адаптація швидше пройде і менше мозолити очі будете спонсорам (непоодинокі випадки, коли спонсори не розрахували свої сили і виселяють людей).
Майская киска
• 30 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Дякую за пораду.Я не проти працювати.Вдома завжди працювала, але тут тільки закінчили всі справи з документами і якось зразу так з напором про роботу.А може я й накручую себе.Треба простіше ставитись до того що сказали, послухала, покивала і все.А я переймаюсь, вже 4 день не знаю куди себе подіти.Я просто ще на курси ходжу в коледж, навіть 3 години це проблема де сина подіти(((Важко короче привикнути до всього.Але якщо хтось думає чи їхати чи ні, я скажу так, якщо ситуація критична то тут точно допоможуть!Взагальному я дуже вдячна!
Малявка-козявка• 30 ноября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
А можете подробнее? У меня ИТ образование, но давно не работала и очень нужны курсы, ищу...
Майская киска
• 30 ноября 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
а вы компенсируете хостам коммуналку?
Так, ми повністю оплачуємо комунальні і кансел такс також.
Майская киска
• 30 ноября 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
тогда странно, какая разница какой у вас источник дохода? вы собираетесь там оставаться надолго?
Так ось я й кажу що я не розумію такої реакції.
Не знаю, все залежить від ситуації вдома.
Майская киска
• 30 ноября 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
Удачи вам, я не знаю, как по менталитету у них принято обговаривать эти вопросы открыто или не принято такое. Может просто спросить, почему они беспокоятся.
Дякую.Ні не принято(