ФрекенБок• 30 ноября 2022

А меня сегодня уволили :( просто поделиться

Я с лета работала в Польше, в небольшой компании. Все было хорошо, ничего не предвещало такого... но сегодня позвонил мой руководитель и сказал, что сейчас происходит (или надвигается, не помню) большой кризис и они вынуждены уволить часть сотрудников. Я в шоке:( буду искать новую работу, но в Польше сейчас тоже волна сокращений... на всякий случай - подскажите, какие страны еще принимают беженцев?
Одяг та сумки• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Мені в цій ситуації особливо боляче від того, що наш начальник знає, що я абсолютно одна в Польші з дитиною, і в Україні війна, і мені дуже потрібна ця робота. А мене все одно звільнили, при тому що претензій до моєї роботи 0.
ну ( це вам таак кажется - явно вибирали не найгірших. Знач гайдете краще- бажаю
Сам себе Петросян• 30 ноября 2022
Никогда за один день в ЕС никого не увольняют.Там очень серьезно с этим.
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
у меня контракт был на 6 месяцев. Они его разорвали досрочно, предупредили, считайте, за 2 недели. И выплачивают зарплату дополнительную изза досрочного расторжения контракта
Фантазерша• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
ну як... я говорю по польски, але з помилками. У мене робота повязана із спілкуванням з людьми, тому професійно поки не можу працювати польською мовою, ще б місяці 3 інтенсивного навчання.
Говорите с ошибками, работа связана с общением с людьми и вы думаете, что к вашей работе нет претензий ?
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляФантазерша
как же здесь любят делать выводы... я выше писала, что у меня работа на английском языке была. Часть людей в компании, включая руководство, по польски ни слова не знает
Губки-уточкой• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Робочий день 8 годин, з 9 до 17 або з 8 до 16. ЗП 1000 доларів
А что в Польше оплачивают в долларах?)
Что то ваш рассказ ну с ушами большими
Фантазерша• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Разве в Польше ЗП в долларах ?
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
А что в Польше оплачивают в долларах?)
Что то ваш рассказ ну с ушами большими
вам принципиально, чтобы я сказала именно в злотых? Какая разница?
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
А что в Польше оплачивают в долларах?)
Что то ваш рассказ ну с ушами большими
и что не так с моим рассказом?
Губки-уточкой• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Да)потому что иди золотые или евро курс. Про приравнивание к доллару не слышала.
Да и про увольнение как то все очень странно. С их законами то.
Ну это ваша тема, читаю дальше
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Ну это ваша тема, читаю дальше
странно не странно, я рассказала как есть. Что мешает им разорвать контракт досрочно? В уведомлении есть пункт, что я имею право обращаться в суд, если вам от этого легче
Сам себе Петросян• 30 ноября 2022
это в россии кризис безработица за 1 день увольняют да еще и на бабки кинут.а в Европе все нормально.
90x60x90• 30 ноября 2022
Автор, починайте розсилати резюме, у вас вже є місцевий досвід. Все не так погано, ви ж не тільки приїхали, трошки знаєте як все влаштоване. Не сумуйте, так сталося, треба брати в руки все і не рюмсати. Може на linkedin профіль зробіть, може додатково себе прорекламуєте. Моя подруга в Ірландії, задоволена, живуть і харчуються в готелі, може і вам туди.
ЯНаПэПэ• 30 ноября 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Співчуваю (((
А я сьогодні з іншого боку. Потрібно звільнити працівника ( не пройшов випробувальний термін), а я не змогла. Пожаліла, дала ще шанс. Сподіваюся, що не дарма
В нас було таких 6 працівників. Чоловік кожному давав шанс, бо вважав, що малий термін щоб розкритись. Так от лише 1 дійсно став хорошим спеціалістом. Тобто 1 з 6.
ЯНаПэПэ• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Ось вам і причина. А ви писали, що претензій 0.
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
яка причина? я на роботі не спілкувалася польською. Прочитайте що я писала вище стосовно мови
ksena555• 30 ноября 2022
із-за війни в Україні багато бізнесу полетіло в Польщі, і це дійсно так.
На минулій неділі з великої компанії звільнили 800 працівників відразу, бо криза.
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ для90x60x90
так, я це і буду робити, на наступному тижні зроблю нове резюме і буду шукати нову роботу. Але я дуже засмучена, тому що для мене це шок. Розмовляла ввечері з керівником мого проекту, він сам дуже здивований, йому ніхто не повідомив навіть про те, що мене скоротили
ЯНаПэПэ• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Ви написали, що не достатня польська. Можливо їм потрібна людина з досконалою польською. Та і дитина у вас часто хворіє. Хто зна. Та не думаю, що без причини розірвали б достроково контракт.
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Ні, польська в моїй роботі не потрібна, лише англиійська. Дитина моя ніяк на роботу не впливає
Подкустовый выползень• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Я працювала англійською мовою, наша фірма не вимагала польскої. Але більшість таки вимагають англ + польську
Так вы знаете английский?то вам вообще не проблема будет найти работу
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляПодкустовый выползень
конечно, знаю
ЯНаПэПэ• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Скажу так, яка різниця. Погано, що ви залишились без роботи. Можна спробувати на курортах шукать роботу. Знаючи англійську і потрохи польську, маєте пріоритет. В мене знайома недавно влаштувалась, правда в Німеччині. Німецької не знає, лише польську і українську. І я не уточнювала на яку саме роботу. Хай вам щастить. Не зациклюйтесь, значить буде краща робота
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
дякую, але я не в прибиранні працювала якщо ви це маєте на увазі.
ЯНаПэПэ• 30 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
Зовсім ні. Адміністратор, стійка реєстрації, щось подібне. Робота яка пов´язана зі спілкуванням з людьми. Не всі туристи знають мову країни, а от англійську більшість.
СhanelKa• 30 ноября 2022
Всі майже країни приймають
Але, якщо у вас песель ?
Тоді не всі
автор ФрекенБок • 30 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Всі майже країни приймають
Але, якщо у вас песель ?
Тоді не всі
Так, звісно, є песель