ФрекенБок• 30 ноября 2022
А меня сегодня уволили :( просто поделиться
Я с лета работала в Польше, в небольшой компании. Все было хорошо, ничего не предвещало такого... но сегодня позвонил мой руководитель и сказал, что сейчас происходит (или надвигается, не помню) большой кризис и они вынуждены уволить часть сотрудников. Я в шоке:( буду искать новую работу, но в Польше сейчас тоже волна сокращений... на всякий случай - подскажите, какие страны еще принимают беженцев?
Балаболка• 30 ноября 2022
У нас тоже ходят слухи об увольнении. Польша. Кризис. Фирма по продажам котлов, в основном для угля. С углем проблема.
И я понимаю что первыми сократят украинцев.
ПочтальЁнша• 30 ноября 2022
Співчуваю (((
А я сьогодні з іншого боку. Потрібно звільнити працівника ( не пройшов випробувальний термін), а я не змогла. Пожаліла, дала ще шанс. Сподіваюся, що не дарма
Интеллектуальные оладьи• 30 ноября 2022
Держитесь. Ужасно, конечно, когда так резко. Где-то обязательно будет лучше. Все, что не делается, всегда к лучшему
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Співчуваю (((
Мені в цій ситуації особливо боляче від того, що наш начальник знає, що я абсолютно одна в Польші з дитиною, і в Україні війна, і мені дуже потрібна ця робота. А мене все одно звільнили, при тому що претензій до моєї роботи 0.
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
дякую... так, сподіваюся, що знайде краще місце!
Україна понад усе!• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Знаєте польску добре?
З мовою швиденько знайдете роботу, ще краще
Пусть все у вас буде добре!
Ms. Скромность• 30 ноября 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Співчуваю (((
Якщо працівник старається виправити ситуацію і не лінивий, то ви правильно зробили.
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Знаєте польску добре?
Пусть все у вас буде добре!
ну як... я говорю по польски, але з помилками. У мене робота повязана із спілкуванням з людьми, тому професійно поки не можу працювати польською мовою, ще б місяці 3 інтенсивного навчання.
былоИпрошло• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Так може откт якраз і були претензії, може вам не казали
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
у мене робота не повязана була з польською мовою
Сирожено_пирожено• 30 ноября 2022
Простите, но не могут уволить в Польше в один день :)
Это длительный процесс. А если есть дети, то вообще связываться не будут.
В этом плане в ес все четко, поэтому думаю, что это вброс,
ПочтальЁнша• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Була в свій час в схожій ситуації. Просто звільнили нових всих в один день, а я тільки прийшла тоді. Не приємно. Зла була. Теж з дітьми в ситуації, коли тяжко знайти нову роботу. Але зараз я розумію те рішення. Їх і не має хвилювати особисте. Тільки настільки це вигідно для компанії
.
І , до того ж, коли перезлилася, знайшла набагато цікавіше, кращі умови. Тому не засмучуйтеся. Все у вас вийде
. І , до того ж, коли перезлилася, знайшла набагато цікавіше, кращі умови. Тому не засмучуйтеся. Все у вас вийде
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
вот моя реальная ситуация. Могут, но выплачивают компенсацию за 1 месяц + 2 недели я уже могу не работать.
былоИпрошло• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Спілкувалися з людьми ви якою мовою? Ви вище пишете, що робота пов´язана зі спілкуванням з людьми, але вам важко
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Я працювала англійською мовою, наша фірма не вимагала польскої. Але більшість таки вимагають англ + польську
Аноним Советчик• 30 ноября 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Співчуваю (((
Дякую за другий шанс)))
былоИпрошло• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Ооо так то великий плюс якщо навіть трохи знаєте англійську. Автор, у вас все вийде
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Дякую... так, я сподіваюся, що все вийде. Але це дуже неочікувано і неприємно, я просто шокована. І страшно, що така ситуація зараз на ринку праці, може бути важко знайти швидко щось пристойне
наКоблучках• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Так езжайте сейчас в Англию, ребенка в сад/школу быстро устроите и на работу.
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ длянаКоблучках
зачем в Англию? жить с чужими людьми? тем более у меня ребенок болеет каждые 2-3 недели
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Повірте, в Польщі всі люди, які працюють в пристойних компаніях і повязані з міжнародним бізнесом, говорять по англійськи на рівні вау. Я теж спочатку думала, що буду мати перевагу з англійською, але тут таких як я повно. Але дякую за підтримку!
былоИпрошло• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Можна запитати, яка у вас була зп? І скільки годин робочий день?
ФрекенБок
• 30 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Робочий день 8 годин, з 9 до 17 або з 8 до 16. ЗП 1000 доларів
ПолБатона• 30 ноября 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Співчуваю (((
Ви просто неймовірна людина .😘.