Пасти Ла• 03 декабря 2022
Які країни ще не дуже переповнені нами? Куди з дитиною можна виїхати в грудні?
Багато знайомих хто в Польщі, хто в Ірландії, хто в Німеччині. Але всі вони виїхали на початку війни. Вже зібрала чемодан і вирішили виїжджати. Сидіти з дитиною в холодній і темній квартирі немає сил. Та ще і новини невтішні. Підскажіть куди зараз можна поїхати ? Нещодавно в одній темі побачила що волонтери везуть в Швейцарію, але я боюся цієї країни. Кажуть що вона дуже дорога. Знайома була в Німеччині, повернулась про що шкодую і каже що зараз там тільки в лагеря селять
ЧукИГеки• 03 декабря 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Я не знаю, видели ли вы новости, но проблемы со светом и отоплением не только в Украине. Намечается нечто новое и интересное, я так понимаю
Обісретесь)
Хіба, що знову БНР і КурНР посваряться до взаємних бомбардувань)
Там-тарарам• 03 декабря 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Германия-тоже самое. Минусовая температура и отопления нет. Это мне друзья написали. Дети все по кругу болеют, школу нельзя пропускать.
Бред.
Школу нельзя пропускать без причины. Больничный берите и лечитесь.
Отопление оплачивает государство.
У меня все в тепле сидят в Германии в разных землях. Сами регулируют батареи.
Отопление оплачивает государство.
долой_лама• 03 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Ну ось ще Кіпр ..Єгипет варіанти
А что в Данию уже не зовете?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3124342
ЧукИГеки• 03 декабря 2022
Авторко, де ж це вас так притисло?)
У мене знайомі з дітьми різного віку майже всі повернулись. Останні дві до НР планують, попри все. А ви прям валізу зібрали.)
Як користатися можливістю здриснути, то байдуже куди, звісно.))
долой_лама• 03 декабря 2022
Ответ дляДверной_Проем
Не только у вас, у меня сестра в Англии аналогично, спит в тёплом спортивном костюме и шапке))
А мы в Германии, не на пособиях😉
Экономим, спим в теплых костюмах, очень дорого нынче коммуналка.
долой_лама• 03 декабря 2022
Ответ дляТам-тарарам
Бред.
Отопление оплачивает государство.
Круто..а немцы все в холодных квартирах, потому что отоплепие и электроэнергия почти в три раза подорожало.
Ответ длядолой_лама
А что в Данию уже не зовете?
Чому ж? Я вище описала ситуацію, якщо до завершення війни - прийнятно,
Як на три місяці перезимувати - який толк з того?
долой_лама• 03 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Принимает еще Дания?
долой_лама• 03 декабря 2022
В Румынию вывозят,селят. Посмотрите на Кидстаффе кидали информацию.
Пасти Ла
• 03 декабря 2022
Ответ дляOlgusya
У мене знайома з батьками на Кіпрі сидить на повному пансіоні. Море, безкоштовне харчування
А як вона туди потрапила ?
Пасти Ла
• 03 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Румунія
Албанія тут пишуть дешево
Болгарія …
Країни с соціалкою потребують довгого оформлення
Період приїхав -табір-заселився в своє житло,займає зараз приблизно 2 місяця, далі виплати/курси
Це якщо соціалка (або кому роботу шукати) на пересидіти зиму -це ніяк
І на наступну зиму куди придумали?
Бо ВНЖ втрачається за такий період
Албанія тут пишуть дешево
Болгарія …
І на наступну зиму куди придумали?
Бо ВНЖ втрачається за такий період
Наступна зима буде в мирній Україні
Фантазерша• 03 декабря 2022
Ответ дляТа легко!
Можно и в Швейцарию, только мову швейцарскую желательно знать.
Вы учили? Тяжело даётся та швейцарська мова?)))
Продавец овец• 03 декабря 2022
Ответ дляШкала Радости
Автор 100проц. из Киева
А Киев не отхавал ничего, особенно в
последний месяц?
долой_лама• 03 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене інша інфо
Але тут тема не для того
Не пугайте меня. Я весной надеялась домой...
Пластилин_Колец• 03 декабря 2022
Ответ дляТа легко!
Швейцарську це швейцарську. Без моаи нема краины, так нам порох говорил.
Класс;)
Там-тарарам• 03 декабря 2022
Ответ длядолой_лама
Сочувствую..
А у нас война ..
МЧСница• 03 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Австралія не приймає вже
Автор хоче пересидіти, а не їхати на інших континент.Повертатися за які 💰 буде ?
Первая ласточка инфляции• 03 декабря 2022
Ответ дляГубы рыбы
Золкін урод, і його ітервью уродські для лохів, він зараз в Італії у рашеського пропагандона із рашатудей
А як він встигає брати інтерв´ю в Україні і бути в Італії? Я за ним не слідкую, чого він з рашатудей зв´язався?
долой_лама• 03 декабря 2022
Ответ дляТам-тарарам
Сочувствую..
А у нас война ..
Вы хоть прочитайте к чему я это написала.
Мамзелькин• 03 декабря 2022
Ответ дляФантазерша
Так тяжело, что никто не знает швейцарский язык.
долой_лама• 03 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Весною тепліше
Не отклоняйтесь от темы😊😉
Вы написали, что след.зима не будет мирной. Почему так думаете?