Пасти Ла• 03 декабря 2022

Які країни ще не дуже переповнені нами? Куди з дитиною можна виїхати в грудні?

Багато знайомих хто в Польщі, хто в Ірландії, хто в Німеччині. Але всі вони виїхали на початку війни. Вже зібрала чемодан і вирішили виїжджати. Сидіти з дитиною в холодній і темній квартирі немає сил. Та ще і новини невтішні. Підскажіть куди зараз можна поїхати ? Нещодавно в одній темі побачила що волонтери везуть в Швейцарію, але я боюся цієї країни. Кажуть що вона дуже дорога. Знайома була в Німеччині, повернулась про що шкодую і каже що зараз там тільки в лагеря селять
КошкинДом• 03 декабря 2022
Румыния, не Бухарест и подальше от границы с Украиной. Погуглите программу 50/20. Коротко - жить бесплатно можно
автор Пасти Ла • 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Можна ще на росію, там вихваляються світлом, туалетом в хаті, водою і канешна газом
Вчора в інсте бачила як якась там їх блогерша в Москві празднувпла др на якомусь там 20ому поверху . І в вікно видно як вся московія сука світиться. І так стало обідно за нас. Тварі
Фруты_Буты• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Та ну, там у Золкина пленные рашисты ныли, шо туалет в доме не нужен: не будет вонять.
автор Пасти Ла • 03 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Нет точной суммы,все зависит от кантона .
В Швейцарии есть немецкий, французский и итальянский языки, английский понимают почти все.
Суммы выплат от 380 франков до , наверное,500 или больше
.Каждый кантон -свои правила ,свои законы.
Многие живут в общежитии (это отель,здания домов престарелых и т.п.),я общаюсь, они на полном обеспечении +200 франков.
Одежда, питание, медицинская страховка -все есть,всего достаточно.Если решили и есть возможность не быть в лагере ,то не бойтесь и едьте.
Дякую вам
Icekream• 03 декабря 2022
вот вам Румыния,весь чат забит бесплатными квартирами
автор Пасти Ла • 03 декабря 2022
Ответ дляКошкинДом
Дякую. Подивлюся
Паравозик• 03 декабря 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Я не знаю, видели ли вы новости, но проблемы со светом и отоплением не только в Украине. Намечается нечто новое и интересное, я так понимаю
Можно по подробнее ?
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
І армією))) вихвалятись там вміють)))
Не ну то ж ваще.. Куда нам
Жерица ночи• 03 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Дякую вам
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Так ви спонсор їх др.. І світла в вікнах. Тю.. Вам прям туди
Фрекен бок• 03 декабря 2022
Ответ дляФруты_Буты
А мне понравилось ’Вот зачем мне в доме душ? Каждый день мыться чтоли?’
Фруты_Буты• 03 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Вот это тоже прелестно ) Одни плюсы...
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляФруты_Буты
Ну да.. Зливати ж треба)) а не царское ето дело...
автор Пасти Ла • 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Який ще спонсор ? Читала новини. Там про волочкову писали і ссилка на її інсту. Зайшла, вона на тому др і побачила те вікно
Фрекен бок• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Чтоб сливать сначала надобно воды колодязной принести😆
Поторописька• 03 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Що раша збирається нанести масований ракетний удар. Стягує там свої літаки вже декілька днів. Вони і раніше наносили, але це буде покруче
Так Вы успеете до ракетного удара выехать?
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
От.. Блін.. От прям ... От тоже.. Літо буде, ноги в калюжі помиє.. А якшо повезе младшого в річці окуне.. А так.. Мадами помиють.. Вони там під оковитою.. Плохенький да мой..
Муроводчица• 03 декабря 2022
Які такі ’невтішні новини’? Чи у методичці пояснення немає?
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Так ви читаєте ту бридоту, переходите на їхні сайти, а це їх гроші... От і світяться, а ви не знаєте, куди їхати і шо робити
Я хочу море, жару і сонце, багато сонця
Соображалочка• 03 декабря 2022
Ответ дляШкала Радости
Автор 100проц. из Киева
І що, як навіть із Києва? Хай хоч з Ужгорода. Чи не вся Україна зараз періодично без світла сидить?
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
А в колодязь давно насрали... От і нема)
Не. Ми понімаємо, шо там є... Але шо б вони всі всирались 42 рази на день, а води не було і жопа горіла вогнем і так до кінця їх літ
СhanelKa• 03 декабря 2022
Автор, всі приймають
Питання - чи просто на зиму? Чи на період війни?
Це має значення
МЧСница• 03 декабря 2022
Автор, а муж что говорит ? Обычно такие решения принимаются в семье. И сначала мониторится страна, а потом собирается чемодан. Начните с простого - наличие заграна, понимания куда, наличия финансов. Выезжать всегда страшно, неизвестность страшит. Тем по выезду было много на советчице, читайте. Тем более у вас много знакомых выехало, у них поспрашивайте.
Непостоянная постоянность• 03 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Нема сечі терпіти ці пекельні борошна?
🤣🤣🤣
автор Пасти Ла • 03 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Автор, всі приймають
Це має значення
Планує на зиму тільки.
Губы рыбы• 03 декабря 2022
Ответ дляФруты_Буты
Золкін урод, і його ітервью уродські для лохів, він зараз в Італії у рашеського пропагандона із рашатудей
Ответ дляПасти Ла
З радістю. Але немає стільки коштів
Це дешевше ніж в ЄС жити, на порядок
автор Пасти Ла • 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Я його вже задовбала. То їду то не їду
Ответ дляSo_so
Автор не имеет средств даже купить аккумулятор и чтобы дома светло было, а Вы Азия
Ну так в ЄС жити дорожче, чи автор туди хоче нахаляву? А чи є ще халява?
МЧСница• 03 декабря 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Это вы в каждой теме вещаете что Европа замерзнет ? Разочарую вас, не мерзнет, в домах тепло, я даже на ночь батареи прикручиваю, дочь не может спать когда жарко. И свет есть в достаточном количестве.